Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce zrobic zakupy

szukam konsultantki Oriflame!!!

Polecane posty

Gość Oriflame bielany wrocławskie
Witam! Jestem konsultantką Oriflame z Wrocławia w szczególności z BIELAN WROCŁAWKSICH i okolic. Jesteś zainteresowana kupnem kosmetyków? Chętnie udzielę informacji/ zbiorę zamówienie. Chcesz obejrzeć katalog? Płatność dopiero przy odbiorze Napisz : oriflame.bielanywr@wp.pl i umów się na spotkanie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka Warszawa
Witam! Jestem konsultantką Oriflame z Warszawy. Jesteś zainteresowana zamówieniem kosmetyków? To świetnie! Chętnie odpowiem na Twoje wszystkie pytania i wątpliwości. Warszawa i okolice Legionowa. Zapraszam!!! kosmetykiori.avon@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra991
Witam! Jestem konsultantka Oriflame spod Szczecina.... Przyjmę zamowienie, udziele informacji.. Zapraszam!:) oolka991@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BelloNaa
Witam jestem konsultantką Oriflame z Sandomierza.. Zainteresowane prosze o kontakt meilowy qua2534@wp.pl Doradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko terapia Gersona i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem konsultantką z Rudy Śląskiej. Jeśli zakochałaś się w tych kosmetykach tak jak ja lub chcesz stworzyć własny poważny biznes napisz. Praca w Oriflame to nie tylko pokazywanie katalogu. To też jedyna praca w której Cię nikt nie zwolni a wypłatę otrzymujesz co 3 tygodnie. Zainteresowana napisz : michalina.rzepka@oriflame.biz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem konsultantką z Tychów - Śląsk przyjmę zamówienia udzielam rabatów więcej informacji na mail - emilia.bielas@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Ori
Odkopuje topik:) Jeśli jesteś z okolic Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Będzina bądź Czeladzi i poszukujesz konsultantki, nie masz u kogo zamówić kosmetyków, nie znasz ofert firmy a zastanawiasz się czy warto stosować kosmetyki Oriflame, to zapraszam do kontaktu ze mną:) Zadzwoń umów się na spotkanie, nie musisz od razu zamawiać, ze swojej strony oferuję ci katalog, zainteresowanie, próbki i rabaty nawet 20% na produkcie. Możesz się ze mną skontaktować pod adresem drfaustyna@wp.pl bądź numerem telefonu - 516-710-367.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiaj wszystkie kosmetyki Oriflame 23% taniej ! Wystarczy, ze zapiszesz sie do Klubu Oriflame z linku, ktorego podam na maila i bedziesz moglazamawiac ile i kiedy chcesz. zgloszenia na : oriflame.1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem konsultantką z okolic Mrągowa. Chętne osoby zapraszam do kontaktu e-mailowego celem otrzymania katalogów, próbek, porady. Możliwość dowiezienia katalogu. Możliwość otrzymania 10%rabatu. wysyłam kosmetyki również w różne części Polski. gg: 2332400 e-mail: agus.j@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaaa_Oriflame
Witam jestem konsultantką Oriflame z Legnicy Przyjmuje zamówienia równiez z okolic:) Chcesz się dowiedziec więcej, lub zobaczyć katalog? Napisz! gg:51820143 nr. telefonu :535031922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem konsultantką z okolic Warszawy, Wołomina. na wszystkie kosmetyki i produkty z Oriflame udzielam rabatu w wysokości 10%, przy wiekszych zamówieniach większy rabat. Zapraszam serdecznie. mika2212@amorki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczkaaa999
Jestem konsultantka Oriflame Krakowa:)Szukasz sympatycznej,wesolej konsultantki ktora dowiezie Ci zawsze potrzebne Kosmetyki na miejsce?? Dobrze trafilas :)!Zadzwon!:)LUB NAPISZ...moniakcp77@gmail.com ,tel: 501944958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, Czas na jesienny relaks. Już dziś wkrocz w magię naturalnego blasku, komfortu, delikatności dla skóry, odkryj sekret piękna przekazywany od pokoleń. Świetne produkty w dobrej cenie!!! Już dziś stań się jedną z nas!! Zapisz się do klubu: U nas: *nie musisz kupować co katalog, *nie ma wymogu co do ilości, kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz, *wpisowe 4,90,- na rok (dopisuje się do pierwszego zamówienia), *dodatkowy zarobek, możesz kupować kosmetyki tylko dla siebie lub znajomych, albo sprzedawać lub tworzyć swoją strukturę grupy, kupujesz 20% taniej niż w katalogu, *świetna zabawa, pakiet darmowych szkoleń, * aktywne wsparcie grupy zarządzającej, a co najważniejsze poznajesz wspaniałych ludzi. Lubisz kosmetyki, lubisz je używać. Lato się skończyło, a Twoja skóra potrzebuje różnych preparatów. Właśnie u nas wszystkie je znajdziesz. Kup już dziś u mnie jako klubowiczki lub zapisz się do klubu i kupuj taniej!!! Tego właśnie potrzebujesz by wyglądać pięknie!!! Gorąco polecam i zapraszam!! Przekonaj się, że warto być z nami! :) kontakt: oriflame_marta@wp.pl Doradca Piękna, Klub Pięknych Kobiet – Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość oriflame
Konsultantka oriflame Świecie kujawsko pomorskie. Julia :) pisz na gg 8513620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Jestem konsultantką Oriflame z Warszawy, przyjmuje zamówienia na kosmetyki, ale także poszukuję ambitnych i chcących się rozwijać osób do współpracy w firmie Oriflame. Elastyczne godziny pracy, poświęcasz tyle ile chcesz :) Praca przed komputerem. Wynagrodzenie zależne od zaangażowania ( początkowo 50-100 zł. co 3 tyg ) Idealna dla licealistów, studentów i młodych mam :) Osoby zainteresowane proszę o kontakt na mail aneta93-14@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna21Oriflame
Witam serdecznie! Jestem konsultantką z Warszawy. Jeżeli jesteś zainteresowany(a) wstąpieniem do Oriflame, kupnem kosmetyków lub po prostu chciał(a)byś zobaczyć obowiązujący katalog i poznać najnowsze trendy, jestem tu dla Ciebie. Chętnie pomogę przystąpić do Klubu Oriflame, gdzie dostaniesz rabat na wszystkie kosmetyki, ale również doradzę w wyborze kosmetyków i oczywiście dostarczę katalog do zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiam Asia mail: joanna21.oriflame@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Jestem konsultantką oriflame z Warszawy. Wszystkich zainteresowanych zakupem kosmetyków tej szwedzkiej firmy serdecznie zapraszam: agnez@onet.pl lub 501977575

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem konsultantką z centrum Krakowa. Chętnie doradzę w sprawie kosmetyków, dostarczę katalog a następnie kosmetyki :) Mogę pomóc także w założeniu własnego konta i stawianiu pierwszych kroków ;) e-mail: alex.domagala@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka oriflame
Małgorzata Wasilewska Niezależny konsultant Oriflame Brojce Zapraszam okolice Szczecina do współpracy na gg 5171966 lub skype gosiaczek19892020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem konsultantką z lubelskiego, daję rabaty na wszystkie kosmetyki gg 1716961 mail: tigana@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaoriflame
Zapraszam was na mój blog o kosmetykach oriflamebrojce na blogspot. napisz na gg 5171966 jeśli szukasz linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantką oriflame z Nysy... Zapraszam również chętnych z okoloic... Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr 536844414 najlepiej sms... Oddzwonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy osób na terenie Opola i okolic do pracy jako konsultant/ka Oriflame. Jeżeli chcesz dorobić do wypłaty, kupić kosmetyki taniej dla siebie czy rodziny, a może szukasz pracy na etat i nie boisz się kontaktu z ludźmi, napisz. Podaj swoje imię oraz telefon i/lub mail. Gwarantujemy bezpłatne szkolenia kosmetyczne i sprzedażowe online i offline. Dla ambitnych, możliwość dalszego rozwoju. Szukamy również osób zainteresowanych wyłącznie kupnem kosmetyków Oriflame. Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisonn
Jestem konsultantką Oriflame z Wrocławia. Jeśli jestes zainteresowana/y współpracą ze mną i rozwijaniem sie i zarabianiem pieniędzy w tej firmie lub po prostu chcesz mieć stałą zniżke 20 % na wszystkie produkty z katalogu i możliwość otrzymywania prezentów za zamówienia skontaktuj się ze mną. :) e-mail: clairebennet121@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, jestem z KRAKOWA Jeśli ktoś poszukuje kosmetyków Oriflame - zapraszam. Wysyłam darmową przesyłką, gdy cena kosmetyków jest wyższa niż 149 zł. Posiadam próbki, chętnie umówię się na spotkanie, zaprezentuję kosmetyki. Poszukuję także osób do współpracy biznesowej. rekrutacjaa2@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Jestem konsultantką Oriflame.Poszukuję osób chętnych do pracy przez internet oraz klientek kosmetyków tej firmy.Zapraszam. Kontakt: tmarzena35@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Ori
Kochane jeśli szukacie konsultantki z ORIFLAME bądź chcecie nią zostać nie ma sprawy zapraszam do siebie razem stworzymy super grupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Ori
Witam jestem konsultantką z oriflame z Gdańska jeśli chcesz zostać klientka lub nawet konsultantką zapraszam do mnie razem stworzymy super grupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×