Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_mis1

delikatna kobiet?- czyli jaka?

Polecane posty

Gość ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaradziewczyna88
Ja jestem za delikatna, za wrażliwa, ciągle zamyślona, a w głębi duszy romantyczna. Niestety, takim kobietom jest najtrudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23523525
Nawet najmniejsze rzeczy potrafi głęboko przeżywać, łatwo ją zranić. Potrzebująca oparcia w drugim człowieku, by mogła w pełni cieszyć się życiem. Delikatna, dla mnie synonim słowa wrażliwa. T Jednym słowem chora na schizofrenię neurotyczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaradziewczyna88
I tu się zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaradziewczyna88
Najwięcej takich wrażliwców jest wśród mądrych ludzi, wszelkich myślicieli, a przynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaradziewczyna88
To zwykle osoby, które obserwują świat z boku, dostrzegają te fragmenty, które umknęły innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i raczej z dosc rozwinieta int
eligencją ,bo mysla analizuja ,zauwazylam ze ludzie prymitywni zyjący typowo materialistycznym konsumpyjnymi rzeczami ,nie maja takich problemów ,takie zaprogramowane boty do pracy ,zakupów ,seksu i tv,ale moim zdaniem traca bardzo duzo z zycia,nie poznaja wszytskich smaków i barw ,wrazliwość ma też swoje plusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaradziewczyna88
Oczywiście, że tak. Taka jest prawda, że wrażliwi ludzie, mimo tego, że ich życie jest trudne, pozostawiają po sobie najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizof
O Jezu, ale pieprzycie. Zupełnie jakbym słyszała moją matkę. Cały dzień chrzani że jest duszą artystyczną wrażliwą, subtelna. Mysli cały dzień, analizuje. Z inteligencją u niej co najmniej cienko, no i choruje na schizofrenię, teraz właśnie jest w Gnieźnie w zakładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to uwazaj bo to dziedziczne
a chlopcy dziedzicza inteligencje po matce -tos matoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizof
Schiza nie jest dziedziczna... I ja nie chłop....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość google nie bolą wpisz sobie
Wyniki badań wskazują na to, że w patogenezie choroby mają znaczenie czynniki genetyczne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizof
Po pierwsze nikt nie wie w ogóle skąd się bierze ta choroba. Po drugie, nikt nie udowodnił dziedziczności, choć zaobserwowano trochę większy odsetek zachorowań wśród krewnych - ok. 7 %. Ale ja na szczęście nie jestem wrażliwą duszą artystyczną, więc chyba mnie minęło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
delikatna kobieta to taka którą łatwo zranić, kobiety powinny być delikatne ale współczesny świat im to utrudnia liczą się twarde i zdecydowane kobiety, odbiera się delikatność kobietą i to jest błąd \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×