Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziabong

czy jest tu kadrowa?

Polecane posty

mam pytanko do mądrej kadrowej... chodzi mi o iliośc dni urlopu wypoczynkowego... skonczyłam studia - od 9 października 2006 roku do 11 marca byłam na stażu z Urzedu Pracy od 12 marca podjełam pracę i pracuję w tej firmie do dziś.... 9 października 2008 wybije mi 2 lata pracy.... ile bedę miała urlopu wypoczynkowego w tym roku?? 20 czy więcej? bo od pażdziernika nabywam 26 dni... czy te 6 dni należy mi się juz w tym roku? czy inny wymiar? Proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D na pewno? bo myslałam ze tą róznicę jakoś podzielą na te 3 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 9 października masz 20 dni a jak będziesz dalej pracować muszą ci wyrównać polecam fajne forum kadrowe na www.infor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ile będzie wynosiło to wyrównianie? czy je mogę wybrać wczesniej czy dopiero po pażdzierniku - w czerwcu przechodzę na umowę na czas nieokreslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już zależy od pracodawcy od tego 9 paźdzernika będziesz miała już 26 dni, czyli do końca roku powinnaś wykorzystać 26 dni (jak oczywiście będziesz miała te umowę i będziesz pracować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziabong możesz wybrać te dodatkowe 6 dni dopiero jak Ci wybuiją dwa lata pracy - czyli w pażdzierniku. Generalnie do pażdziernika masz 20 dni, potem automatycznie dopisują Ci 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 6 dni to będzie urlop uzupełniający czyli nabędziesz prawo do całych 6 dni już w październiku-w całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tylko najsmieszniejsze jest to że te 6 dni to mi będzie potzrebne w lipcu :-) ale może jak napiszę prośbę o urlop na poczet tych 6 dniu to się zgodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kadrowa mi powiedziała ze staż się nie wlicza do wymiaru urlopu... a ja jej udowadniam ze tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za pomoc - w kazdym badz razie musze dac kadrowej ustawe do poczytania :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×