Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiula81

wypadanie włosów pomocy

Polecane posty

Gość asiula81

jestem 5 miesięcy po porodzie nadal karmie piersią i od miesiąca strasznie wypadaja mi włosy może któraś z Was ma podobny problem? biore FeminalM mam odżywkę i szmpon z apteki ale on nic nie pomaga. jak znacie jakieś tabletki to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej....ech miałam ten sam problem....podobno do 6mc po porodzie tak jest..ja poszłam do dermatologa i okazało się, że mam zapalenie skóry głowy i problem z hemoglobinom. Ty jeszcze przez miesiąc się nie przejmuj:))) w aptece możesz kupić płukanki do włosów....jeśli karmisz za wiele nie możesz zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olamala
Kup sobie Silice. 1 tabletka dziennie, efekt po paru dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma wypaść wypadnie, potem będzie dobrze... mi włosy wypadały własnie przez ok. miesiąc na potęge, potem to minęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest taka odzywka do wlosow, stosuja ja osoby po przebytych chorobach lub/i chemioterapiach, naprawde dziala, nazywa sie bodajze Wax, bo juz zapomnialam, taka duza biala puszka (mialam ja kiedys, mi pomogla, co prawda nie bylam po ciazy, ale wlosy mi wypadaly garsciami nie wiadomo czemu i po tej odzywce przestaly)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz teraz (3 tyg przed porodem) zakupilam zestaw Radical -szampon, odzywke. mgielke, sa jeszcze z tego kapsulki i ampulki. Podobno wzmacnia-to wyciag ze skrzypu polnego, najczesciej dostepny tylko w aptece. Slyszalam ze pomógł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoski
ja miałam podobnie, pomógł NERIL - w aptece, do wcierania we włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×