Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość *Gabriela*

Problemy z jelitami!!! co robić?

Polecane posty

Na poczatek powinna być antydieta i chyba też lewatywa:classic_cool:.Podobvno to na żoładek bardzo dobrze działa a na flaki chyba w wielu przypadkach też pomoże:classic_cool:.Chociaż najlepiej jest wiedzieć co to za choroba;).Ale nierstetry wiarygodność konowałów jest watpliwa.Najlepiej opisz dokładnie objawy:classic_cool:.To mogą być pasożyty,kilka podanych wcześniej chorób.Czy masz problemy z apetytem ile ważysz i jaką masz posturę i kondycję:classic_cool:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupczatka
Nasiansa, skoro po blonniku zle sie czujesz to znaczy, ze masz zasyfialy przewod pokarmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornikowa3
A moze spróbuj jeszcze pobrac przez jakis czas probiotyk.Ja mogę polecić enterol-który jest jednym z niewielu probiotyków , których skuteczność została potwierdzona w badaniach naukowych, w każdym razie jeśli chodzi o działanie związane z zapobieganiem biegunce po antybiotykowej.Ale oczywiście działa tez osłonowo na jelita.Wiec moze to bedzie ta najlepsza kuracja dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju są problemy z tymi jelitami. Na poprawienie perystaltyki jelit bardzo dobry jest proszek zasadowy langsteiner, więc można wypróbować. Myślę, że powinno przejść, bo to dość dobry preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety drogie nie wszystkie leki pomogą, ale na pewno nie warto leczyc sie jakimiś badziewami z apteki bez recepty. Mi na problemy z jelitem moj gastro zlecił wszystkie konieczne badania, bo objawami głównymi byly kolki jelitowe, biegunki ale tez zaparcia. okazalo sie, ze mam zespół jelita wrażliwego, teraz lecze sie i dzieki temu ze zajmuje sie mną świetny specjalista, doktor Kielek, to jeszcze jakoś ciągnę prace i mam motywacje, zeby soie z tego wyleczyc, bo na pewnym etapie juz mialam serdecznie dosc wszystkiewgo i bylam pewna, ze tego stanku nie da sie polepszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy biegunkach należy uzupełniać płyny, pić wodę i można dodać preparat na uzupełnienie składników mineralnych na przykład orsalit, proponuję przy antybiotyku brać probiotyki i przy problemach z jelitami też, bo dbają by flora bakteryjna jelit była prawidłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrzejP
Jak są problemy z jelitami to się trzeba wybrać do gastroenterologa i po prostu wykonać badania. Ja miałem problemy i mi pomógł dr kielek właśnie swoją wiedzą. Najlepiej jest po prostu nie lekceważyć problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich rzeczy nie wolno nigdy lekceważyć, jeżeli widzisz, że dzieje się coś niepokojącego trzeba udać się do lekarza pierwszego kontaktu, jeżlei on nie da skierowania od razu trzeba działąć na własną ręke. W przypadku chorób układu trawiennego mogę polecić www.chirurgiakrakow.com.pl to dobry specjalista w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z poprzednikami, nie wolno lekceważyć tego typu dolegliwości i kiedy widzimy, że z naszym organizmem dzieje się coś niepokojącego to wtedy najlepiej iść z tym do lekarza. Ja mam zespół jelita drażliwego, który objawia się m.in. bólami brzucha, biegunkami, zaparciami itd. To jedna z najczęściej występujących chorób układu trawiennego, choć niestety nadal najmniej poznana. Znalazłam artykuł dotyczący IBS - http://www.doppelherz.pl/wiedza/zespol-jelita-drazliwego-zadanie-do-rozwiazania.html, może komuś z Was się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, gdyby Ktoś był zainteresowany, niech poczyta sobie o właściwościach kannabidiolu CBD, tzw. medyczna marihuana. Olejek pomaga wielu osobom, cierpiącym na problemy jelitowe, stwardnienie rozsiane, bóle reumatyczne, no spektrum jest b. duże. Tak się składa, ze mieszkam w Holandii i przyjaciel mojego męża jest producentem olejku z medycznej marihuany, całkowicie legalnego, bo pozbawionego THC, czyli tej substancji psychoaktywnej THC, powodującej odurzenie. Piszę tu, bo wysłałam na próbę 1 buteleczkę olejku do znajomego, który cierpiał na niezdiagnozowane problemy z brzuchem i obecnie nie nadążam mu wysyłać, bo b. mu pomogło i mówi, że zaczął normalnie w końcu żyć. Nie piszę tego w celach reklamowych, ale efekty przyjmowania tego olejku są spektakularne i dlatego rozpowiadam wszędzie, gdzie się da :) może Komuś jeszcze uda się pomóc. Osobom, które zarzucą mi reklamę, od razu mówię, że olejek wysyłam po cenie niższej, niż sprzedawany jest przez producenta, bo to nasz przyjaciel i mam upust :) Gdyby Ktoś chciał spróbować, służę pomocą celbrunele@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minik8
Leczenie się w ciemno raczej nie ma większych szans powodzenia. Wizyta u lekarza, badania i wtedy wiadomo coś więcej. U mnie np. okazało się, że cierpię na zespół jelita drażliwego i najważniejsze co muszę zrobić to zmienić dietę i się mniej stresować :) A wspomagająco łykam debutir, bo odżywia nabłonek jelit i poprawia ich pracę, więc biegunek, zaprać i wzdęć jest mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim trzeba dbać o dobry stan jelit - warto pić dużej ilości wody z cytryną, pić jogurty ale też na przykład stosować probiotyki http://www.proviterol.pl/ to pozwoli naszym jelitom sprawnie działać bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie podstawą są probiotyki, odpowiednio dobrane. Działają długofalowo i wspomagają funkcje obronne. Największym problemem okazuje się dobranie leczenia. Mi pomaga Debutir, który biorę regularnie, zgodnie z zaleceniami mojego lekarza. Bez leczenia nie ma szans na normalne funkcjonowanie i trawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jelita są zagrzybione plus blokada natury energetycznej. Prostymi i naturalnymi procesami można się z tego wyleczyć. Zapraszamy: www.centrumewolucji.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj kupiłam debutir,ponieważ mam dość biegunek i skurczy. To się stało bardzo męczące, nie mogę normalnie zjeść na mieście. Lekarz twierdzi, że powinno mi pomóc. Ile czasu brałyście ten lek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paaulaaa
Zacznij od diety eliminacyjno – rotacyjnej na podstawie testów na nietolerancje. Pomoże Ci w tym dietetyk! Niektóre produkty mogą wywoływać działania niepożadane w Twoim organizmie. Stany zapalne są odpowiedzialne za większość chorób. Test na nietolerancję pokarmową to szybki sposób na zdiagnozowanie rodzaju nietolerancji. Pozwala wykluczyć produkty które nam szkodzą i wybrać te które dostarczają organizmowi niezbędnych witamin i minerałów W internecie znajdziesz dużo informacji na ten temat. Myślę że od tego powinnaś zacząć, ja wykonywałam do badanie i jestem bardzo zadowolona i choć na początku byłam przerażona, bo wyszło mi wiele nietolerancji a szczególnie na produkty które lubię dietetyk bardzo mi pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makarena34
na moje problemy z jelitami poradził sobie Debutir. odkąd zaczęłam go stosować to wszystko mi się wyregulowało i moje jelita wreszcie zaczęły normalnie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosi

najlepiej udać się do specjalisty, polecam dobrego lekarza https://www.proctomed.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza

U mnie problemy z jelitami i wyproznianiem okazaly sie spowodowane nietolerancjami pokarmowymi. W Wawie w Panaceum na JP II mnie zdiagnozowano i odrazu po zastosowaniu odpowiedniej diety moje problemy sie znaczaco zmniejszyly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ma Debutir i od kilkunasty dni mam święty spokój z biegunką. Zero wzdęć, bulgotania, przelewania się w kiszkach. Cisza i spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go Gołeczka

U mnie problemy z jelitami pojawiają się, kiedy zjem za dużo tłustych i bardzo słodkich rzeczy. Choć i tak staram się jeść takich potraw jak najmniej, bo mam cukrzycę. Ale jak jużniestety sobie pofolguję, to łykam ulgasim, bo on w składzie nie ma cukru, więc dla diabetyków jak znalazł.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liv

Nadwrażliwość jelit zdecydowanie trzeba leczyć. Objawy się nasilają a biegunka daje w kość. Żałuję, że wcześniej nie zaczęłam brać debutiru, uniknęłabym wielu silnych skurczy i tego okropnego bólu brzucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siemię lniane

Polecam siemię lniane.Najlepiej niemielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×