Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pshczola_23

rozjasnianie cytryna wlosow - tragedia!!

Polecane posty

Od 8 lat farbowalam wlosy na jasny , popielaty blond. Bylo mi naprawde do twarzy. Ostatnio cos mnie podkusilo, zapragnelam zmiany i trzasnelam sie na jasnorudo. Pierwszy tydzien super, a kiedy farba zaczela blednac zaczela sie tragedia. Rudo -mysi:/ Za tydzien jestem umowiona do fryzjera, zeby wrocic do blondu. Wczoraj nalozylam sok z cytryny na glowe majac nadzieje ze moze uzyskam bardziej zlocisty kolor do tego czasu. No i tragedia. Wlosy mieciutkie i blyszczace w odcieniu intensywnie sraczkowatym z rozowym polyskiem:/ Nie wiem jak to mozliwe, w koncu nie kladlam tego na naturalne wlosy. Mam pytanie do kogos kto sie na tym zna. Co fryzjer zrobi z moimi wlosami zeby uzyskac blond? Czy konieczna bedzie dekoloryzacja , czy na jasne farbowane rude wlosy mozna klasc rozjasniacz? Z gory dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhhhhhhhhhhhhhhh
wystarczy rozjasniacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie. Ja też właśnie miotam sie między pragnieniem odzyskania mojego blondu po farbowaniu na rubinowo - a obawą przed kolejnymi coraz gorszymi poprawkami... Rozjaśniacz zamienił mi właśnie włosy na żółto-pomarańczowe, a już miałam prawie blond, tylko miejscami trochę rude i chciałam to przyśpieszyć,niepotrzebnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie nie ma żadnych cudownych kosmetyków, którymi fryzjer może nagle przywrócić nam własny kolor- zawsze to będzie trochę inna barwa. Nie ma cudów. Tylko kasę wydasz i kolejną chemię wlosom fundniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×