Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

mam 10 letniego syna ktory choruje na astme oskrzelowa ,fobie szkolna,tarczyce ,a takze niedawno stwierdzone cisnienie .od 10 lat nie podwyzszalam alimentow teraz jak to zrobilam ojciec dziecka przyniosl do sadu zaswiadczenie o najnizszej krajowej a pracuje na tirach i zarabia 5 tys. zl jak mam to udowodnic chce tylko podniesc gdyz nie starcza mi na lekarstwa i zycie jego syna ale on tego nie rozumie co robic prosze o porade i pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd miał takie zaswiadczenie? z ilu miesiecy? nie mozna załatwic jego Pita z zeszłego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje mial tylko na zaswiadczeniu 927zl i mowil ze tylko tyle zarabia a to klamstwo nie moge nic zrobic przeciez wszyscy wiedza ze tirowcy zarabiaja duzo naprawde nic nie moge zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila chwila... moj szef tez tak robił - przez 3 miesiace kazał sobie nie wypłacac premii i miał piekne zaswiadczenie ze zarabia 1000 zł, byś musiała zapytac prawnika jak wyciagnąc roczne zeznanie podatkowe, ewentualnie jakos sprawdzic ile zarabia na lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam u szefa i udajac ze szukam pracy dla meza pytalam ile u niego zarabiaja tirowcy ale rozmawiajac ze mna szczerze powiedzial ze niestety ale na umowie jest zawsze mniej a tak wogole to mozna u niego wyjsc 4 do 5 tys zl .nagralam ta rozmowe i chcialam przedstawic w sadzie ale sedzia nie chce nagran sluchac tylko chce dowodow wiec jak mam inaczej to udowodnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli 4 tys. dostaja na czarno? Co za głupie ludzie ze na cos takiego sie godza - pracuja pół zycia za najniższa krajowa a póxniej płacza ze maja niskie emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
niestety chyba tylko zainwestowac w jakiegos detektywa ktory udowodni oszustwo poza tym twoj maz nie ma nic na raty? nieraz jest tak ze na papierze niby jest najnizsza krajowa a jak chce sie cos na raty to przynosi sie zaswiadczenie od pracodawcy a tam rzeczywiste zarobki na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jego nie interesuje emerytura bo ma kase z tego co zarabia na koncie zreszta widac ze stac go na wszystko ale na to zeby synowi chociaz kupic ksiazki czy co innego to wtedy go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałabys zainwestowac w dobrego prawnika. Jezeli widac że gosc zyje na wysokim poziomie finansowym to jakos mozna to załatwic, ale niestety ja sie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
no to zeby dostac na 15 tys pozyczke to wg mnie najnizsza krajowa jest za slaba na taka pozyczke... musialabys miec wglad w konto i tam zobaczyc ile pracodawca przelewa co miesiac twojemu "mezowi" bez prawnika albo jakiegos detektywa nie masz szans... sama nic nie wskorasz, a mozesz tylko zdrowie i nerwy stracic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje postaram sie uderzyc w pozyczke ale sad nie ma prawa sluchac nagrania jego szefa jak mowi czy czemu nie chce tego wysluchac przeciez to jest wazny dowod czy to jest wedlug prawa zgodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×