Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mauzi28

Moj mezczyzna jest Fotografem i robi akty.

Polecane posty

Witam wszystkich. Od pewnego czasu a dokladniej od 7 miesiecy spotykam sie z pewnym mezczyzna ktory jest Fotografem pasjonujacym sie w Aktach. Poniewaz jest poczatkujacy w tym zawodzie nie ma jeszcze studia ani nie przeprowadzil jaeszcze profesjonalniej Sesji. Pomagam mu jak moge, pozuje ale nie uwazam zebym byla fotogeniczna, poza tym jedna kobieta w Portfolio to tez malo interesujace... Wiem ,ze przyjdzie taki dzien ,ze poinformuje mnie ,ze idzie na Sesje z Modelka. Nie moge sobie tego wyobrazic... nie chce mu zabraniac i go ograniczac bo to Jego Pasja. Wiem,ze podchodzi do sparwy profesjonalnie ale jednego razu bedzie patrzyl na kobiece nagie cialo jak profesjonalista a innego....nie oszukujmy sie to Facet i natury nie da sie oszukac. Co zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smiena 8
Nie martwić się teraz. Sama przecież napisałaś, że jest początkujący. Zmartwienia dopiero przed Tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 11111
jak zacznie do domu przyprowadzac modele do aktow, to dopiero zacznij sie martwic:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz... ale jak patrze na te piekne ciala w Internecie na ktore On patrzy i komentuje, to az mnie serce boli bo ja nie mam tak pieknej figury. Oststnio bylam o krok od Anoreksji :( bo chcialam byc taka jak One :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra 11111
a czy w zyciu liczy sie tylko cialo i figura??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smiena 8
Dla fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tez byłam
z facetem fotografem. Różne rzeczy fotografował, az pewnego dnia zapytał mnie czy nie miałabym nic przeciwko aktom. Powiedziałam ze nie----bo tak wtedy czułam, myslałam ze to mi nie bedzie przeszkadzac. Jak przyszło co do czego---- miałam prawie obsesje na punkcie tych zdjęć, nie mogłam zniesc tego co robi, a kobiety do zdjęć miał piekne, trzeba przyznac. To jest trudne, kto nie był w takiej sytuacji, nie wie. Ja nie wytrzymałam, odeszłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dal Fotografa cialo i figura to sprawy priorytetowe. Same wiecie jak to jest kiedy wasz mezczyzna oglada sie za inna kobieta a co dopiero mowic o Nagiej kobiecie ,ktora moze dotknac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDRA111111
fakt, dla fotografa liczy sie tylko piekne cialo, w takim razie albo trzeba sie rozstac albo przymylac oczy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie jak ja poznalam pana F. to powiedzial mi od razu jaka ma pasje.Zapytal mnie nawet hipotetycznie co bym zrobila jakbym miala mezczyzne Fotografa, ktory fotografowalby Akty i co odpowiedzialm???? Oczywiscie ,ze nie, to tak jakby zona ginekologa byla zazdrosna za kazdym razeme kiedy jej maz idzie do pracy. jednak wszystko okazuje sie relatywne... Niedawno rozmawialismy o tym,ze chcialby miec sesje z inna modelka niz ja, w zupelnosci go rozumiem,bo nudne jest portfolio z jedna modelka, zatem zapytal mnie czy moglby sie umowic na sesje i nie mialam pojecia co odpowiedzic, powiedzialm," daj mi troche czasu, prosze" ale nie mam pojecia ile tego czasu potrzebuje... i czy kiedykolwiek dam sobie z tym rade. jestesmy na poczatku Naszej drogi i jest cudownie i nie chce go starcic ale nie wiem czy jestem w stanie zaplacic az tak wysoka cene :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze pojdz na ktoras
z tych sesji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDRA111111
sama nie wiem czy dalabym rade byc z takim kims, nie mialam takiego problemu , ale chyba byloby troche ciezko:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mu kiedys mowilam,ze chyab na 100% zaakaceptowalabym tylko wtedy gdybym pojechala na 1 z takich sesji, ale On zaczal sie smiac, ze przeciez nie bede za kazdym razem z nim jezdzic. Oststnio zrobil sesje kuzynce, wiem to tylko kuzynka kompletnie asexualna, ale myslam,ze padne. nie bylam zazdrosna ,tlyko pomyslal,ze pewnie moje cialo jest gorsze a jego kuzynka jest szczuplutka brunetka to chce miec jej zdjecia.... poczulam sie brzydka i gruba jak Slon :( a musze poeiwedziec,ze jak pojedzie na taka sesje to jeszcze dochodzi aspekt seksualny oprocz wizualnego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze pojdz na ktoras
szczerze napisze, ze nie zazdroszcze:-(, trudna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×