Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość empiczek

objjawy ciąży przed terminem

Polecane posty

Gość empiczek

Dziewczyny czy ktoras z Was czuła ze jest w ciąży przed terminem miesiaczki ? miała jakies objawy ??? tempke podwyzszoną ...błagam odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocho
kolejna...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empiczek
przepraszam za powtarzajacy sie temat :(:(:( ale jednak chciałabym zeby ktoras odpisała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empiczek
nikt nie odpowie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzczczc
pka zazwyczaj jest podwyzszona przed okresem - to niejednoznaczny objaw.... gdyby takie objawy istnialy i byly takie same u wszystkich kobiet, to nie byloby super. niestety nie ma jednoznacznych objawow ciazy... zrob test z krwi i bedziesz wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swietoszka
kazdy organizm jest inny, ja po prostu bardziej wyrażnie czułam różne zapachy, a zwłaszcza przeszkadzał mi dym z papirosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam, tydzień przed miesiączką bolące i nabrzmiałe piersi z wyraźnymi żyłkami i bardzo wrażliwe sutki, podwyższona temperaturę ok. 37,2, często biegałam siusiu i dodatkowo jeszcze odrzuciło mnie momentalnie od kawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzczczc
moze jeszcze raz napisze....:O cos mi nie poszlo... tempka zazwyczaj jest podwyzszona przed okresem - to niejednoznaczny objaw.... gdyby takie objawy istnialy i byly takie same u wszystkich kobiet, to byloby super. niestety nie ma jednoznacznych objawow ciazy... zrob test z krwi i bedziesz wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empiczek
siwetoszka mi tez przeszkadza dym papierosowy ... i ciagle mi smierdzi cos w lodowce , do tego sluz z dnia na dzien sie zwieksza ... tempka w pochwie 37,5 to 21 dzien cyklu ... aha i piersi mam ciezkie i nabrzmiale zyły widoczne , mocz mam bardziej zólty i zapach intensywniejszy , no i podbrzusze takie obrzmiałe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empiczek
aha i cały dzien dzisiaj przespałam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzczczc
nie mozesz zrobic testu z krwi? wolisz zgadywac i sie nakrecac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle80
ja nie miałam żadnych szczególnych objawów, tylko to czułam, naprawdę nie da się określić tego jak ale wiedziałam, jeszcze przed terminem zrobiłam test, wyszedł pozytywny, trzy następne też,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empiczek
ja tez bym zrobiła test ale boje sie ze dostane pozniej okres i bedzie wielkie rozczarowanie ... :( bardzo chce miec dzidziusia , i wogole sie nie nakrecam co do objawow one poprostu sa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
empiczek, jeśli nie jesteś w ciąży to przecież i tak tego teraz nie zmienisz...a na zwykły test to chyba jeszcze trochę za wcześnie... jeśli już robić to lepiej betę z krwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzczczc
w takim razie, oby sie potwierdzily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empiczek
dzieki baderka :) ale jednak poczekam zobacze czy dostane okres czy nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×