Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

ja jestem...ale ide spac..zalapalam dola ..gadalam z kolega z nj mechanik samochodowy i tez mowi ze w moim samochodzie chyba wskazuja wszystkie znaki na niebie i ziemi ze poszla sie walic transmisja...nowa ok 3 tys....malo wiecej zaplacilam za ten samochod :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi, tak niestety jest z samochodami czasem .... ale nie przejmuj sie, cos wymyslisz, poza tym na pewno jak podzwonisz po meksykanskich warsztatach, to znajdziesz cos gdzies tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o o tym nie pomyslalam zeby po mexykach dzwonic na warsztat...dobra mysl...tylko zeby kolejnego kitu nie kupic...sama nie wiem ...ale nowej przeciez nie bede kupowac bo to lepiej dolozyc drugie tyle i kupic samochod no nic dopiero jutro ide na skaner to bedzie wiadomo na stowe ..jakis jeden procent szans jest ze moze to nie ta cholerna transmisja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aero, czyli wykrakalam, ze to transmisja. Nie rob zadnych napraw u dealerow bo placisz duuuuzo wiecej. Tak jak pisze Swinkowaaa, poszukaj takiego zwyklego mechanika, kup transmisje after-makret albo jakas uzywana. Sprawdz ile twoje auto jest warte i policz sobie czy Ci sie wogole oplaca to naprawiac. Kurcze, szkoda ze nie mieszkasz w Chicago, bo bym Cie zaprowadzila do super mechanika. Powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) homerkowa - wlasnie wiem, ze na kontener sie czeka. A mozesz mi cos iecej napisac o mieniu przesiedlenczym? Slyszalam o tych 6-ciu miesiacach, a co jak chce tu zalozmy kupic samochod teraz i wyslac, np. w przyszlym tyg. wtedy mam tytul wlasnosci, ale nie jestem wlascicielem przez pol roku. Wiecie moze jak to wyglada? W pl place akcyze, i co jeszcze, wiecie moze? aero - do pl jade na 2 tyg. Co z samochodem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mienie przesiedlencze- nie ma bata, musisz miec auto przez pol roku. Takie maja przepisy, oni chca byc pewni, ze to auto bedzie Tobie sluzyc a nie przewozisz go na sprzedaz. Cokolwiek wieziesz do PL na mienie musisz udokumentowac, ze jest Twoje, ze tego uzywasz. Najwazniejsze sa rachunki, za dane przedmoity. Przy mieniu przesiedlenczym jestes zwolniona z jakichkolwiek akcyz, Vatow, cel Jak chcewsz tak poprostu wyslac auto to niestety musisz placic wszystkie oplaty w zaleznosci od pojemnosci auta i oczywiscie od jego wartosci. Im drozsze auto tym odsetek tych oplat sie zwieksza. Musialabyc zadzwonic do jakiejs firmy cargo np Polamaer Cargo i oni ci dokladnie powiedza jaki jest ten % jak im podasz marke auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa - wielkie dzieki za info :) wlasnie chce kupic teraz i wyslac jak najszybciej swinkowa - jak sie ma sprawa z tym co tak cie kreci :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homerkowa - interesuje cie jeszcze ta sytuacja z ta wspollokatorka niedoszla czy nie? Nie bede sie produkowac jezeli nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze mnie interesuje, mimo iz ta dziewczyna sie do mnie juz nie odzywa. Ale lepiej wiedziec na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siorka mowila ze nie powinnas miec problemow. To prawo o dyskryminacji obowiazuje tylko \"zawodowych landlordow\" nie ludzi takich jak ty, szukajacych tylko roommate\'a. Poza tym jak nie bylo umowy spisanej to jeszcze lepiej, pytala sie tylko czy uzgodnialyscie przez maile o okresie jej pobytu w twoim mieszkaniu, jak nie to wtedy byloby to traktowane jako month-to-month lease i mozesz jej dac wymowienie juz po pierwszym miesiacu i musi sie wyprowadzic (to jak by do czegos doszlo, ale watpie). Wiec powinnas byc ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Bratwurst. Nie uzgadnialysmy zadnego okresu jej mieszkania,mialysmy sie dogadac jak ona przyjedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomerang
czesc dziewczyny, fajny topik, super sie czyta mieszkam na fl i wlasnie rozwodze sie z mezem, nie mam pojecia jak sobie poradze sama, jak tu zyc bez faceta, jeszcze z malym dzieckiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomerang
dzieki, dzieki, czytam wasz topik i staram sie na ten kraj patrzec jakos bardziej pozytywnie, ciezko mi to idzie.... Marzy mi sie Europa, no coz.... Co lubicie w tym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomerang
swinkowa, super nick:-), jak Was znalazlam? po prostu weszlam na forum na o2 co robicie fajnego na weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj boomerang :) ja tez jestem z fl, w jakiej czesci mieszkasz?? W jakim wieku dziecko? homerkowa - dobrze, ze ci wreszcie dala spokoj aero - jak z autkiem?? swinkowa - znow balujesz w weekend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boomerang
Mieszkam w West Palm Beach, a ty? Moj ukochany synek bedzie mial niedlugo roczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej mam teraz troszke wiecej czasu, to pisze w pracy mam straszny nawal, nie mam na nic czasu. do tego moje kolezanki jutro maja wolne, wiec sie zalamie chyba. zona mojego szefa wraca we wtorek, wiec teraz nadrabia ile moze wyjscia do \"kochanki\" - na 100% ja ma ja staram sie odpoczac dzis troszke, to wyjscie z panek k. do dzis sie odbija zmeczeniem. ale powaznie, dawno sie tak nie bawilam! az ciezko w to uwiezyc....dobrze, ze homerkowa wyciagnela mnie na te zakupy!! homerkowa - buziaki!! to az dziwne, ze mozna sie z kims tak dogadywac. no ale nic to, musze pamietac, ze mam dac sobie spokoj!! w kazdym razie taki mam plan! ten drugi psychiczny zapraszal mnie wczoraj na drinka, a pozniej na seks :D ubawilam sie ! ale musze wam powiedziec, ze gdyby na seks zapraszal mnie pan K. chyba bym sie bardzo nie zastanawiala....STOP! zastanawialabym sie, bo jest w takiej sytuacji w jakiej jest. ale zycie jest pokrecone. jutro ide na impreze z kolezanka. nie moge sie juz doczekac. co raz bardzej podoba mi sie zycie singla :) tylko gdyby z kasa nie bylo krucho.... tak smialam sie dzis z homerkowa , ze moze sponsora poszukam :D :D :D prawda, ze jest tu ktos ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mam mega dola dzis:(:(:( samochod niby nie transmisja ale hamulce i duzo podzespolow :( to moj pierwszy samochod wiec nie znam sie...zamowilam czesci u tego dealera...nie pomyslalam naet ze mozna taniej kurde...wycenili mi wszystko z robocizna 1100...dzwonie do swojego i mu mowie a on ze masakra ze jak moglam tak sie dac naciagnac...a sam mowil ze jak w granicach tysiaca to zeby zrobic u dealera :(Jak mu powiedzialam ze dzieki za wsparcie i ze to nie moja wina ze sie nie znam na samochodach...w koncu to moj pierwszy w zyciu i ze powinien tutaj byc a zawsze jestem sama z problemami to powiedzial ze znow zaczynam swoje akcje i sie rozlaczyl :( Ja glupia zadzwonilam do niego drugi raz a on powiedzial ze juz teraz nie ma czasu i zebym zadzonila jutro...Dziewczyny!!!!!! Coraz bardziej wiedze ze nie ma co sie oszukiwac.. Mialam taka depresje ze wypilam 3 piwa i dzwonilam po ludziach bo czulam ze juz sama ze soba i swoimi myslami nie wytrzymam:(( Nie mam tu nawet kolezanki zeby sie wygadac albo jechac na zakupy...cokowliek... Moja przyjacolka na skype byla z Polski i z dzieckiem na rekach ze mna rozmawiala ale powiedzialam jest ze jest moja ostatnia deska ratunku ze nie wytrzymam juz dluzej..gadalysmy chyba ze 3 godz troche mi lepiej ale wciaz mam dola...czuje sie taka samotna Moj facet jak mu powiedzialam ze dzieki za wsparcie to powiedzial zebym jeszcze sobie wiaderko przyniosla pstawila na srodkku pokoju i zaczela plakac :( Boze jak mi zle... Moja przyjaciolka kazala mi jak najszybciej uciekac stamtad ze ona nie moze patrzec cop sie ze mna dzieje...ze kiedys bylam taka wesola usmiechnieta ze zawsze w towarzystwie a teraz zdziczalam na maxa:( Wiem...sama to czuje i wiem ale tak mi zle...nie mam nikogo...oparcia w rodzinie...w nikim.. Ona mi zaproponowala wyniesc sie do Chicago ze tam moze lepiej..ze calkiem zmienie otoczenie..bede daleko od niego....ale co??? Mam wyniesc sie znow w obce miejsce po raz kolejny>>???? Homerkowa wciaz szukasz wspolokatorki???:D A moze calkiem kurwa Alaska:( Boomerang ja tez po rozwodzie...ale wpadlam z deszczu pod rynne ..Witamy na naszym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aero wpadaj do mnie do chicago ....a jak chcesz pogadac, to mi napisz numer na e-mail to zadzwonie do ciebie :) powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×