Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mąka krupczatka

Mąka krupczatka-

Polecane posty

Gość Mąka krupczatka

Do jakich ciast nadaje się mąka krupczatka? Podobno do biszkoptu,a oprócz tego...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąka krupczatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąka krupczatka
Nie wiem,skąd mi się wziął ten biszkopt :O Znalazłam Mąka krupczatka 1kg - mąka należy do podstawowych artykułów żywnościowych. Do produkcji tej mąki używane są wyłącznie zboża krajowe - głównie z regionu północno-wschodniej Polski (najczystszego ekologicznie). Jest ona wyrobem naturalnym, zdrowym bez dodatków chemicznych, tzw. polepszaczy. Wysoką jakość mąki uzyskano stosując odpowiednie mieszanki przemiałowe z kilku rodzajów zbóż. Przeznaczenie: ciasta kruche i półkruche ciasta parzone, ciasta makaronowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
robiłam ostatnio kruche na szarlotke z krupczatki,bardzo fajne wyszło,uzywam tz krupczatki do zageszczania sosow,zup-generalnie czesto uzywam jej jak ''zwykła'' mak-do wszystkiego,lubie ten rodzaj maki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekłam kiedyś babeczki,takie do nadziewania,z krupczatki,strasznie się kruszyły przy wyciąganiu z foremek,tak więc jakby się kto pytał,to do babeczek krupczatka chyba nie bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia___
ja krupczatki używam przede wszystkim do biszkoptu, jak chcę mieć naprawdę dobry tort, albo udane ciacho z galaretką, to podstawą takiego biszkoptu musi być właśnie mąka krupczatka... oczywiście można ze zwykłej i jak ktoś ma ku temu talent, czemu nie... jednak biszkopt z krupczatki jest zupełnie inny w smaku, konsystencji oraz strukturze od biszkoptu ze zwykłej mąki pszennej, ja osobiście polecam gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg good luck
najlepszy biszkopt jest robiony z pol na pol - maka pszenna i ziemniaczana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×