Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bejsbol

Denerwują mnie ludzie któzy mają misje

Polecane posty

ja słucham trochę rocka,trochę metalu,popu,r&b,soul,jazz,czarny -amerykański-hip hop,pare polskich piosenek tez lubię,ballady-po angielsku...ogólnie mało słucham polskiej muzyki-,elektro,klasyki też,...ogólnie słucham wszystkiego oprócz techna i disko polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warta grzechu - a to swoją drogą. "odmian" rocka i metalu jest milion, jedne są "warte grzechu", inne to badziewie jakich mało. ale jesli ktoś uważa sie za lepszego tylko przez to, że słucha rocka/hip-hopu/popu/dicso czy innych jest idiotą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe wiedzialem ze skonczy sie bez argumentow ale za to ktos wyzwie mnie od glupkow a reszta błaznów bedzie bic mu brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie ty masz argumenty??? Słuchaj czego chcesz, zmień znajomych, rozwiń muzyczne horyzonty, bo narazie - zakłądając, że słuchasz tylko hh, to jesteś dość ograniczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slucham nie tylko HH ale i innych ale denerwuje mnie jak ktos sie wywyzsza bo slucha rocka - jedynej slusznej dobrej muzyki a argumentow brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:54 bejsbol A dlaczego mezo i verba to gowno a ostr juz nie ? pytam dlaczego ? Na jakiej podstawie klasyfikujecie ich muze ? odpowiedziałam na to pytanie :o I napisałam co uważam o mezo i verbie. Nic mi się nie myli kochana :o Może ty jeszcze nie nauczyłaś się czytać ze zrozumieniem. I nie odpowiedziałaś, jakie zespoły rockowe robią wg. ciebie żałosną muzykę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie było, że mam cos przeciw hh... Nie mam, choć uważam, że ogrom hh to szit. Dokladnie tak samo jak ogrom rocka, bluesa, disco polo, itd. Ale nie będę się z nikim wykłócała, że Lao jest lepsze, od Brauna, traperów z nad wisły, czy też Shazzy. Każdy słucha tego, co chce. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie slucham rocka bo mi sie nie podoba ale nie uwazam ze jest zly bo go nie znam, poprostu mam inny gust muzyczny ale nie rozumiem jak mozna oceniac muzyke po tym ze zna sie wokaliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o No dobra to jaa lecę, bo taka dyskusja jest żałosna. Jak można pisać że czegoś się nie lubi, jeśli się tego nie zna... Żenadaaa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka malinka
bejsbol- ile masz lat ? chyba masz neidojrzałych znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurva mac podacie te argumenty czy bedziecie sie dowiadywac jakich ja mam znajomych pytanie zadaje ostatni raz: DLACZEGO MUZYKA OSTR JEST LEPSZA OD VERBY (chodzi mi o sama muzyke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche luzu
Zamkniecie sie na jeden gatunek swiadczy o ograniczeniu, niewazne, czy tym gatunkiem jest rock, metal czy hh. Kazdy z tych gatunkow jest w jakis sposob wartosciowy. Gitara to instrument z dusza, w polaczeniu z ludzkim glosem (spiewem, nie rapem) moze dac cos magicznego. Z kolei sila hiphopu tkwi w jego autentycznosci - wydaje mi sie, ze zarowno Mezo i Ostr bardzo wierza w to, co tworza. A jesli chodzi o klasyfikacje - jesli ktos otrzaskal sie z roznymi rodzajami muzyki, przechodzil rozmaite fascynacje, to draznic go bedzie dziesiec kawalkow na to samo nieskomplikowane kopyto (np. rytmiczne albo tekstowe), wady wymowy (obecne np. w polskim hh) - to nic, ze dla chlopaka jego muzyka ma wartosc bardziej ideowa niz artystyczna, musi liczyc sie z ocenami. Zeby nie bylo - nie widze nic zlego w prostocie, kilka dzwiekow rowniez moze przejsc do historii (jak dla mnie "Enjoy the silence" Depeche Mode). Metale rzeczywiscie czesto nie widza niczego poza swoja muzyka, np. moj chlopak, zdeklarowany metal, dopiero niedawno "odkryl" The Doors albo Hey. Troche to przydlugawe i nieskladne, ale wniosek jeden - nie warto sie wyklocac, ktory gatunek jest lepszy - kazdy z nich tworza ludzie, bardziej lub mniej utalentowani. Kazdy gatunek ma fanow mniej lub bardziej ortodoksyjnych, nie tylko Twoi "ludzie z misja". Sluchaj hiphopu, jesli lubisz, ja bede sluchac moich ukochanych zachrypnietych facetow z gitara, nikt sobie nie przeszkadza. Fajnie byloby czasem wykazac troche inicjatywy, zeby poznac druga strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo np. teksty Verby są infantylne. Pierwszy lepszy przykład (wyszukane w googlach teksty) "Razem z mamą, przy małym oknie Patrzeliśmy jak świat moknie Tato ciągle w pracy był By móc spełniać nasze sny" "On jak nigdy obudził ją kwiatami... Ona w szczęściu witała go zalana łzami. Ten jeden dzień miał naprawić to, co rozkruszało się... " OSTR to facet inteligentny, coś w tych swoich tekstach przekazuje. WIęcej się nei wypowiadam, bo ani za OSTR, ani za Verbą nei przepadam :classic_cool: Z PL hh tylko ŁONĘ i FISZA uznaję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka malinka
ok wiec zaczynamy po pierwsze OSTR to zawodowy muzyk , ejst nie tylko rappeream freestylerqm , ale ma rózwneiz wykształcenie muzyczne ppo drugie w jago bitach słychać funk, jazz, acid jazz - ma fajne pomysły i ciekawie c to łaczy po trzecie to mistrz freestyle'u - potrafi składac rymy jak nikt inny , jest mistrzem bawi sie słowem uzywajac ciekawych srodkó stylistycznych , po czwarte musisz mieć wiedze muzyczna i słuch ( widocznie nei amsz ) zeby nei słyszeć róznicy miedzy verba a OSTRem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka malinka
wytłumaczyłąm ci dosadnie czy jescze chesz o co ś zapytać dzieciaku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaki jest wzór na to ze akurat ostr robi dobra muzyke a verba zla, dziwne bo verbe slucha wiecej osob ? czy to znaczy ze im mniej osobom podoba sie muzyka tym jest lepsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyksztalcenie o niczym nie swiadczy i kolejny juz raz jak osłom tłumacze wam ze nie chodzi mi o teksty ale o muzyke. ktos tam zaczal juz cos tlumaczyc ale kiepsko mu to idzie. zero logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka malinka
bejsbol- dziecko przeczytaj co wyzej naopisałam , potem idz do łązineki obelj glowe zimna woda i ochłon i coś napisz , amsz chyba kłopoty z logicznym rozumowaniem czytanego tekstu pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka malinka
verba nie ma pojecia o muzyce, na ma flow, jest kiepskim rapperem, nie ma dobrych bitów, niczego nie ma dobrego , ejst ckilwy i popowy pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka malinka
zaznaczam ze nie słucham hiphopu na codzien to jest moje obiektywne zdanie jako człowieka lubiacego dobra muze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o wzór na dobry bit i dlaczego akurat jest o lepszy od gorszego. Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejsbol*
Dobra muszę kończyć koleżanka do mnie dzwoni i chce pożyczyć ode mnie Dyskografię Britnej Spirs :). A ona pożyczy mi płytę Gosi Andrzejewicz .Jeeeeeest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×