Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aw81

Imię dla chlopca- Karol

Polecane posty

Gość aw81

podoba wam sie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie nie podoba
!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwie sie tym
pytaniom o imie dla dziecka na forum. To tobie ma sie podobac!!!!! Zapytaj lepiej meza!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmhmmmm
nie!!! mojej kuzynki syn ma tak na imie i wszyscy wolaja na niego lolek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie kojarzy \"Karol - czlowiek któryy zostal Papiezem\" jak bylam malutka mialam taką ksiazke o 2 braciach Jasiu i Karolku. Chlopcy mieli kotka Trkatora i kotke maskotke :D:D:D Strasznie lubilam to czytac i oglądac obrazki i wtedy imie Karol kojarzyłop mi sie z malym urwisem, ktory nie chce sprzatać klocków... Później modny stal sie serial \"miodowe lata\" . Jeden z bohaterów miał na imie Karol- Karol Krawczyk... i byl taka ofermą losu... :D:D No a później ten film- \"Karol - czlowiek który zostal Papiezem\"... I jakoś to imie stracilo w moich oczach bo zaczelo sie pojawiac duzo malych Karolków, synków fanatycznych rodziców, ktorzy nadawali to imie na czesć Ojca świętego... Nawet byl kiedyś taki program w tv... Pokazywali tych malych karolków Pawelków i Jasiów i ich rodzice się wypowiadali ze nadali im takie imiona i maja nadzieje że być moze zajmą kiedyś miejsce Ojca Św.... Dla mnie to byla przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhdiv
Zbyt popularne? Nie to co Kacper, Kuba i Oliwier :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee nie napisalam ze zbyt popularne tylko ze mi ten program to imie obrzydzil... pokazali takiego pijanego faceta ktory sie wypowiadal ze jego syneczek bedzie mial na imie Karol tak jak Ojciec święty... i jakoś taka obluda mi zajechalo i niesmak pozostał... a pozatym to znalalam kiedy jednego Karola :P... :D:D:D:D ale kiedy to bylo... dawne dzieje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol jest pięknym imieniem, i tak na imię kiedyś będzie miał mój synek jeśli będę go miała, ale zgadzam się z wypwiedzią, że imię ma się przede wszytskim podobać Tobie, czylu matce dziecka. Czy będziemy na forum pytać się co dziś mam założyć mojemu dziecku, zielony kaftanik czy zółte śpioszki? Beż urazy..nie piszę tego ze złośliwością, ale imię wybierasz sama...nie można patrzeć czy podoba się komus..ale skoro chcesz to raczej zapytaj się sąsiadki, bo to one będą Twoje dziecko widziały i do niego tak wołałay, a nie dziewczyny z forum. Imię to sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcia ale to takie sondażowe pytania :) równie dobrze moglabys załozyc temat pt co wam sie bardziej podoba zólty czy zielony kaftanik... i byc mniej wiecej wieziala ile jakich wypowiedzi... co nie znaczy ze to by wplynelo na twoją decyzje... od taki temacik socjologiczny zeby sprawdzić co spoleczenstwo na ten temat myśli :) :D:D:D Przynajmniej ja tak te tematy odbieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcidcav
Stare a głupie :D Pamiętajcie, żył jeszcze Karol Marks, maluszek na pewno będzie w przyszłości komunistą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdechła róża
straszne!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina truskawkowa
odrazu mi sie przypomnial ten serial moiodowe lata,Karol Krawczyk,krol karol kupil krolowej karolinie,korale koloru koralowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw81
MaMani swietnie odbierasz te tematy!! pewnie ze nie chodzi o podjecie decyzji-ona juz dawno zapadla-moj Synek bedzie sie nazywał Karol i tylko tak statystycznie chcialam sie dowiedziec jak jest to imię odbierane i sporo sie dowiedziałam :) I bardzo mnie to cieszy ze to imię-dla mnie piekne- tak czesto kojarzy sie z Ojcem Swietym. I nie znaczy to, ze chce aby moj syn zajął kiedys Jego miejsce ( !!!! ) -to jakas bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo mi się podoba to imię :) w ogóle lubię imiona, które się nie zdrabniaja i mają w sobie \"r\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ufliczka
bardzo ladne imie. Rozsądne i ładne.A nie jaiś Sasza, Igor, Misza, Kasza i inne dziwactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiorella z telenoweli peruwian
dla mnie jest to najpiekniejsze imie swiata, bo tak ma na imie moj ukochany mezczyzna. bardzo ladne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×