Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama malego teletubisia

czy waszym zdaniem normalne jest ze 10 m dziecko oglada codziennie teletubisie?

Polecane posty

Gość mama malego teletubisia

co o tym sadzicie? taki odcinek trwa godzine, syn az piszczy z radosci jak je oglada mamy televizor lcd wiec szkodliwosc na wzrok jest zdecydowanie mniejsza niz zwyklego tv, choc oczywiste jest ze tez w jakims stopniu jest to niekorzystne czy wasze dzieci ogladaja tak duzo tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiej rzeczynie wie? bo moze ja tez sie nie powinnam bawic w macierzynstwo:P:P moja tez oglada, ale usiedzi ok 45 min.. potem sobie tylko zerka:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mjoj synek jak był mały i w telewizji były teletubiesie przed ta aferą (torebkową) to codziennie rano ogladal, bardzo sie cieszyl. Uwazam ze bajka jest fajna, w przeciwienstwie do bajek w ktorych kot goni myszke a ona potem zabija kota patelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja mała nie lubi tubisiów :( Ona oglada tylko teledyski bebe lilly - gora 2 minutki jest w stanie sie skupic potem wraca do swoich zajeć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jak widzi teletubisie to zaczyna płakać, za to przy tych teledyskach to siedzi jak zaczarowana... no i uwielbia tą rybkę, która jest jako przerywnik na mini mini...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj do dzis - zaraz skonczy 2 lata nie oglada bajek poprostu go nie interesuja, woli obejrzec na animal planet jakies zwierzeta-najlepiej malpy,konie,weze i koty :-D bajki go kompletnie nie interesuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj roczniak od 4 mies oglada tylko vive i nic innego go nie interesuje bo przy vivie i potanczy i pospiewa ze sie dobrze bawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy pozwalacie waszym dzieciom "czytac gazety"? te kolorowe? slyszalam te tusz jest trujący ale moja juz sie nauczyla zeby nie brac ich do buzi a potem myje jej lapki. Wszyscy na mnie krzyczą jak jej daje taka gazete a ona ma straszną frajde szczególnie jak to jakas gazetka z dzidziusiami to sie wtedy strasznie cieszy... co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletubisie
Moim zdaniem nie uchroni sie dziecka przed wszystkim, bo tusz mu zaszkodzi oczy mu sie zepsuja od telewizora a czy nam sie psują a ile czasu każda z was spedza przed tv :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 m dziecko
?! czym go karmilas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teletubisie... teoretycznie to dzieci do roku nie powinny ogladac tv wcale a powyzej roku nie dluzej niz pol godz dziennie... w praktyce jak byląm mala nie ogladalam tv bo mielismy czarno bialy telewizor i nic ciekawego w nim nie bylo, komputerów nie bylo... a okulary musialam nosic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu o rozwój chodzi
Ja myślę, że tu nie o wzrok chodzi a o rozwój dziecka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu o rozwój chodzi.
Myślę, że chodzi bardziej o to, że telewizor niewiele uczy. Potem dzieci siedzą i gapią się w to pudełko bo tak najłatwiej. Ale prawda taka, że niewiele rzeczy używanych z rozwagą szkodzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu chodzi o rozwuj zgadzam sie ze sadzanie dziecka na caly dzien przed tv nie ejst wląsciwe... choc niektorzy rodzice tak własnie robią :-o ale nie zgadzam sie ze tv nie uczy. oczywiscie ze uczy tylko trzeba odpowiedniodobierac programy... wśród wielu "śmieci" naprawde mozna znalesc ciekawe rzeczy dla dzieci w róznym wieku... jak dla mnie teletubisie sa odpowiednim programem dla malych dzieci albo np bajka zdjeciaki. Wydaje sie prosta i naiwna ale przekazuje fajne tresci :) Wazne zeby nie pozwalac ogladac wszystkiego ciurkiem jak leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×