Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość empiczek

test ciążowy

Polecane posty

Gość empiczek

dziewczyny pomożcie - mam objawy sugerujące ciąze okres powinnam dostac teraz w czwartek , jednak dizisiaj strasnzie zle sie czułam zrobiłam test ciązowy ... i gdzies po 5 minutach poojawila sie strasnzie blada kreska ale jednak ją widze ... czy to znaczy ze jestem w ciąży ? w sumie mam jeszcze 6 dni do okresu , wiec dlatego ta kreska jest blada ? ledwo widoczna ale pod swiatlo widac taki cien drugiej kreski .... czy test odczytany po 5 min od wykonania jest wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pudelku jest pewnie napisane ze po 10min wynik jest nie wazny...jamysle ze jestes w ciazy.zrobilabym jutro jeszcze raz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąza bankoska
jestes w ciąży moja droga- zapomnij teraz o młodosci, lub grzej do holandii zalatwic skrobanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Paulina
test powtorz jutro z rana,na czczo,bedzie pewnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empiczek
sama sie wyskrob idiotko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empiczek
dzieki dziwczyny za rade ... :) jutro jest niedziela wiec apteki beda pozamykane ... poczekam zrobię w poniedzialek , a moze najlepiej bete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jesteś w ciąży, bardzo wczesnej, dlatego ta druga kreska jest taka blada. Co do wiarygodności testu po 5 minutach to wszystko masz napisane w ulotce dołączonej do testu. Jednak poczekałabym dwa, trzy dni, bo beta podwaja się średnio co dwa dni. PS> Test wcale nie musi być wykonywany na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze najlepiej bete...ale pierw bym zrobila test a pozniejj bete pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empiczek
dzieki dziewczyny :) ide cos zjesc bo umieram z glodu :) w poniedzialek i tak ide do ginekologa wiec sie dobrze sklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieee apteki
nie są pozamykane w niedziele. zawsze są dyżurne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×