Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imię róży

Mój tyłek

Polecane posty

Gość gość
Kolejna biedaczka, co nie ma sie w realu przed kim rozebrać:(:(Buuuuuuuuuu, współczujeme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor Orgiami
Pozdro600 Dobrze że ty masz, jak mniemam. Tylko nie wiem jakie wrażenia mogłyby być z tego oglądania. W przypadku Imię Róży - POZYTYWNE. W Twoim? PS Kompleksy masz czy zazdrościsz odwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwaga - działanie pomimo stracvhu.Mniemasz, że ten głupi lachon bał się ossstro i wręcz trząsł stringami ze strachu wklejając tu foty swojej gołej dopy?:) Serio?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, może właśnie nie mam przed kim :( Ale żebym trzęsła stringami... z obawy..... przed czym? No i... nie nosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdro 6000
dobrem naturalnym trzeba sie dzielić z innymi, wiesz ile pozytywnych emocji wyzwoliły te zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie...czyli odpada kwestia odwagi tak szumnie podkreślana dla usprawiedliwienia rzeczy tragikomicznie wręcz durnej.Czyli zostaje babska próżność i potrzeba komplementów, nieważne od kogo.....lub kompleksy.Kobieto, opamietaj się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Humoru nie mam, co prawde to prawde....ale laski obnażające sie przed netową publika gnębie odkąd sie dowiedziałam, że tak sie robi i że tak jest fajnie...znaczy sie nie ma nic bardziej cool-trendy jak pomachać tzytzem na forum w necie 😴. PRawde mówiąc nigdy mi to do głpwy nie przyszło, dopoki mi nie podłączyli internetu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domestos i jedziesz z koksem
pozdroocha ma napięcie,wybaczcie Jej ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niech bedzie - kompleksy..... może potrzebuje dowartościowania??? Nie każda kobieta ma farta, nie każda przeglada się w męskich oczach w realu..... zazdroszcze pozdro ze nie musisz posuwać się do tego co ja... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde Cie dowartościuje, jak Ci napisze że masz tyłek jak szafa i musisz sie zając cellulitem, zanim wskoczysz latem w bikini?:classic_cool:Albo....że Twoje tzyzte to pryszcze i na Twoim miejscu zbierałabym na inplanty, bo w innym razie facet ucieknie, jak tylko wyskoczysz ze stanika?;)Czy może puszczasz mimo uszu takie commenty i czytasz tylko te pozytywne? No jak krótkowzrocznym trzeba być, żeby nabyć umiejetność dowartościowania sie komentarzami w internecie?Zamiast tracic czas na pstrykanie erotycznych fotek i siedzenie na forum śledząc negatywne opinie zakompleksionych, grubych bab i te pozytywne podstarzalych, brzuchatych mężów i pryszczatych gimnazjalistów, lepiej wyjdz do ludzi to i facet sie szybciej znajdzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala piekna 21
jak dla mnie to jestes mega glupia ze pokazujesz sie tutaj nago. Chcesz sie dowarosciowac? to idz pod latarnie, tam Ci jeszcze za to zaplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala piekna 21
zgadza sie ktos ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor Orgiami
Pozdro600 Ortografia ci siada Piszesz o pryszczatych licealistach, a sam chyba parę lekcji opuściłeś(aś). Wstyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor Orgiami
Lala Nikt Chyba że pozdro600 ale większości nie uzyskasz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiesz podważyc moich argumentów, wiec czepiasz sie orto?Facet....toż to żenua:DPS: Pokaż mi gdzie byka zrobiłam, bo ja ślepa i nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala piekna 21
jak dla mnie to ten tylek nalezy do jakiejs puszczalskiej malolaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor- Ty lepiej
nie czepiaj się pozdro, nie znasz jej i lepiej byłoby dla Ciebie, żebyś nie poznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala piekna 21
ej ludzie nie widzicie ze pozdro to kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor Orgiami
Dupa się pisze przez "u"-otwarte. To jeszcze okularów ci potrzeba. Co do argumentów - nieststy jedziesz jadem jak mohery z Radia Maryja i Ojciec Reaktor. Nie ma więc co zbijać, bo z radykałami nie ma zbyt dużego pola do dyskusji... - fuuuj katofaszyzm już jest demode. Panna chciała dać trochę radości społeczeństwu - a tu wszyscy chcieliby tylko gnoić... PS. Do "Instruktor - Ty lepiej" - czemu lepiej nie poznać - czyżby pozdro miała 150 kg i włochate brodawki na nosie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie teraz Bejbe pojechałeś, normalnie mnie zgiełło :classic_cool:Skomentuje tylko dope.....otóż doopa lub dopa na tym forum pisze sie po to, żeby uniknac cenzury w wyrazie dupa (du/pa). To tak na przyszłość......nigdy wiecej sie nie ośmieszaj wytykając celowy błąd...generalnie nie ośmieszaj sie wytykając ludziom orty, bo to naprawde poniżej poziomu jakiejkolwiek dyskusji;)Co do moherów.....to sie uśmiałam i zaprawde powiadam Ci, rzadko spotyka sie takie....yhmmmm... postepowe i tolerancyjne kobiety jak ja:). Naprawde wg Ciebie trzeba walić broche pod głos Ojca Rydzyka 24/7, żeby móc wyrazić swoja dezaprobatę dla tak często spotykanej babskiej głupoty, próżności i wszelkich, nawet tych skrzętnie zakamuflowanych znamiom koorestwa?;) No nie pierdziel?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chciałaś zaszaleć, to Ci się udało, pokazałaś trochę ciała. Wybacz szczerość, ale chyba nie myslisz, że twój tyłek lub biust świadczą lub nie o Twojej wartości? Czasy niewolnictwa dawno minęły, ale głupoty, jak widać, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepotrzebnie sie wdałam w tę dyskusję....i to z kolesiem, który w imieniu całego społeczeństwa twierdzi , że goła baba daje radość......:classic_cool: oraz że WSZYSCY ale to wszyscy gnoja gołe baby w necie:(Jesteś niespójny w swoich wypowiedziach,idę zjeść rosół 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor Orgiami
No to teraz Ty pojechałaś po bandzie. Bierzesz pod uwagę, że mogą na tym świecie istnieć ludzie, którzy mają inny światopogląd, niż Twój? Że nie wszyscy mogą takie zachowanie uznawać za przejawy babskiej głupoty, próżności i "koorestwa"? Innymi słowy - pozwalasz innym żyć tak jak chcą, czy tylko na Twoją modłę? Bo jeśli to drugie - to niestety moher z naftaliną i brocha pod Ojca. Ze smutkiem stwierdzam. Howhg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymiękłeś:classic_cool:Co za totalna zmiana drogi dyskusji:D Wydąłeś policzki, naburmuszyłeś sie i zdajesz sie krzyczeć: \'Pozdro, ale daj mi żyć po swojemu! Nie każ mi prosze zmieniać swojego światopoglądu na twój moherowy 😭\':D Ależ oczywiście, że pozwalam Ci żyć na swoja \'modłę\':D Tyle że głośno będę krzyczeć, gdy mi sie ona motzno nie podoba i nic na to nie poradzisz;)PS: Od dziś mówcie mi moher :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor Orgiami
Nie pozdro, nie wszyscy gnoją gołe baby w necie. Tylko inne zawistne, zahukane i zakomplexione baby. Ale to taka babska przypadłość. Jak w jednym pokoju są 3 faceci to się umawiają po pracy na piwo. Jak są 3 baby - to 80% czasu spędzają na knuciu zemsty jedna wobec drugiej - bo tamta miała ładniejsze buty, albo coś równie trywialnego. Prawda niezbita potwierdzona wieloletnią obserwacją. Smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor Orgiami
I nie zmieniam tonu dyskusji Po prostu punktuję twój głęboko skryty szowinizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej jade nie z zawiści......istnieje szufladka dla TAKICH kobiet?Czy trzeba stworzyć?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój szowinizm nie jest skryty niestety:DMam za dużo testosteronu, przez to rzadziej mysle babskimi kategoriami, dlatego ni grzyba sie nie utożsamiam z Twoją niepochlebna wersja współczenej kobiety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obaj się mylicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest jak doopa, każdy siedzi na swojej. Moja jest na bank ładniejsza od tego Pana i mniej włochata :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×