Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce zrobic zakupy

szukam konsultantki Oriflame!!!

Polecane posty

Gość Agnieszka Ori
Kontakt .motorolla34@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Ori
Witam jestem konsultantką Oriflame z Gdańska chcesz coś zamówić nasz również zostać konsultantką? Zapraszam do siebie razem stworzymy super grupę. Kontakt..motorolla34@gmail.com.naprawde warto kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy jest ktoś zainteresowany kupnem produktów z oriflame? Jestem konsultantką jeśli ktoś by chciał proszę się zgłaszać. Pisać, komentować ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Ori
Witam jestem konsultantką Oriflame z Gdańska jeśli chcesz zacząć zarabiać na sprzedawaniu kosmetyków zapraszam do siebie pomoge doradze ..razem stworzymy super grupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 1979
Witam kochani jestem konsultantką Oriflame z Gdańska jeśli chcecie coś zamówić nasz zastanawiacie się czy zostać konsultantką to zapraszam do siebie.pomoge doradze.KONTAKT:motorolla34@gmail.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OriflameRose
Witam, jestem konsultantką oriflame z Namysłowa. Osoby chętne zakupić pare rzeczy zapraszam do skorzystania z linku: http://beautystore.oriflame.pl/2178608 Link ten daje wam możliwość zakupu kosmetyków z dostawą na wasz domowy adres jak i łatwość kontaktu - prawym górnym rogu strony są dane konsultanta jak i kontakt mailowy. Zapraszam do zakupów, a dziewczyny chętne do dołączenia do mojego zespołu proszę o kontakt. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WiktoriaR
Witam! Również jestem konsultantką i bardzo chętnie pomogę, jeśli ktoś byłby chciałby kupić kosmetyki Oriflame, które są naprawdę świetnej jakości. Mój numer telefonu, dzięki któremu można się za mną skontaktować to: 502 084 537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultantka

Witam. Jestem konsultantką Oriflame z Zielonej Góry. Jeśli chciałbyś coś zamówić zapraszam do kontaktu. Wyśle katalog online, zaproponuje, doradzę.

Chyba że chcesz jak ja kupować dla siebie z rabatem i dodatkowo zarobić to też pisz. Stworzymy razem zespół. Dodatkowo niespodzianka : jeśli już dziś dołączysz do zespołu otrzymasz tusz gratis. 

Mój mail justynap8790@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka

Witam, jestem Iwona i jestem konsultantką Oriflame, zapraszam na zakupy, buduje także swój zespól, pomagam każdemu kto chce zacząć dodatkowo zarabiać do domowego budżetu. Zapraszam na mail iwonka2121@gmail.com

Żary lubuskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia
Dnia 12.03.2008 o 20:16, Gość chce zrobic zakupy napisał:

Witam! Szukam konsultantki Oriflame u ktorej mogłabym zrobic zakupy:-)jest tu jakas?Odezwijcie sie!!!:-)

Jestem konsultantką, przy zakupach na min. 50zł udzielam rabat. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Witam jestem konsultantka z Tczewa.

Jeżeli chcesz zamówić kosmetyki pisz śmiało.

A może interesuje Cię współpraca w Teamwork. Zbudujmy razem nasza strukturę.

Proszę pisać @: nathaliek1989k@gmail.com

Natalia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja jestem z Koszalina jak coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×