Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

e-mama

Nestle Sinlac i kaszka Bifidus 4M+ - smaczne?

Polecane posty

Hej! Rozczarowana szafką pełną niesmacznych kaszek tym razem się zapytam: Czy Nestle Sinlac i kaszka Bifidus 4M+ są smaczne? Oczywiście biorę pod uwagę fakt, że dzieci też mają swoje smaki i smaczki, ale jak coś odrzuca na odległość to proszę mnie ostrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rlabelkoq
ja stawiam na bobovite- u nas zarowno mleko,kaszki jak i wszystkie inne produkty firmy (m in sinlac)nestle nie smakowały mojemu synkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rlabelkoq - a próbowałaś sama ten Sinlac? Co w nim nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rlabekoq
mi tam wsio radno-ale synek ma chyba inne podniebienie po prostu nic z nestle mu nie smakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Amelki
A u nas Sinlac idzie codziennie na śniadanie z owocami i Amelka go uwielbia. Kaszkę bifidus używam do zagęszczania zupek, też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszka Sinlac jest bardzo slodka :O Ile tam cukru! Posmaczek i konsystencje ma troche dziwna. Mojej corci niezbyt podchodzi. A propos kaszek, czy jest jeszcze jakas oprocz Sinlac, ktora nie zawiera wogole mleka? Moja cora ma skaze i nawet po kaszce ryzowej i kukurydzianej ze sladowymi ilosciami mleka dostaje wysypki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoro Sinlac jest słodka, to pomimo \"posmaczku\" powinna smakować... Szkoda, że nie można kupić jakiś mini-opakowań tych wszystkich kaszek, tak na próbę - ja mam mnóstwo opakowań otwartych i raz spróbowanych które leżą i się bankowo zmarnują, bo nawet oddać nie mam komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyjka, są kaszki ryżowe i pszenne bezmleczne, o różnych smakach. Co do Sinlacku, to jest słodki i zazwyczaj dzieci go lubią. Kaszkę Bifidus ryżowo-kukurydzianą kupowałam i robiłam córkom bardzo często, więc chyba jest ok... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo_Zosi, a czy mozesz mi podac nazwe tych kaszek bezmlecznych? Bo mieszkam za granica i tutaj bezmleczny jest tylko Sinlac. A czy ta kaszka bifidus tez jest bez bialka mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka nie chciała jesc Sinlacu, zupełnie jej nie smakował (a kupiłam 2 duze opakowania :/ ) Musze przyznac ze i mi smierdział. Natomiast od 4 mies chetnie jadła zwykłe kaszki Nestle robione na wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×