Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

swinkowa ja tez lubie :D miedzy mna a moim jest sporo lat roznicy :D a jesli chodzi o piersi to ja swoje bardzo lubie w dloni sie mieszcza i jedrne ja na moj wiek :D ale do sukienki jednak ladniej wyglada jak w dekoldzie widac przedzialek a nie mostek :D Homerkowa szukalam na necie na szybko ale nie moge znalez ale nazywa sie extreme push up convertible bra z serii VERY sExy ..fajny jest bo ma odpinane ramiaczka wiec mozesz w zaleznosci od bluzki czy sukienki zapinac ramiaczka..ja w sumie kupilam glownie do sukienek i bluzek wiazanych na szyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homerkowa no wlasnie nie wiem czy wiesz bo jak mi kolezanka go polecila to jak bylam w molu to kurde juz prawie kupilam nie ten co trzeba kurde bo cena byla taka sama ( 50 $) ale dobrze ze zadzwonilam jeszcze...ten ma dolaczony taki woerzcek w srodku z dodatkowymi silikonowymi ramiaczkami i takim grubszym jednym paskiem jak sukienka czy blzuka bez lecow to go podpinasz i wszystko sie trzyma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to nie ten...musisz tylko patrzec czy ten woreczek doczepiony jest z tymi dodatkowymi akcesoriami ....i ten ktory Ci polecam jest okej bo nie jest az taki wypchany bo tylko unosi ladnie piersi do gory bo silikonowe poduszki ma tylko w dole miski ..do prania wyciagasz ten silikon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo dopiero teraz lepiej obejrzalam...to chyba ten...w kazdym badz razie poznasz po tym worku czarnym :D tak mi wlasnie kumpela wytlumaczyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekwadors
Nie wiecie czy samotna kobieta kolo 50tki moze dostac welfare w USA? Mam zielona karte i chcialam sie dowiedziec czy moge zlozyc papiery o pomoc? Czy ktos jest w podobnej sytuacji? Chodzi mi o foods stamps i o Medicaid tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ale wszystko
zalezy od zarobkow, i posiadania majatkowego..jak masz trudna sytuacje finansowa to dostaniesz pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do konca
to prawda moja znajoma ma ciezka sytuacje i szostke dzieci na utrzymaniu i jej odmowiono pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekwados - jak nie zadzwonisz, to sie nie przekonasz ... ja niestety nie mam dzieci , wiec sie nie orientowalam nigdy laski a wy gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, mialam dzis ciezki dzien. Rozmowilam sie z szefem na temat mojej kasy i nie wiem jakim cudem to robil ale do czasu jak wychodzilam mialam juz w kieszeni cala zalegla $$$ :D Powiedzialam mu, ze mimo iz kocham to co robie to jak tak dalej bedzie to znajde nowa prace. Szef sie chyba przestraszyl bo i kase znalazl i kawe mi kupil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja lubie moja prace. Mam tam swietne warunki, tyle tylko ze ostatnio z ta kasa sie spoznial. Nie wiem jeszcze, moge przeciez zaczac szukac cos nowego narazie pracujac tam. Mi sie marzy praca w downtown ale wiem, ze to zbyt daleko na jazde autem, zreszta problem z parkowaniem. W sumie mam swietne polaczenie Metra , tylko 25 minut. Sie zobaczy jak sie sprawy uloza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey laseczki :) homerkowa, no wreszcie ci wyplacil zalegly cash :D a zaczelas sie juz rozgladac za nowa praca? Fajnie, ze znalazlas wspollokatorke, kiedy sie wprowadza? swinkowa - no i bylas na tym lunchu z K.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej i ja sie zglaszam ale cos tak patrze ze ostatnio tylko my we 3 tu rzadzimy :D Dziewczyny zajete dzieciakami pewnie i facetami swoimi :D Homerkowa zakupilam dzis Amol !!!! :D Na jaki adres wyslac????:D napisz na nk :P Homerkowa a ile dojezdzasz do roboty??? Ja tez sporo jezdze ..srednio raz w miesiacu zmieniam olej..czyli ok 3 tys mil na miesiac robie :( jeszcze z pol roku i moja cara sie rozpadnie pewnie :D Ale ja robie na domkach to przejazdy mam spore czasem. Bo tak to jest jak zaczynalam szukac to bralam co popadlo nawet te dalekie..troche czasu minelo blizej domkow nazbieralam to tamtych szkoda zostawic bo dobrze placa albo jak troszke mniej ze przestaje sie oplacac jak gas drogi to wez i odmow takiej babciuni co dla niej jak wnuczka :D Kurcze dzis jak wracalam ze sklepu widzialam takiego bezdomnego jak wracal z zakupow ..widzialam w sklepie jak stal przy kasie ..nakupil ziemniakow i cebuli...szkoda mi sie go zrobilo bo czasami jak chodzi wzdloz ulicy na swiatlach zbiera drobne to zawsze cos mu rzucilam... no i tak jak go zobaczylam z tymi siatkami jak juz wracal to zatrzymalam sie i dalam mu dyche Jejku nawet nie wiecie jaka radosc mial chlop w oczach a mi tak sie fajnie zrobilo jak zobaczylam jak sie cieszy :D a jeszcze machal mi rekami z oddali heheh :D Kurcze taka mala rzecz a cieszy Pewnie znajdzie sie ktos kto powie ze moglby isc do pracy i takie tam...ale mi mimo wszystko szkoda takich ludzi, nawet jesli stali sie bezdomnymi na wlasne zyczenie i przez wodke .. Swinkowa jak tam,>>>?? Masz juz plana w co sie wystroisz???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych food stamps, to nie mam pojecia komu przydzielaja. Jak ktos pisal kobiecie z 6 dzieci nie dali, chociaz miala ciezka sytuacje. Ja pracowalam z taka babka, ktora miala trojke dzieciakow, jej maz pracowal, a i tak jakos zalatwila food stamps. Trzeba kombinowac, no bo jej sie prawnie nie nalezaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w co sie ubiore, martwi mnie to potwornie, do tego dostalam okres :( teraz czekam, az mi zadzwoni , bo nie mogl rozmawiac wczesniej, watpie zeby mogl teraz ....... no ale nic to :) musze tylko to jutro potwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wylonilam siem, wylonilam :P ale spalilam - swinkowa, przeciez ty jutro sie z nim spotkasz. No i zdecydowalas juz, co zalozysz?? my kiedys jak robilismy zakupy w markecie, to widzielismy bardzo biedna rodzine, kupili tylko podstawowe rzeczy, a dzieciaki to nawet butow nie mialy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze daje biednym na skrzyzowaniach, pod sklepami....uwazam, ze powinno si etraktowac ludzi, tak jak chcialoby sie byc traktowanym! ja bym chciala , zeby mi ktos kiedys dolozyl dolara do zakupow jak mi braknie...wkurzyla mnie w zeszlym tygodniu kolezanka! WIDZIALA JAK JAKAS DZIEWCZYNE GOSCIE ZACIAGNELI W KRZAKI I DZWONI DO MNIE I SIE ZASTANAWIA, CZY DZWONIC NA POLICJE! NO JA PIERDOLE!!!!! ciagle kminie w co sie ubrac....musze tez mu przypomniec, ze nie dam rady na lunchu i ze jak cos to wieczorem sie spotkac musimy :) albo choc po pracy :) raczej juz dzis nie zadzwoni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupcia, ja to mam wiecej niz iskrzenie :) raczej powodz :D zartuje, wszystko zostawiam losowi , jakos sie ulozy samo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×