Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

Kurde znow sie powylam ze wogole ktokolwiek chce ze mna pogadac...swinkowa nie mam minut ale wyslij mi swoj tel na email to zadzwonie po 9 bo minut juz nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja jestem jakas uzalezniona od niego...mam chorobe psychiczna...powinnam sie leczyc....boze przepraszam go sama nie wiem za co....jestem opetana...nie wiem juz nic....przepraszam go za to ze kazal mi wiaderko postawic na srodku pokoju zebym miala w co plakac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aero ja tak z moim bylym miala, wyawalo mi sie, ze jestem totalnie uzalenziona ... i faktycznie bylam. psycholog mi powiedzial, ze psychicznie! wierz mi, pakuj walizki i przylatuj do nas do chicago ...a twoje klopoty skoncza sie momentalnie ... albo troche pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzikuje swinkowa...zadzwonie....ale juz mi sie nagrywa jego matka a ja nie odbieram...nie wiem co mam jej powiedziec...oni tak mnie traktuja jak corke..i ja strasznie ich lubie...tacy serdeczni sa , ciepli i co mam im powiedziec ze ich syn to cham????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co , do mnie tez dzwonila jego rodzina jak mnie zostawil... no i co z tego, niech sie on tlumczy NIE ty, ty powanzie nie masz o czym z nimi rozmawiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem myslalam o tym tez ze moze w Tym Chicago bedzie lepiej...nowe zycie..nowy etap..nowi ludzie....wszystko nowe...bez faceta....jakos moze by powoli sie ulozylo...ale nie bylabym moze taka samotna z czasem...tutaj jest tak malo Polakow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja traktuje ich jak rodzine...jego mama to taka ciepla osoba...nie mam serca jej ranic :( Juz chyba z 15 razy dzwonila a ja sie poprostu boje odebrac....oni juz sa starsi...66 i 72 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wogole glowa mnie boli od tego piwa juz...4 wychlalam i juz ostatnie pije bo wiecej nie ma...i od rana 2 donatsy..jezu musze sie wylaczyc jakos...zadbac o siebie...czuje sie strasznie zaniedbana w srodku i na zewnatrz....jakas taka ze patrzec na siebie nie moge w lusterku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam, a teraz co raz bardziej lubie swoje odbicie :) nawet na zdjeciach zaczynam sie lubic co raz bardziej...musze tylko paznokcie zrobic , ale to jutro. dzis tylko sie wysypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam, Aero pokoj na Ciebie czeka. Pakuj manatki, juz my tytaj o Ciebie zadbamy. I na zakupy bedziesz miala z kim jezdzic. Tak sobie mysle, ze lepiej bylo jak mi szef nie placil bo teraz mam $ i na sklepy mnie cizgnie. Cholera jasna :( Jutro jade do M, wykorzystam go na maksa bo od niedzieli sie nie wydzielismy :D Swinkowaaa- nie kupilam nic nad ten kominek, za to przytargalam do domu piekny swiecznik na sciane w dining room, tani byl to bralam Az sobie z tej radosci winko wypije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa ty normalnie opanuj sie z zakupami, bo bedziemy razem tego part time szukac :) zgadnij kto dzwonil :) wiem, wiem mam przystopowac :) wiec sie staram i nie dzwonie ja bym tez kogos wykorzystala taaaak strasznie, aero glowa do gory, u mnie tez pokoj jest, mowilam ci, nawet calkiem spory , wiec masz sie gdzie zaczepic ja tez sie wina napilam, cholera, homerkowa nie najlepiej z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi po glowie to tylko dlugi i namietny seks chodzi w kazdym mozliwym miejscy....moze byc nawet na tostach z dzemem truskawkowym ! aero zaraz po tobie zadzwonil do mnie pan k. i dadalismy do teraz. kurcze wzielabym sobie dzien wolny na drugi tydzien, to moze on by tez mial ochote na relaks :) - wiem, wiem , wiem ..... nie najlepszy pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa wiem ze Cie korci ale chyba jednak poczekaj do konca tego rozwodu....Boze a ja zadzwonilam z samego rana zeby mi nie robili tego samochodu.....czesci w sumie tez nie musze brac od nich jak juz zamowili wiec czekam na kolezanke zeby mi pomogla odebrac ten samochod..to znaczy zawiezc mnie tam...a jutro zaczne cos dzialac i polatam po warsztatach Wiecie co dopiero rano a ja zmeczona jak po calym dniu, niewyspana bo same glupoty mi sie snily, nie mam apetytu na nic a zolodek juz mi przyrosl do plecow :D Pozdrawiam dziewuszki i zycze dobrego dnia 🌻i jeszcze lepszego weekendu :D Dobrze ze Was mam ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia, mam nadzieje ze towarzyszsz mi przy naszej codziennej wirtualnej kawusi. Aero- dobrze robisz zabierajac auto od tego dealera. Powiedzieli ze hamulce? Bo z tego co pisalas to auto dziwne pracuje przy jezdzie a nie przy hamowaniu. Problemem moze byz zwyly switch w transmisji ( ja w starej Toyocie Cmary zaplacilam za niego $100). Zobacz, nie ma bata, musisz sie przeprowadzic do Chicago. Swinkowaaa sprzeda swoje mieszanie i obie zamieszkacie u mnie. Bedziemy jedna babska patologiczna pijacka rodzina. Co wy na to dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Homerkowa wspanialy plan!!!!!!! Ja sie pisze :D Wlasnie wlazlam do domu ..przyprowadzilam ten samochod...cala droge z dusza na ramieniu na awaryjnych :D Kurcze no tez wciaz mi sie wydaje ze to nie hamulce...to znaczy nie tylko hamulce bo to silnik szarpie czy co ale w trakcie jazdy tez jak hamulca nie uzywam ....jeszcze mi powiedzieli ze to sie zrobilo od tego ze musialam jezdzic caly czas z noga na hamulcu....to padlam normalnie co za ludzie!!! Chyba wiem jak jezdze i uzywam tylko jednej nogi :D nie umiem jezdzic na dwoch ze jedna na hamulcu a druga na gazie kurde no....teraz musze poszukac jakiegos innego coby sprawdzil wszystko Ale zaplacilam tylko za diagnostic uffff... Zrobilam sobie kawke a co tam robota nie zajac nie ucieknie!!!!! Jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pierony przebrzydle :) homerkowa - oczywiscie ze towarzysze ci przy kawusi :D szalej jutro kobietko z tym swoim 😍 aero - wspolczuje klopotow z samochodem, no i z facetem.. ehh.. :( jezeli ty prepraszasz za cos co on powiedzial tobie przykrego, to nie jest za dobrze, ten gosc jakis toxyczny jest. Bierz walizki i do Chicago, do dziewczyn. Mysle, ze take odciecie sie od problemow i nowy poczatek pomoga ci na 100% :) swinkowa - jak nic potrzebujesz dziewczyno dobrego bzykanka :D boomerang - ja mieszkam w panama city beach, przykre to, ze musisz zostac sama z malutkim dzieckiem 🌼 a gdzie reszta sie podziewa, he??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dupcia :D ehhhhhhh no wiem ze musze cos z tym zrobic juz...bo ten zwiazek bez sensu...dzis jakos trzezwiej na to patrze niz wczoraj i napewno tak tego nie zostawie....teraz tylko musze dokladnie przemyslec gdzie chce byc...czy tutaj zostac ale wynajac mieszkanie...chociaz chyba nie chcialabym byc w miejscu gdzie na niego zawsze moglabym trafic np w Kosciele Do NJ blizsza przeprowadzka , mniej zachodu ale z kolei Chicago daleko, nowe miejsce calkowicie, mozna zaczynac od nowa no i perspektywa ze sa tam juz 2 wspaniale dziewczyny z ktorymi moznaby bylo sie zaprzyjaznic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa pieknie powiedziane - jedna wielka pijacka rodzina :) aero - wiem, wiem, wiem ... dlatego ja nic nie robie, powaznie! jestem grzeczna bardzo! juz po kawie? ja wlasnie sie zabieram za robienie ... bo jakos zmeczona jestem, a to dopiero po 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo dziewczyny juz sie weekenduja Aero- ja Ci mowie, pakuj manatki i przyjezdzaj do Windy City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×