Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stara wyjadaczka

ciąża zaburzy mój codzienny rytm

Polecane posty

Gość stara wyjadaczka

ambicje i plany na jakie do tej pory pracowałam. Samotna matka, jak to brzmi? :-o żałośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka27
Wcale nie żałośnie, tak też się zdarza! Głowa do góry, mały człowiek to cud, sens życia... nie ma co się załamywać. Co sięstało to się nie odstanie. Gratuluję i zazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_s
Ja jestem samotną matką 3 miesięcznego Bartusia i mimo , że bywa ciężko synek jest dla mnie wszystkim, kocham go i jestem szczęśliwa że go mam!! Uśmiech dziecka wynagradza wszystkie cierpienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara wyjadaczka
nie zaprzeczam, że tak będzie, ale mimo wszystko ciąża i późniejsze macierzyństwo zaburzyło mój rytm codzienny, było mi dobrze, samej. Nie wiem jak sobie poradzę. Boje się, że dziecko może na tym ucierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na pewno jest ci trudno ale z czasem zrozumiesz jakie to piękne:) wiem cos o tym bo ja sama zaszłam z chłopakiem w nieplanowana ciąże na początku szok i obawy alejak ochłonęłam to potem wielka radość:) i niestety po 10 tyg moja ciaża obumarła a ja już zdażyłam pokochać tę fasolkę!! a teraz oddałabym wiele żeby znów byc w tym cudownym, błogosławionym stanie!! nie wiem jak jest u Ciebie ale ja miałam i mam wsparcie w rodzinie i moim narzeczonym:) A Tobie życzę powodzenia i więcej optymizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×