Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie mi kobietki

chyba NIEmozliwa jest ciaza w takim wypadku........????

Polecane posty

Gość powiedzcie mi kobietki

Troche glupie pytanie wiem...... ale coz zapytam moze nie skarcicie, otoz jestem juz od dawna dorosla osobka jednak musze spytac o porade, a raczej utwierdzenie tego co wiem. Otoz jesli bylam z chlopakiem... i on probowal we mnie wejsc, jednak mu sie nie udalo:) (jestem dziewica dalej) to ciaza nie jest mozliwa! prawda? spoznia mi sie okres kilkadni ale to raczej ze stresu prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi kobietki
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusienka
znam osobe ktora bedac dziewica zaszla w ciaze wiec nie mow hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
wg mnie ciaza wykluczona :) mi po pierwszym razie okres spoznil sie prawie 2 tygodnie, nie wiem od czego bo zabezpieczalismy sie i w ciazy nie bylam, wiec chyba od damego stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi kobietki
no wlasnie tylko tutaj nawet nie doszlo do tego 1 razu:D tak wiec troche? dziwne byloby aby dziewica byla w ciazy:D jesuuuuuuu.... smiac samej mi sie chce jak o tym mysle;) ale juz lepiej przestane heheheh pewnie tak to tylko stres ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiael
znam osobę, która urodziła jako dziewica. Nie doszło so pełnego stosunku, ale nasienie znalazło się blisko pochwy. To wystarczyło, żby zaszła w ciążę, bo miała śluz płodny, w którym plemniki doskonale sobie radzą a błona nie jest szczelna ;). Zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozliwa
Otóż jest mozliwa :)Bo może twoja błona jest tylko przez pół :)Takie rzeczy się zdarzają :)Zresztą zapytaj ginekologa to samo ci powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tam droga autorko
ech to dla mnie nie jest pocieszajace co teraz piszecie hmm wlasnie troche brzuch mnei boli i mam nadzieje, ze to z powodu zblizajacego sie okresu, i straszny apetyt rowniez mam ale!. ja to u mnie normalne przed okresem i w trakcie. Hmm ale wiecie co? tak sobie teraz mysle, ze teraz to ja juz nic nie wiem... :o wszystko prawdowpodobne? Uchowaj Boze jeszcze niee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi kobietki
a tam droga autorko = to pisalam ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleande
szansa minimalna, ale jest;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyśl logicznie
Jesteś dorosła, więc powinnaś wiedzieć, że teoretycznie jest taka możliwośc, żeby kobieta zaszła w ciążę w przypadku, który opisujesz. U mężczyzn przed wytryskiem pojawia wydzielina, która zawiera plemniki. Jeśli więc byłaś w okresie płodnym, a on próbował sie do Ciebie "dostać" to jest możliwość, że jesteś w ciąży. W końcu błona dziewicza to nie jest środek antykoncepcyjny. Mimo tego mojego wywodu uważam, że taka możliwość jest raczej mało realn, a okres Ci się spóźnia, bo się stresujesz i tyle. Wyluzuj i za dwa dni będzie okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi kobietki
wydaje mi sie ze mysle logicznie;) i bardzo podobnie do Ciebie hmm noo ja nie licze jeszcze na taki cud... aczkolwiek... :o roznie w zyciu bywa? poczekam troche i przekonam sie, ze to nie takie proste:) szczerze nie pamietam jak to jest z tymi dniami plodyni i nie... ale to sie wydarzylo w 17 dniu okresu! to jakie szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi kobietki
wydaje mi sie ze mysle logicznie;) i bardzo podobnie do Ciebie hmm noo ja nie licze jeszcze na taki cud... aczkolwiek... :o roznie w zyciu bywa? poczekam troche i przekonam sie, ze to nie takie proste:) szczerze nie pamietam jak to jest z tymi dniami plodyni i nie... ale to sie wydarzylo w 17 dniu okresu! to jakie szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceet38
aż strach, że jesteś tak niedouczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi kobietki
facet38 na te moje pytanie i tak nie ma jasnej odpowiedzi;) jedynie test dalby pewnosc, tak wiec moze nim osadzisz kogos, pomysl.. :o niby byly to moje dni plodne a jednak ciagle wszystko waha sie na granicy z cudem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa szok
To i ja spytam. Kochałam sie ze swoim facetem w prezerwatywie. On skończył we mnie i wyją penisa ale prezerwatywa zostaął we mnie. koniec jej wystawał więc ją sama wyciągnełam - w środku była sperma. Czy myślicie że to zwiększa ryzyko ciąży? Czy jest ok i byłam zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceet38
aaaa szok a co oznacza "wyją"? kto wyje? wilki jakieś?! wyjął!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi kobietki
skoro sperma byla w prezerwatywie to ja nie widze problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa szok
no oki wyjął. sorki. CZyli raczej obstajecie przy ttym że wszystko oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×