Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imię róży

Mój tyłek

Polecane posty

Gość Instruktor Orgiami
Odnośnie doopy - jesteś pewna. Skoro masz dużo testosteronu, to może jednak twoja jest włochata bardziej? Kuracja hormonalna czy brazylijska depilacja? Osobiście w tym przypadku polecam to pierwsze. Współczesna kobieta - a co to takiego? Bardziej Kazia Szczuka czy bardziej posłanka Sobecka? I co ty wiesz o mojej wersji współczesnej kobiety. Kiedyś by dziewczynę za coś takiego spalili na stosie. Sama się powinnaś cieszyć , że teraz Wam wolno bezkarnie! Jakoś z opisanymi przeze mnie "babskimi relacjami" nie polemizujesz - bo ciężko by było, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor Orgiami
Mowę Ci odjęło, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor Orgiami
I tak to wojujący feminizm jednej włochatej dupy zabił kolejny fajny topic na forum.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Instruktor Orgiami
Masz więcej testosteronu niż ja w każdym bądź razie :o Moje jąderka produkują go zbyt mało i czuje się trochę kobieco, moja pupcia jest gładka a penis ktrótki ale mam za to ładną buzię i uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widze ani promila feminizmu w moich wypowiedziach, ale cóż....już nie wiesz, jak mnie sprowokować do napisania posta, że piszesz takie glupoty?:DApropos włochatych tyłków....rozumiem, że tę kuracje hormonalną to znasz z autopsji?:classic_cool:. Znaczy sie szimejl, czy fetyszysta?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Instruktor origami - poczytaj się jeszcze raz, jak na widelcu jawi sie Twoja nienawiść wobec kobiet. My nie mówimy o moralności, ale głupocie dziewuchy. A to różnica. Są fora erotyczne - tam można epatowac nagością do woli i podbudowywac swoje ego, bez względu na płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
\'I co ty wiesz o mojej wersji współczesnej kobiety.....\'No ofkorz tyle wiem ile mi napisałeś.:D Próbując mnie obrazić obraziles niestety wszystkie kobiety, w tym Twoją gołą pupilkę...generalnie efekt taki, że chyba Ci nie wyszła ta cienka riposta w moim kierunku:P A czemu nie polemizuje z Twoimi poglądami an temat kobiet? Może dlatego, że uogólniając motzno masz dużo racji?;). A uogólniając troche mniej musiałabym Ci dać całonocny wykład, a mi sie nie chce.....😴\'Kiedyś by dziewczynę za coś takiego spalili na stosie.Sama się powinnaś cieszyć , że teraz Wam wolno bezkarnie!\' A ja na to - mnie to ryba. Nie nawykłam walić pod jotpegi:D..... radość zachowaj dla siebie i Tobie podobnych śliniących sie na widok gołej baby onanistów... a najlepiej to daj na mszę, radze Ci to jak Moher Liberałowi :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciałko bardzo apetyczne i wspaniałe piersi!! Nie masz powodów do kompleksów! pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały ksiaże
dygresja do papy smerfa kup sobie wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzet
moim skromnym zdaniem masz ostro małe cycki lukajac z przodu wygladaja oblesnie. zerkajac z boku mozna jebnac pawia.mysle ze jak podniesiesz raczki do góry to bedziesz zupelna deska. a twoja spóchnieta czarna zarosnieta wagina wola o pomste do nieba. a co do pozdro to mysle ze nie ma nawet takich cycek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

napiszcieco myslicieo mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78
1 godzinę temu, Gość marta napisał:

napiszcieco myslicieo mnie

Pokaż jakieś swoje foto, najlepiej z mokrą cipką 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×