Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jetsem to nowa

Jak KARMIC 6 miesięczniaka????????????????????

Polecane posty

Gość Jetsem to nowa

Mój je tylko 3 razy dziennie mleko po 210-230, raz dziennie albo owoce ze słoiczków, albo zupka, albo coś z kurczakiem, do tego herbatka,a na wieczór kaszka, czy to prawidłowe, wychodzi 5 posiłków, ile razy trzeba dawac słoiczki?Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem to nowa
Ktos mi cos poradzi?? Zagranicą(bo tu mieszkam( na wszystko pediatra mówi dobrze, aja to nawet nie wiem, czy dawac mu codziennie taki sam słoiczek, czy zmieniac, ja na razie codziennie daje inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, że jeżeli dziecko przybiera na wadze, jest pogodne, uśmiechnięte- to chyba wszystko jest w porzadku. Ja nigdy nie trzymałam się jakichś specjalnych schematów, kiedy, jako, co? No i jakoś dzieciaki funkcjonują;) Ale o tym sza..... bo zaraz zawisnę na forumowym stryczku;) pfffffffff pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze robisz ...dziecko
powinno juz poznawac rózne smaki ...ja mojemu robiłam tez dodatkowo kaszke na wodzie i do tego mieszalam owoce ze słoiczka smakowało mu baaardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze robisz ...dziecko
najlepiej zrobisz jak bedziesz słuchac swojego instynktu -on ci podpowie co i kiedy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem to nowa
na wieczór daje mu mleko z kaszka i pol sloiczka gerbera, bo samej kaszy nie chce, a 3 razy dziennie mleko to nie za zadko, a jak czesto wy karmicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem to nowa
????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem to nowa
widze, ze nowych nie tolerujecie, ok dzieki za pomoc, szkoda, ze nie mozecie mi napisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,że jednak powinnaś stopniowo wprowadzać nowe smaki a nie codziennie inny.Podaj odrobine nowego i popatrz czy nic sie nie dzieje.Moja córka np jest uczulona na banany,i na te ze słoiczka i te z rynku.Soki,bobofruty i posiłki które dajesz są jak najbardziej ok.Zgodze się,że dziecko po czasie wszystkiego powinno zasmakować ale jednak z rozsądkiem.To jeszcze maluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej wprowadzaj nowy produkt raz na 5/7 dni - najpierw 1-2 łyżeczki, stopniowo coraz więcej. W ten sposób jeśli natrafisz na jakiś produkt, który dziecko uczuli, będziesz mogła szybko go wyeliminować. Dziecko w tym wieku powinno dostawać słoiczek zupki i słoiczek deserku (oczywiście łyżeczką), jakiś soczek najlepiej przecierowy typu bobofrut no i oczywiście mleko. Karmienie dziecka wieczorem kaszką z owocami to bardzo dobry pomysł. Skoro je już kurczaka, to możesz zaserwować też indyka albo królika - to mięska zdrowsze niż kurczak. A za chwilę będziesz mogła dodawać co drugi dzień do zupki połowę ugotowanego żółtka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem to nowa
dzieki;)ale w jego przypadku to jeden sloiczek dziennie, albo deser, albo zupa lub miesko, bo inaczej jedzenie mu sie przesuwa i wychodzi ze tylko 2 porcje mleka zjada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zosi
mi sie wydaje ze ok, moja córka je cycka, zupke, deserek , soczek, herbatke... zupke cała, deserek zalezy od apetytu ilosci soku, a kaszka tez zalezy tego jak jej poszło z deserkiem... i nie trzymam sie kolejnosci, bo daje różnie czasem deserek jest do południa czasem popołudniu, zupka na południe a kaszka na wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama zosi
co do nowych smaków to mała je róznie np. zupka z marchewki, ziemniaka, pora z manna 2 dni pod rzad potem zupka z ziemniaka marchewki brokułA Z MANNA 2 dni, potem 1 wersja z ryzem 1 dzien potem potem brokuły z sinlac (bo np. nie mam czasu gotowac... a ze słoika nie lubi... potem marchew pietruszka ziemniak z dodatkiem sinlac... mysle o odrobinie buraczka... z deserkami to patrze po soczku jak pije jabłkowy to nie daje jej samego jabłka, ale np. banana z jabłkiem, chociaz to nie ma reguły, bo zajada ciagle jabłko z marchewka, jabłko z marchewka i winogronem, jabłko z bananem, czasem do kaszki dodam suszone sliwki z gerbera dla odmiany... nie dawałam jej nic z truskawka, gruszka, itd z HIPP bo mi sie wydaje ze oni maja w tym przypadku za wczesnie podana metryke... inne firmy maja po 6 albo i po 9 m-cu .... czym poicie dzieci, moja mało pije 50 ml herbatki 50 ml soczku to swiat na dobe... nawet nie zawsze... jest na cycku a kupki sa zbite ale plastyczne, czy to ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×