Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Młody Emeryt

Szukam cierpiących na lenistwo i wygodnictwo

Polecane posty

Kochaniutkie! Czy znacie kogoś, kto uwielbia duże wygodne domy, nowe eleganckie samochody, modne ciuchy, pełne konto w banku i duuuuuużo wolnego czasu by się cieszyć z tego wszystkiego? Mam plan jak to osiągnąć w 2 do 5 lat. Czemu to oferuję wam - obcym ludziom? Bo plan wymaga udziału wielu ludzi i nie mam aż tyle znajomych, by się obejść bez was czy innych, jak na razie osób nieznajomych. A więc, czekam maile od zainteresowanych na wyżej podany adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekaaaawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja znam takiego człowieka
Ale chciałbym wiedzieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda mi na oiramidę finanso
wą albo inny ładny przekręt;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikamy
jw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylicie się. A żeby wam to udowodnić, proponuję zeby pokazaliście, jak piramida finansowa może zapewnić dostatnie życie poprzez stały przepłym gotówki przez dłuuuuugie lata? Przeanalizujcie działalność wszystkich znanych piramid. Żadna z nich nie przetrwała nawet jednego roku. No i pieniędzy dostarczyły one tylko baaaaardzo niewielkiej grupie osób. Piramida może być dobra do szybkiego zbierania kasy, ale nie do długoterminowych dochodów. Oferowana tu metoda opiera się na legalnych formach zarabiania, ale nie przy pracy na etacie. Zresztą, czy ktoś widział osobę wyjątkowo dobrze zarabiającego na etacie i mającego czas by korzystać z zycia? Z reguły w takim układzie masz albo czas albo pieniądze. NIGDY TO NIE WYSTĘPUJE RAZEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany ...ale ściema ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna ściema! Czemu ściema? Ludzie zarabiają w podobny sposób od wieków. Oczywiście mam na myśli tych bogatszych :-) Wiadmo przecież, że taki Henry Ford czy przykładowo Król Salomon nie zdobyli swoich bogactw pracując 1000 godzin na dobę u kogoś na etacie!!! Jak sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co ... długo tak bedziesz
gledził ?! :O bo jak na razie z twoich postów nie wynika po prostu nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co ... długo tak bedziesz
i jesli chcesz sie dzielic swoim doswiadczeniem to dlaczego nie tutaj ? do czego są ci potrzebne nasze meile ?! jesli dobrze mysle,to jakieś naciąganie ...z pewnoscia jakąs kase za to chcesz a potem bedziemy musieli z innymi robic to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tak myślisz, to rzeczywiście lepiej będzie ci w to nie wchodzić. Nie potrzebuję waszych maili, nawet o nie nie proszę. Podałem swój, nie zauważyłeś? Chcę jedynie skontaktować się z zainteresowanymi poza tym forum. O poważnych sprawach nie rozmawia się ot tak na forum. Tutaj nawiązuję jedynie kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaa jasne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miało być z jednej strony żartobliwe, a z drugiej miało zadziałać jak haczyk. Polacy strasznie lubią czytać o cierpieniach, chorobach i innych nieszczęściach. Chodziło mi po głowie również zastosowanie chwyta z matką boską, ale nic sensownego nie wymyśliłem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, choroba!!! Wymysliłem fajne hasło z matką boską!!! "Jak myślicie, co by się stało ze światem jeśli by matka boska pracowała na etacie i nie miała czasu urodzić i wychować Jezusa?" Nieźle, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze że pilnie potrzebujesz
porady psychiatry...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak a propos psychiatry. Czy nie uważacie, że budowanie życiowej finansowej strategii wyłącznie na pracy na etacie jest szaleństwem? Czy zna ktoś z tu obecnych na czy polega DOCHÓD PASYWNY? Te pytania, to nie jest jakaś podpucha. Mnie naprawdę nurtują te pytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacuś L
Nieprawdopodobne! Czyżby nie było tu nikogo zainteresowanego sukcesem finansowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa... Zaskakująca sytuacja. Myślałem, że w Polsce więcej ludzi zainteresowanych wysokim poziomem życia. No cóż, trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×