Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natinkaa

pomóżcie!!!!

Polecane posty

wczoraj uzyłam samych globulek, zdziwilo mnie tylko to,że wszyscy tak narzekaja na globulki ze sie pienią wyciekaja itp. natomiast ja nie odczuwałam nic i nie wiem czy to normale.. troche mnie to martwi..włożyłam ją tak jak należy, odczewkałam 10 minut i nic mi sie nie działo, wszystko było tak jakby tej globulki nie było... jestem 3 dni po okresie i boje sie ze globulka mogła jakoś nie zadziałac i wpadka gotowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie nietypowe, zazwyczaj globułki strasznie sie pienią to prawda, choć ty mogłaś np nie odczuć różnicy przy stosunku gdyż może zazwyczaj twoja pochwa produkuje duzo śluzu i dlatego nie było to takie odczuwalne, choć ciężko powiedziec, ale na pocieszenie moge powiedzieć że wpadka 2 dni po okresie graniczy z cudem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi sie nic kompletnie nie pieniło:( facet we mnie skończył i tylko sperma wylatywała troche. jak wstałam rano to rzeczywiście chyba to była globulka, wylatywał ze mnie taki sluxik... sama nie wiem czy były to resztki spermy czy globulka. Bo globulki zupełnie nie czułam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj nie wiem ile trwał wasz stosunek, ale zanim globułka sie rozpusci to musi minąć jakieś dobre 15 minut, a jeżeli twój facet skonczył w tobie to moge sie założyć że to sie razem wszytsko wymieszało wiec nie odczułas różnicy. Myśle że niema co panikować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde zaraz po okresie nie da sie zajsc w ciaze? ja zawsze bylam pewna ze zazwyczaj po okresie ma sie dni plodne, bo ktos mi kiedys powiedzial ze dni plodne ma sie wtedy kiedy leci sluz a mi leci zawsze po okrese:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, po okresie przeciez zaczynaja sie już dni płodne, więc zajśc w ciąże można, mam zreszta koleżanke farmaceutke ktora zaszła w ciąże podczas okresu..:( po okresie zaczyna sie juz śluz płodny, a plemniki moga życ nawet 7 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa mama
a w dobra dziurke ja zaaplikowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...heh ..." wodbrą dziurkę " .... :P Hm ... to ja nie wiem jaki Ty masz cykl .... 3 dni po okresie dni płodne ... ? Ile trwa Twój cykl ? Mi sie wydaje ,że nawet jakby te globulki nie zadziałały ... to i tak nie trafiłas na dni płodne a dosyć bezpieczne własnie ;) Co do globulek , pienienia się etc ... nie pomogę ... :( nie stosowalam nigdy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój cykl trwa 28 dni. a po okresie zaczynaja sie juz przecież dni płodne, zaczyna sie już tworzyć śluz płodny aby w razie stosunku plemniki mogły przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jak sprawdziłam w obliczaniach dni plodnych, to rozpoczęły mi sie one juz 13.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×