Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna nikt

Wizyta u ginekologa z przyszłym tatusiem i załamanie

Polecane posty

Gość anna nikt

Dziś byłam u gina ze swoim lubym.Chcę juz odstawic tabletki anty, leczę jeszcze cyste i okazało sie , że do leczenia mam jeszcze infekcje bakteryjna beztlenowcami.MOj ukochany sie przerazil , ze pewnie On tez to ode mnie złapał.A ze jest super brzydliwy, obrzydzaja go wszytski drobne potworki, ktorych nie widac, to jak znam zycie teraz siedzi na necie w domu i czyta o bakteriach beztlenowych i czy sie zarazil. Lekarka nic mi nie dała dla Niego.Jest mi strasznie przykro z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego postanowilas wybrac sie do lekarza z "przyszlym tatusiem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna nikt
Dlatego , że sam nalegał.Pytalismy kiedy najlepiej odtsawic tabletki, co lykac itd.A tu taka checa i Jego reakcja.Dzieci chce miec ale brzydzi sie mamusi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna mysle ze to byl glupi pomysl zeby go zabierac na badanie do lekarza :D:D no ale stalo sie. Mysle ze powinniscie porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten twój facet to chyba jakaś cipka... I on ma byc ojcem? Przeciez on pieluchy nie dotknie, a co dopiero mowiac o innych rzeczach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabierz go na poród rodzinny, będziesz miała tatusia z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna nikt
Wszedł do gabinetu po badaniu.Lekarka jeszcze raz powtorzyła jak przyjmować leki, ten zapytal a na co one są, to mu grzecznie wyjasniła. Byl ze mna pierwszy i ostatni raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze nalegal... a on by cie zabral do urologa na badanie pracia? lub na badanie odbytu? ja tam lubie miec troche intymnosci. facet nie musi wszystkiego o tobie tam na dole wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój tez tylko
wchodzi na usg. ale mówie mu ze np w posiewie wyszły mi bakterie. tez sie skrzywił, ale powiedziałam ze jakos wczesniej nic nie miałam, więc to moze on zaraził mnie. zrobil posiew, ale u niego czysto ;-D to takie moje ciażowe bakterie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna nikt - nie chce bron Boze zniechecac ale moze zastanow sie jeszcze czy twoj partner dorosl do bycia ojcem???Chodzi mi o to ze jak po tabletkach na podtrzymanie wymiotowalam gdzie popadnie to moj maz nie brzydzil sie tylko biegal ze scierka i sprzatal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet porażka
współczuję...na mojego zawsze mogę liczyć i niczym się nie brzydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna nikt
Mowie wlasnie, ze sie zalamalam Jego eakcja.O dzieciach pierdzieli, dla wspolnej wygody łykałam tabletki anty a kiedy załapałam bakterie to On w panikę , że tez się zaraził.Znam go na tyle dobrze, że wiem ze sprawdza po necie teraz jak sie z tego wyleczyc.Nie jest jakims pedantem i czysciochem, ale zawsze schizuje jesli chodzi o drobnoustroje itd.Moglby pomyslec zanim cos powie. W nerwach juz mu powiedzialam , ze jak sie brzydzi to zero seksu dopoki sie nie wylecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumeksol nie wszyscy tatusiowie "dotykają pieluch" :) moj przyszywany wujek- ojciec 2 doroslych synów a teraz juz nawet dziadek :) brzydzi sie niemowlaków. Dla niego dziecko ktore jeszcze samo nie chodzi jest brzydkie i nie jest w stanie wziasc go na rece... dziwne ale niektorzy tak mają. kazdy ma inne fobie... ja sie brzydze rybek i owadów. na widok motylka albo ćmy jest mi wrecz slabo i zaraz wolam meza zeby to wziąl i wypuscil na zewnątrz. jesli chłopak autorki brzydzi sie drobnoustrojów ma do tego prawo. Mimo wszystko powinni porozmawiac i wyjasnic sobie pewne rzeczy. Skoro juz autorko zdecydowalas sie zabrac chlopaka na badanie to powinnas omówic z nim sprawe leczenia i wizyt kontrolnych. wyjasnic wszystko... nie powinno bbyc miedzy wami niedopowiedzenia bo to pozostawi taki niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że zero sexu do wyleczenia to akurat dobrze dla twojego zdrowia a w ogole co ca cep - skoro lekarka nic mu nie dala to chyba jasne ze nie bylo takiej potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna nikt
Ja tez jestem zdumiona! Jesli chodzi o wymioty, kiedys na Sylwestra namieszałam drnikow:) i takze rzygalam jak ot.Nie brzydzil sie.On ma to do siebie, ze nie boi sie tego co widac tylko tego czego nie widac.Bakterie, grzybice, roztocze kojarzy mu sie z bronia biologiczna. Wspolna, rodzinna wizyta przed planowaniem bobo u gina, skonczyla sie kłotnią.Nie mam ochoty nawet z nim gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj! To bedzie Ci ciezko w ciazy:( Bo ciaza to nie tylko ladny brzuszek i rosnace w nim dziecko! To takze uplawy, czasami popuszczanie moczu, wzdecia, zgrzyty, hemoroidy (nie zawsze), czasami grzybica:O Itd! Proponuje nie decydowac sie na rodzinny porod:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna nikt
A wiecie co , do d**py z takim tatusiem.Zła jestem jak cholera.Brzydzi się drobnoustrojow..TO niech sie zamknie w sterylnej salce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez byłoby mi przykro ... nie wiem co poradzić .... :( porozmawiajcie ...wytłumacz mu ,że kobbieta szybciej łapie pewne infekcje ... Mam Mani - hehe wujka masz Urbana ? :D no identyczny pogląd ...\"potworek\" - dziecko - \"półczłowiek\" czy tam ćwierć .... nie mysląca , paskudna istota ... dziwny pogląda no ale do niego każdy ma prawo . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczoraj na rmf mówili
ze rodzinny poród wpływa na wyzszy poziom rozwodów - tacy panowie są delikatni, brzydzą sie pózniej nami czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowa lola
e tam, jak on sie tylko bakterii boi, to nic takiego - ot taka mała słabość co innego jakby wszystko go brzydziło - pieluchy, rzygi, pot przymknij oko, kaz mu kupić witaminy i niech sie "uzbraja" przeciwko bakteriom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna nikt
Nie rozumiem Jego reakcji zupełnie.Dorosły czlowiek, slycszal na pewno o bakteriach , grzybicach.Moze nie jest znawca kobiecych dolegliwosci, ale co najgorsze po tej wizycie.Nie wie co to za bakteria i czym sie objawia, ale nie zastanowil sie nad moim zdowiem tylko nad swoim, aby nie daj Panie Boze fiutek mu nie uwiadl A dwa , że poszliśmy tak jako para decydujaca sie w tym roku na odtsawienie antykoncepcji, sprawa przyszlego dzidziusia miała byc najwazniejsza.A tak "opiekujemy" sie teraz bakteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha wujek jest bardzo ekscentryczny ale mu z tym do twarzy. procz tego ze nie lubi niemowlaków to fajny byl z niego tatus a teraz dziadek- no i wujek :D:D:D zawsze do mnie "kaśka" mówil i mi kwiatki zwrywal jak bylam mala :D:D:D:D:D:D:D:D a co do porodów rodzinnych... sama nie wiem. moj maz sie niczym nie brzydzi. sam sie uparl ze bedzie przy porodzie... na usg go nie zabieram. jakos nie czuje sie z tym dobrze... moze to glupie ale jakos tak dziwnie by mi bylo szczególnie ze na poczatku usg dopochwowe... pewnie jak potem bedzie przez brzuch to go wezme... albo i nie... bo pamietam jak w pierwszej ciazy bylismy na usg i ja cala w skowronkach bo Mania nózka poruszala a on sie pyta gdzie to dziecko bo on tu nic nie widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna najpierw wykoncze bakterie zanim sie zdecydujecie na dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna nikt
O dziekuje za rade z witaminkami.Kupie mu jeszcze dzis jakis spryskiwacz na Jego najwazniejsza czesc ciała, niech sie pryska do woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna nikt
MaMAni, taki mam zamiar :* A dzidzius nam chyba nie grozi, ja obrazona ze sie mnie brzydzi a On przerazony nie bedzie chciał mnie dotknąc. Dostałam metronidazol, kuracja ma trwac 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×