Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wedel

POMOCY! mleko Babilon HA-czy przeterminowane czy takie juz jest?

Polecane posty

:( karmie sztucznym mlekiem HA moje dziecko,i podczas zasypywania mleka dokladnie jak na opakowaniu pisze,czyli po ostygnieciu wody do 40 stopni -zasypije mleko.Po kilkunastu minutach (Maluch zasnal nie chcial jesc) zrobily sie z mleka w butelce jakby 2 warstwy:woda i mleko (jakby kwasne melko w szklance) Czy ktoras z Was uzywala tego produktu? bede wdzieczna za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie karmię sztucznym mlekiem, ale w przyrodzie istnieje takie zjawisko jak sedymentacja grawitacyjna. Może to to? A termin przydatności do spożycia masz na opakowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
termin jest ok,wczesniej stosowalam Babilon 1 i sie tak mleko nie \"scinalo\",kurcze boje sie to podawac Maluchowi... Dzwonilam na infolinie podana na pudelku,ale nikt dzisiaj nie odbiera,totez wpadlam na pomysl,zeby sie spyatc Dziewczyn na forum-skarbnica wiedzy:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mleko sztuczne musi byc
podane od razu po przygotowaniu ...nie powinno stac !Wylej to i jak mały wstanie zrób mu nowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj chwilkę, pewnie zaraz ktoś z mam karmiących sztucznie Ci odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm,zawsze robie mleko bezposrednio przed spozyciem:O ,to polezalo tylko troche i zrobilo sie jak warstwy drink;) Maz polecial po inne mleko hypoalergiczne Nestle HA.Tylko teraz znowu problem czy moge je o tak sobie zmienic..... (chce dodac,ze zalalm to mleko i ma normalny wyglad po uplywie 25 minut...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaję swojej córce Nan Ha i nie raz mała nie dojadała i nie raz podawałam jej podgrzane... Fakt! nie powinno stać, ale przecież jak stoi przez godzinkę lub półtora to nic się nie stanie... moim zdaniem coś może być nie tak z tym Bebilonem... ale najlepiej sprawdź datę przydatności albo zmień mleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wedel nie martw sie to normalne ze mleko sie rozwarstwia, ale oczywiscie nie mozna juz go podawac dziecku,dzieje sie tak poniewaz dziala grawitacja tak jak to ktos napisal wyzej , to co cięzsze opada na dno , jak karmilam jeszcze naturanie sciągalam pokarm czasami i jak postla w lodówce troche to tez sie tak dzialo :) tylko Ze w tym przypadku to tluszcz unosi sie do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×