Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem w szoku .......

Dlaczego niektóre matki są tak głupie i bezmyślne?

Polecane posty

Gość mala mi nie
to pisałam ja - mała mi. Z powodu krytyki i braku jakiegokolwiek poparcia postanowiłam poprzeć się jako pomarańczka :) P.S. Zaraz się zarejestruje na czarno pod jakimś innym nickiem i też się poprę, a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macius a raczej Maciusiowa pomaranczowa czytaj Ty dziewcze ze zrozumieniem:) mi mala popieram Cie w 1000000%%%%:) od razu zaznacze ze mam dzieci bo juz za chwile stos zaczna rozpalac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pomarańczo za to ty się popisałas strasznie :D rozumiem jakies argumenty za i przeciw- nie przekłuwajcie bo... przekłuwajcie bo..... lae rozpoczynanie dyskusji od mocnej oceny- nadodatek niesprawiedliwej i to tylko dlatego że ktos jest innego zdania..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz myslę że za szybko wystawiasz ludziom opinie nie wiedzac nic na ich temat a co do wsparcia - jak odpowiada ci wsparcie w tego typu wydaniu- no przepraszam cię ...........:O nieważne jak ważne żeby było- super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałaś pisać o kolczykach
a nie o błędach ortograficznych. Skończyły ci się argumenty - to się czepiasz głupot. Idź lepiej do teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike za to Ty sie nie popisalam nawet posiadajac bujna osobowosc kafeteryjna:D jezuuuuuuuuu gdzie sie takie chowaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałaś pisać o kolczykach
ike za to Ty sie nie popisalam nawet posiadajac bujna osobowosc kafeteryjna co to jest za zdanie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ten sposób- popisywac się nie zamierzam ;) a jak ty lubisz- no cóż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja urodziłam
się w Stanach i po urodzeniu założono mi kolczyki. Moja córka też się tam urodziła i chwilę po porodzie przyszła piuelęgniarka z pytaniem czy uszki przebijamy. powiedziałam tak i już. Nie widzę w tym nic złego a wyrodne to są matki które wkładają kolczyki o które można się zaczepić... paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla ciebie najwyraxniej typowe- bo to ty pierwsza rozpoczęłaś rozmowę o mnie ;) ja do tej pory rozmawiałam i to tonem calkowicie nieobraxliwym o kolczykach i podejściu do mam przekłuwajacych uszy- wypowiedz się może szerzej na ten temat- a nie wnikliwie badasz moją osobowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda mi czasu na ciebie sa tutaj o wiele ciekawsze obiekty do badania osobowosci:classic_cool: ale co sie usmialam to moje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja urodziłam
dlaczego, ilekroć wejdę na kafeterie pełna pogody ducha, tracę go gdy widzę wpisy mezmózgowej mi małej? w każdym jej wpisie sama głupota...a już myślałam że nie ma głupich ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a śmiej się na zdrowie- az mi sie ciśnie na usta dodac - jak głupia do sera- ale sobie daruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wspomnianego dyskursu na temat kolczykow wypowiedzialam sie pare postow wczesniej o ile zdazylas cos przez swoje zadufanie zauwazyc a jak nie odsylam wyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike poziom autoironii mam na poziomie nader wysokim od przecietnego wiec nie musisz sobie nic darowywac:D do dziela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam a sie naargumentowalas tam- niesamowicie;) więcej robisz szumu niż cokolwiek do tematu wnosisz- nie mam ochoty na przepychanki z tobą- bo poza tym- o niczym wiecej widze pogadać się z toba nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jakie wy jesteści denne.Swiete kafeteryjne krowy które robia wszystko według podreczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja urodziłam
wyjęłaś mi to z ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczyki11111
kolczyki można zakładać nawet niemowlakom i nie ma w tym nic złego ;) natomiast to JAKIE są jest ważne. co innego małe kolczyki i takie duże koła :O widziałam już scenę w której mała dziewczynka (ok 6 lat) miała właśnie takie bardzo duże koła w uszach i jej koleżanka przez przypadek pociągnęła. oczywiście wyrwała.. nie zapomnę tego jak ta mała się darła :O horror:O natomiast małe kolczyczki mogą dodać dzieciaczkom uroku i są o wiele bardziej bezpieczne niż te koła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie .Tutaj jednak zleciały sie czarownice które widzą samo zło w kolczykach i tyle.Nie widzą,że i dziecku moze być ładnie w maleńkich kolczykach ,ale to przecież nie mieści sie w kanonach encyklopedii wychowania dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a matki siedzace na kafe zamiast zajmowac sie dziecmi to matki polki tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i jestem staroświecka ale ja swojej córce przekłułam uszka gdy miała 5 lat,bałam naderwania opuszków ucha..tyle się tego teraz czyta...dla dziecka to później cierpienie i ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyki zgadzam się z toba- wszystko zależy od dziecka- moja siostra bardzo chciala mic kolczyki ale bała się koszmarnie tego przekłuwania- pewniee gdyby miała przekłute jako paromiesięczne dziecko było by jej lepiej inna sprawa jest to- że tak jak moja mała- niektóre dzieci nawet jako niemowleta się boją - ledwo z nią chodzę na szczepienia bo widzę jak płacze- więc dla urody tego typu "przyjemności" jej nie zafunduję ale widziałam jak koleżanka przekłuwała maleńkiej uszka- mała nawet nie jeknęła i nie bardzo wiedziała co się dzieje - dziś też ma 8 lat - uszy ma- żyje, ma się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze trzeba wybrac złoty srodek.Moja córka sama chciała miec kolczyki i w wieku 4 lat przekłułam jej uszka.nie nosi wielkich kolczyków tylko małe ładne i nie ma mozliwosci sie nigdzie zaczepić.Dlatego zalecam umiar zarówno w jednej jak i drugiej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie pretenduje do miana Matki Polki przy garach siedzie Swietłana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×