Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wisienka na torcie

brak okresu, test negatywny

Polecane posty

Gość wisienka na torcie

No wlasnie, jak w temacie. Okres spoznia sie 5 dni (zawsze regularnie), boje sie, ze jestem na cos chora po prostu, to ze test wyszedl negatywnie wcale mnie nie zaskoczylo, bo nie mam zadnych, absolutnie zadnych objawow ciazowych, zrobilam go tylko dla swietego spokoju. Nie stresuje sie, pogoda spoko, wszystko gra, przez trzy dni bolal mnie brzuch i krzyz na @ a teraz cisza. Nie wiem co myslec, na test nie bylo za wczesnie, ktos ma jakies pomysly, co zrobic z tym fantem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udać się do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do lekarza po prostu, my Cię nie zdiagnozujemy. Mam nadzieję, że to nic poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kiedys okres zniknal na ponad dwa m-ce. nikt nie mial pojecia jaki moze byc powod. prawdopodobnie stres, choc az tak duzych stresow nie przechodzilam. musisz koniecznie isc do lekarza. mi przepisal luteine, prawie cale opakowanie zjadlam zanim okres wrocil:( jezeli jestes pewna, ze to nie ciaza, to do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka na torcie
Dzieki dziewczyny, zastanawiam sie jaki moze byc powod, mieszkam w Anglii i do tutejszych konowalow nie mam zaufania, ale za tydzien bede w Polsce to pojde do lekarza i wszystko sie wyjasni, mam nadzieje :) Na razie staram sie nie stresowac, nic innego nie wymysle, test robilam przed chwila, ale poniewaz nie mam absolutnie zadnych objawow ciazowych, to jestem pewna, ze w ciazy nie jestem. Bardzo szybko napisalyscie i dziekuje za to, dam znac, moze sie tylko przesunal paskudnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka na torcie
Hi hi, wywialo nas z kraju, ale lekarze to by sie przydali sensowniejsi :) Pozdrawiam serdecznie i gratuluje przyszlej mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×