Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marthe

i CO DALEJ???

Polecane posty

Gość marthe

Moja córa ma 4 i pół miesiąca. Tydzień temu dostała pierwszą marchewkę ugotowaną, wczoraj dołączyliśmy ziemniak. Co mogę dołączać do zupki w kolejności? jaki odstęp czasu robić między wprowadzeniem czegoś nowego? i ile łyżek dziecko może zjeść?dodam że karmie piersią, ale to chyba nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czekalam wiecej niz 2 dni,zalecaja poczzekac tydzien,dodaj pietruszke,i to jej wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthe
a kiedy brokól, kalafiorek, rzodkiew itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brokół dalam dopiero po 6 miesiacu kalafior tez...mozesz dac tez jabłko i banana ale to nie do zupki tylko jako deser heee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrr ktos ,,madry zawsze musi sie znalezc,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthe
czyli na razie tylko marchew i ziemniak a ile tego można dawać dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az sie naje...poł szklanki,nie wiem.sa sloiczki gotowe maja chyba po 130 gram ja dawałam caly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o "brokóly" ale jakie to ma znaczenie? kazdy wie o co autorce chodzi :-/ mozesz dodac do zupki buraczka czerwonego :) po 4 miesiacu już można dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuski-debilki - ooo jaka ty wyksztalcona jestes no kurcze twoja inteligencja zwalila mnie z nog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pindy
zamiast sie uczyc to wola nogi rozkraczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zkonczylam studja jestem pania mgr z resocjalizacji i pracuie jako pedagog z dźiecmi i nie bende z wami rosmawiadz bo jeztescie analfabedkami i zamiazd chodzidz do szkoly to roskladacie nogi przed merzami i dźieci rocicie wy swinki!!!!;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.mamuski-debilki iiiii głupie pindy to jedna i ta sama ozoba wiec do ciebie- mama cie nie kocha a tata tylko w nocy jak swiatla mieszkania zgasna.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani - a ty sie maMani wogule nie odsywaj bo ci srotkowy palec pokarze!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pindy
jakie to śmieszne, ojej,ojej.W dupie mam przed kim wy rozkładacie te nogi,prawda jest taka,ze co druga mlodociana mamuska z wpadki na tym forum to idiotka,ktora nawet nie potrafi wysłowić sie po polsku.Jedyne co potrafi to zrobic dzieciaka ,ewentualnie umiescic jego foty w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie pindy - o Borze specjalnie dla ciebie doktorat zrobie bo normalnie muj poziom jest nieadekwatny do prowaconej s toba dyskusi!i jeju jaki wzdyd jezdem guwniara ktura wpadla mmm jak ja to mojej mamie pofiem a muj chlopak na pewno mnie zostafi! glupie pindy- porac cos bo sie potne ja dopiero OHP koncze co dalej?ja nie chcialam on sila wziol!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda pokaRZ mi pokaRZ :D:D Dobra ide zamieszczać fotki dziecka w necie :(:(:(:(:(:(:( :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani - fóócg offf!;););)a ja ide objad ogotowadz dla moiego merza bo pszyjdzie s pracy i znuw zacznie mnie bic i wysywac.To czedz wam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pindy
uzyjcie mozgow-jakis pedofil moze sobie walic gruche na zdjecia waszych dzieci.zamiast chronic swoje dziecko-naturalny chyba instynkt macierzynski,to wy z jakiejs debilnej proznosci wklejacie te zdjecia.Po co? zeby inne mamuski pisaly: o jaki sliczny maluszek, jaki słodki.kazdy dzieciak jest taki sam i kazdy jest ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie pindy
no tak,brak Ci argumentow,ale tego sie spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie pindy - pzeprazam ale jestem guwniara bez szkoly zatkalas mnie i nie wiem co powieciec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupie pindy- idź ucz własne dzieci - za korepetycje dziękujemy- zawsze znajdzie się taka co niczego nie umie powiedzieć, nie doradzi, tylko ortografii pilnuje- żeby ukryć swoje prawdziwe wady- a możesz dziewczyno jechac i czystą polszczyzną tylko co z tego skoo z twoich wypowiedzi wynika że twoje iq jest na poziomie niedostatecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - nie rozmawiam do ciebie przez kolejne trzy dni!jak moglas zwatpic we mnie!:( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×