Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Total fatal

Wiosenny płaszcz

Polecane posty

Gość Total fatal

Dziewczyny (i drodzy panowie, jesli się orientujecie w temacie). Oblazłam dziś cale Centrum (Warszawy) w poszukiwaniu plaszcza lub kurtki, takiej przejściówki, na teraz i nie znalazłam nic ciekawego. Wszędzie (np. Vero Moda, Tatuum) płaszczyki są tak jakby płócienne i wiatrem podszyte, cienizny takie, w Orsay'u same złote i beżowe, w H&M też nic specjalnego... A mi się marzy płaszczyk szary, albo turkusowy, może być z cienkiej wełny, albo z jakiegoś materiału, nawet z ortalionu. Albo jakaś kurtka ładna - nie za bardzo sportowa, ale ... fajna. W Tatuum była jedna niebrzydka, ale rozmiar 34 - trochę za mała. Powiedzcie, gdzie można upolować coś ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Total fatal
Jest beznadziejnie teraz, może za późno się obudziłam z tymi zakupami, ale ledwo cieplo się zaczęło robić w sklepach są już letnie (!!!) ciuchy! A ja nie mam teraz w czym chodzić, a w zimowym plaszczu (cudny puchowy burgundowy :D uwielbiam go) już się gotuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie a w sklepach jak na złość same złoto-cekinowe obrzydlistwa albo same sportowe kurtki, nic normalnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczkaaa83
może tu przejrzyjcie kurtki i płaszcze: www.sklep.dlaurody.pl Ja kupiłam sobie taką kurtkę w krateczkę i jest bardzo fajna, bo właśnie ma lekkie ocieplenie, więc nie marznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka😘 Tej wiosny bardzo modne są płaszczyki i kurteczki z paskiem w talii:p sama chcę sobie kupic taką. kolorową:) będe na topie:classic_cool: jak zawsze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21_lat
ja kupilam w H&M taka przedluzana kurtke za tylek, taka szara cena 180 zl. sa rozne rozmiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21_lat
ja nie lubie kolorowych ubran, bardziej stonowane, a za moda nie podążam i nigdy nie podążalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×