Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszkakace123

milosc z odzyskuhm...??

Polecane posty

nie wiem wogole jak zaczac...moze tak...od roku czasu jestem w trakcie rozwodu, jakis czas temu zaczelam spotykac sie z pewna osoba.sytuacja jest o tyle nie zreczna dla mnie bynajmniej ze...facet z ktorym sie spotykam to były chlopak siostry mojego bylego meza, mało tego mieszka doslwnie dwie klatki dalej od mojej tesciowej i meza bo maz mieszka teraz ze swoja mama i siostra oczywiscie :) faktem jest to ze narazie sie ze tak powiem ukrywamy bo no jeszcze nie dostalam rozwodu, ale zaznaczam ze pozew o rozwod zlozylam ja ale z zupelnie innych powodow.powiem szczerze ze nawet nie przypuszczalam ze kiedy kolwiek zwiarze sie z ta osoba nawet przez mysl mi to nie przeszlo.nie wiedziaslam nawet ze oni sie rozstali kiedys przypadkiem sie dowiedzialam ale to wyciagnol reke i staral sie o moje wzgledy.no narazie jest fajnie on jest tolerancyjny i wogole rozumie to ze jestem w trakcie rozwodu i musimy byc ostrozni tylko chodzi o mnie boje sie reakcji kiedy wszyscy czyli moj byly maz jego siostra i tescie dowiedza sie ze my jestesmy razem.w sumie kazdy mowi mi ze praktycznie to obca osoba bo przeciez oni nie mieli slubu a ja taksamo jak i on mamy prawo lozyc sobie zycie.prosze napiszcie co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiolinka789
Mysle ze nie powinnas sie tym przejmowac, przeciez nie bedziesz juz z tymi osobami miala wiezi... No ale co taki temat robi na forum "Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci" ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×