Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dakagramm

32 tydzień, a ja przytyłam 14 kg.Ile jeszcze??

Polecane posty

Gość dakagramm

Zastanawiam sie ile jeszcze przytyje do porodu??Mam nadzieję, że nie dużo.Ile Wy przytyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 37/38 tc i tez mam 14 na plusie, z tym ze po 30stym tyg jakby mi waga niecco zwolniła..niektórym w ogole w 9 miesiacu stopuje.. Podobno mozna i z1-2 kg schudnac jeszcze rpzed porodem :) Dla poprawy nastroju bede sie tego trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dakagramm
mam nadzieję, że zwolni:) Mam tylko 160cm wzrostu, nigdy w życiu tyle nie ważyłam, ciężko jak się ma tyle na plusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 31 tc i do tej pory przybylo 5 kg.Nie martw sie na pewno duzo juz nie przytyjesz a na pewno szybko wrocisz do wagi sprzed ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waga w ciązy
ja jestem w 40 tygodniu i przytylam 13kg ale właśnie najwięcej w ostatnich czterech tygodniach 5 kg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie drodzy
jakie przytylam?tycie wize sie z powstawaniem tluszczu,a nie ciaza!tworzy sie w was zycie,dziecko wazy,wody wokol niego rowniez i te wszystkie lozyska itd...wy zeby utrzymac ciaze tez sie poszerzacie,zwykla natura ludzka,cialo jest ciezsze,to sie poszerza.przeciez potem czlowiek urodzi i jak nie bedzie sie napychal bog wie czym,a bedzie karmic piersia,zdrowo jesc,to sie zdarza,ze kobiety waza mniej niz przed zajsciem w ciaze.produkcja mleka,to nie lada wysilek dla organizmu,a do tego calodobowa opieka nad malenstwem...takze glowy do gory-natura wie co robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do 32 t.c. przybrałam na wadze 6kg ... natomiast w ostatnich dwóch miesiącach ciaży doszło do tego 21 kg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 tc i + 15 kg :) przy wzroście 166 :) i mam nadzieję, że tyle zostanie a jak nie ... to Mąż będzie miał więcej do kochania :) O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przytyłam...
jestem w pod koniec39tc i przytyłam13kg...ale najwiecej w ciągu tego ostatniego miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×