Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam problem dużyy

problemn z biustonoszem

Polecane posty

Gość mam problem dużyy

witam,może ktoś mi doradzi. Otóż moja lewa piers jest większa od prawej o cały rozmiar. Próbowałam juz wkładek z materiału,żelowych itd ale nic to nie daje bo wtedy tez nie wygladaja proporcjonalnie. Mam rozmiar d ogołnie z tym,że ta lewa ma większe D a prawa jakby C i pół(wiem,że to dziwnie brzmi). Może któraś z Was coś doradzi? :) bardzo prosze bo nie mam pojęcia co robić już,wydałam majątek na różne staniki,usztywniane,koronkowe,z materiału,no przeróżne po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem dużyy
mam D80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli ciasno pod biustem ok. 90 cm (bo na polskie rozciągliwe marki trzeba brać ok. 10 cm poprawki) , a w biuście 98-100... Przy takim niewielkim biuście możesz po prostu pokombinować z puszapami: wyjmujesz wypełnienie przy większej piersi, przy mniejszej zostawiasz. A w innych stanikach musisz dobierać miseczkę do większej piersi. Przy mniejszej nieco bardziej podciągasz ramiączko i dopiero jak trzeba dokładasz wkładkę, raczej materiałową niż żelową (żelowe są większe, ale bardziej się odznaczają. Innego wyjścia niestety nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem dużyy
pod biustem mam 76 a w biuście 93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem dużyy
pisałam wyżej,że nie pomagają wkładki :( nie mam pojecia co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakie to D80 ;) polskie 70E/F (choć obwód może być za luźny). Brytyjskie 70(32)DD, a w stanikach rozciągliwszych 65(30)F. Spróbuj takich staników (miękkich, na fiszbinach), mierząc podciągnij bardziej ramiączko na mniejszej piersi i zobacz wtedy, czy trzeba wkładki :) Może w lepszym rozmiarze różnica będzie mniej widoczna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem dużyy
ok zobaczę czy bezie lepiej :) dzięki a moze ktos jeszcze doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×