Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bejsbol

Denerwują mnie ludzie któzy mają misje

Polecane posty

Strasznie wnerwiaja mnie ludzie ktorzy sluchaja rocka albo rock end rola. Nie chodzi o to ze wnerwia mnie to ze sluchaja ale to ze oni uwazaja siebie za rase wyzsza ktora dostapila zaszczytu sluchania rocka. Oni twierdza ze jako jedyni sluchaja prawdziwej muzyki. Reszta muzyki to szit. Nie wazne ze podoba sie milionom bo oni uwazaja ze to nie muzyka i jest to muzyka dla glupkow. Mam pytanie po czym poznac prawdziwa muzyke ? Czy jest mze jakis wzor na jej okreslenie ? Jakas definicja encyklopedyczna ? Moze ilosc ą i ę jaka tam wystepuje ? No ja juz sam nie wiem dlaczego jedna muzyka jest dla glupkow a druga dla wybrancow. CHyba kazdy slucha tego co mu sie podoba czyz nie ? Dla Czesia z wladcow much najlepsze sa gorzkie zale i czy nalezy go za to potepiac ze mu sie to podoba ? Zwroce honor jak mi ktorys z metali powie dlaczego wasze rocki i inne darcie-japo-podobne muzyki sa lepsze od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama prawdaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tararabum
a gdzie tu misja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale przeciez o gustach sie nie
dyskutuje ;) Ja np wole ogladac filmy Spielberga bardziej niz Wajdy :P Tak wiem, pusta jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja pajace misje taka ze namawiaja innych zeby sluchali rocka argumentuja to takimi frazami "legendy muzyki", "krolowie rocka" i inne tego typu brednie. Pyta sie mnie taki czego sluchasz ja mowie tego i tego a on ze to muzyka dla glabow ze nic wartosciowego w sobie nie ma a co do huja waclawa ma wartosciowego rock ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dziel muzyki na gatunki ale na dobra i zła, słucham zarówno muzyki gitarowej (rockowej) ale rózniez nie stronie od muzyki elektronicznjej a czasem nawet soulowej czy nawet powaznej, sadez ze jesteś ( i twoi koledzy ) w bardzo młodym wieku i słabo znacie historie muzyki , zaleznosci , z aczasem tarzeba poszerzać horyzonty , głupimi uwagami sie nie przejmuj , staraj sie poszukiwać i słuchac róznych gatunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nei słucham hip-hopu i jakos nie przepadam ale sadze ze w tej muzyce też jest kilak ciekawych postaci np . OSTR( Łodz /polska :-) ) albo grupa The Roots z Filadelfii ( USA) w kazdy gatunku mozna zlaeć coś wartosciowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punk rocka ma bardzo wiele z hip hopu. hip hop jest spoko... chyba że słuchasz Verby i Mezo, wtedy bym rozumiała co chodzi tym ludziom gdy mówią że to co słuchasz to shit :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego mezo i verba to gowno a ostr juz nie ? pytam dlaczego ? Na jakiej podstawie klasyfikujecie ich muze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wasze rocki i inne darcie-japo-podobne\" - tym stwierdzniem właśnie utwierdzasz takich \"rockowców z misją\", że jednak jestes głąbem. sam wymagasz, żeby ciebie i twoją muzyke szanować, ale od siebie, żeby szanować inną to już nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo słyszałam mezo i mają żałosne teksy a tego wokaliste bartusiaa z verby poznałam i to głupi palant :o - a jego teksty też są żałosne i podnieca się nimi praktycznie dzieciarnia :o... Radze Ci posłuchaj sobie prawdziwego hip hopu i odkryj różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale dlaczego ? Teksty rockowe też nie są ambite zreszta rozmawiamy o muzyce a nie o tekstach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejsbol A dlaczego mezo i verba to gowno a ostr juz nie ? pytam dlaczego ? Na jakiej podstawie klasyfikujecie ich muze ? posłuchaj muzyki OSTR-a Verby i sam sobie odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helliszgownocostamstorm - rockersi tak sie wyrazaja o muzyce to ja tez moge chyba co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bejsbol - czy stać cię na rzeczową dyskusję i kulturę wobec innych użytkowników? czy bedziesz tak wzszystkim nicki zamieniał na gówna? może nie ten poziom? wiesz, akurat ze mną mozna rzeczowo rozmawiać, ale tzreba mieć jakiś poziom kulturalny. bo argumenty są i za, i przeciw. ale co z tego, jak ty powiesz "jestem gównem" i będziesz się szczerzył jak glupi do sera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o hehe odpowiedziałam Ci na pytanie dziewczyno "A dlaczego mezo i verba to gowno a ostr juz nie ? pytam dlaczego ? Na jakiej podstawie klasyfikujecie ich muze ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialem ze nikt mi nie odpowie na pytanie, dzieki potwirdzilisci emoja regule ze pieprzycie faramzony bez sensu byle wykazac swoja wyzszoszc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle o jakich zespołach rockowych piszesz że mają marne teksty. Może je wymienisz? Przecież wiadomo przynależność do jakiegoś gatunku nie świadczy o tym, że zespół musi grać super/beznadziejną muzykę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warta grzechu - no rozumiem ze poznalas wokaliste verby i dlatego ich muzyka jest zla, mezo ma zalosne teksty ale nie rozmawiamy o tekstach ale o muzyce.cos ci sie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×