Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co myslita kobity

co sadzicie o tych bucikach??

Polecane posty

Gość NIE WIEM CZY NIE ZA NISKIE
ja wolałabym wyższe za kostke aby troche usztywnily nózke ...no chyba,ze jeszcze nie chodzi ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa mama
a dzieciak chodzi? piętka powinna byc sztywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam takie buciki i odbiegaja od nike czy reeboka.... jak to maja byc pierwsze buciki to odradzam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka akurat musi mieć buty(po rehabilitacji)................zreszta wole uczyc chodzić dziecko w butach które będa trzymały kostke.Mała chodzi i w sztywnych i w miękkich. A idąc na spacer nie zakładasz dziecku butów?Zakładasz,wiec co powinna mieć na nogach? Moja córka juz chodzi więc buty sa jej potrzebne do chodzenia .....Dlatego po domu chodzi w sztywnych sandałkach a na dwór zakładamy właśnie takie o których pisze autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobie też kupujecie buty na Allegro, bez mierzenia? A stopa dziecka 11-miesięcznego ma też różną długość, 10-12 cm... Tak samo jak wzrost dzieciaczki mają różny. Ale to akurat możesz zmierzyć - pamiętaj by nie mierzyć stópki "w powietrzu", tylko w pozycji pionowej - stópka pod obciążeniem się "rozłazi" i pomiar wykonany w "powietrzu" będzie nieprawidłowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalas wczesniej ze Twoja corka po domu chodzi w sandalkach, moje pytanie bylo odnosnie tego wlasnie bo to ze na spacer zakladasz buty raczej mnie nie dziwi.. zazwyczaj sie buty zaklada na nogi wiec nie wzburzaj sie tak - spokojnie;):P poprostu zdziwilo mnie ze po domu wkladasz dziecku sandalki.. dla mnie to dziwne - ale skoro Twoja corcia musi miec buty ze wzgledow zdrowotnych - ok.. teraz rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×