Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natinkaa

jak to jest z tymi globulkimi?? pomóżcie!!

Polecane posty

wczoraj uzyłam samych globulek, zdziwilo mnie tylko to,że wszyscy tak narzekaja na globulki ze sie pienią wyciekaja itp. natomiast ja nie odczuwałam nic i nie wiem czy to normale..:( troche mnie to martwi..włożyłam ją tak jak należy, odczewkałam 10 minut i nic mi sie nie działo, wszystko było tak jakby tej globulki nie było... jestem 3 dni po okresie i boje sie ze globulka mogła jakoś nie zadziałac i wpadka gotowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla zabawy nie mam nicka
Ja przez jakiś czas stosowałam globulki jako zabezpieczenie. Z powodu ich poziomu skuteczności jedynie w dni niepłodne. W ciąże nie zaszłam. Natomiast pienienie się jest odrobinkę denerwujące. Myślę, że u ciebie globulka zadziałała nawet jeśli nie zauważyłaś wielkiej piany, której sie za pewne spodziewałaś. Globulki aż tak bardzo się nie pienią! Tak więc spokojnie, jeżeli miałaś do tego dni niepłodne to w ciąży nie będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i prosze bardzo
uspokoje Cie mnie sie wogole nie pienia ! mam tylko po stosunku duzo tej mazi i ze mnie wyplywa dlugo :) ale tez wogole jej nie czuje wogole i nawet mi sie nie pieni :) wiec tez jestem zaskoczona ze tyle dziewczyn na nie nazeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasdf
mnie najbardziej wkurza to wypływanie potem przez całą noc :O dlatego już wolę trochę się poruszać, pochodzić i mieć to szybko z głowy, a raczej z... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki a odpwiedzi, mi też wylatywała taka maź ale dopiero rano jak wstałam, teraz widze dopier ze nie mozna patrzec na to komu jak zadziałają, bo ja wogóle tej globulki nie czułam:) a tak wszyscy straszą, ze sie pienią, wyciekają podczas stosunku itp. nieprawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×