Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

kiedys, w dalekiej przeszlosci, tez tak mialam z takim gosciem, poprostu krecil mnie maxymalnie, wystarczylo tylko , ze byl obok, a juz byla niesamowita chemia. Wlasnie taka fizyczna.. swinkowa - wiesz co mam na mysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa ja bym wybrala ta pierwsza :D Ale kurde nie wiem czy to az tak stroic sie wypada na spotkanie biznesowe???:D Ja bym chyba wybrala cos skromniejszego :P ale sukienka pierwsza peikna tylko nie w tym kolorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty, ja nie na randke tylko na spotkanie biznesowe ide , dlatego musze wyeksponowac biust, podkreslic oczy, zrobic wlosy, ubrac wysokie buty....luznie, elegancko i seksownie, ale nie w prost seksownie tylko podtekstowo seksownie :) i o biznesie rozmawiac bedziemy!! bo jest bardzo duzo do obgadania :) jestem normalnie jak nastolatka :D musze sie opanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, z nim nie moge isc, to wesele jednego z tych adowkoatow u ktorych pracuje.... tam bedzi ejego adwokat i wogole to bylby poroniony pomysl!!! nie moge z nim isc, poza tym.....haloooooo....zona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety jeszcze ma...bez zony i dzieci swiat byly piekny, a ja sypialabym z nim juz co najmniej 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa skoro w trakcie rozwodu to nie wydaje mi sie zeby cokolwiek stalo na przeszkodzie :D do luznych spotkan towarzyskich oczywiscie..bo jesli chodzi o cos wiecej to dzieciaki moga byc przeszkoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem wlasnie, dlatego trzymam to na stopie "biznesowej" ale az mnie swierzbi....poza tym z tego nigdy nic nie bedzie , bo wlasnie te dzieci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mnie nie naciera wariatki :D Sama sie balsamikiem nacieralam :P Teraz siedze, pije i pachne Aero-teraz do pracy mam rozno 19 mil, to w sumie nie tak znowu duzo Swinkowa, krecisz krecisz. Spotkanie biznesowe, phi. Ty nam tutaj oczu nie zamydlaj, ok? My juz wiemy co sie swieci. Sexu Ci sie chce, nowe stringi sznurowane, gorseciki, szpilki. Tylko pamietaj, masz nam zdac relacje jak dopuscisz sie tego czynu haniebnego Lokatorka ma sie wprowadzic we wtorek, depozyt juz dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa no co z tym drinkiem,mozemy isc do bar loui :) no dobrze seks mi w glowie z nim non stop, stringi sznurowane, piers na wierzchu, usta wilgotne, zapach zniewalajacy... no i co z tego .... co w glowie to w glowie, co realnie to realnie .... no zdaje wam codzien realacje przeciez, o seksie jakby co, tez wam opowiem ..... nie wiem tylko jak szybko bede miala sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest ten bar loui bo nie kojarze. Ja to wybieram sie do tego klubu salsy czy tam rumby w Schaumburg, slyszalam ze fenomenalna atmosfera tam jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden wiem ze w bollingbrook, drugi w oak brook, trzeci w schaumburgu wiecie co, jestem samotna :( wlasnie do mnie dotarlo, ze nawet nei ma mi kto herbaty zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja tez czuje sie samotnie. To chyba dlatego ze mieszkam sama. Niby gadam przez tel ale to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wiedzialyscie ze na youtube mozna ogladac wszystkie polskie filmy, sa w kawalkach 10-minutowych, np Lejdis, jeszcze raz, nie klam kochanie, nigdy w zyciu, dlaczego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×