Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaska wawaa

Jakie buty do któtkiego trenczu?Wygodne modne ubranie,dla młodej biegającej mamy

Polecane posty

Gość kaska wawaa

...biegającej z wózkiem ;) Chciałabym ubierać się w sportowa elegancje, spodobał mi sie krótki dwurzędowy trencz, w sumie wszedzie ich pełno już.. niedawno urodziłam i chciałabym kupić sobie coś fajnego, wygodnego i zarazem eleganckiego, sportowe ciazowe ciuchy sie "przejadły" ;) Jestem niska osobka doradźcie mi cos, tym bardziej ze brzucha jeszcze troche mam i biodra i uda też nie sa najszczuplejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dokładnie wygląda ten trencz? Buty mają być na obcasie czy bez przesady? Bardziej już wiosenne/letnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że nie odpowiadasz. Wszechobecne są balerinki i podobne twory, które osobiście mi się nie podobają, ale mogą być wygodne, chociaż, np. dla mnie wygodniejsze są buty na wyszej podeszwie, bo wtedy nie chodzę jak kaczka. Niestety, trudno jest znaleźć naprawdę ładne balerinki, może to ci się spodobają: http://snobka.pl/artykul/1204/balerinki_juicy_couture Zaraz wkleję tu coś z innych butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję także rozejrzeć się za klasycznymi czułenkami, tylko dla wygody na obcasie góra 6cm. Coś takiego proponuje Ecco, w zeszłym sezonie pamiętam, że były takie ładne zamszowe z jakimś kwiatkiem czy kokardką lub beż w kolorze kremowym lub czerwieni. http://luxlux.pl/artykul/5837/but_dnia_czolenka_ecco Te są trochę brzydsze i kojarzą mi się ze starszą panią, ale po prostu trzeba się rozejrzeć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska wawaa
Fajnie - na razie oglądałam na allegro te trencze mniej wiecej: http://allegro.pl/item327129577_modny_nowy_krotki_wiosenny_plaszczyk_r_40_czarny.html ale cieplejszy z flauszu/wełny: http://allegro.pl/item325187888__nsf_krotki_plaszcz_w_stylu_militaryjnym_welna.html gorzej gdy nie będzie mi dobrze w takim fasonie :/ W domu mam juz płaszczyk w cz-b pepitkę za tyłek. obcas raczej nie, jezeli juz to niski, chodzi o wygode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milennnaaa
Chcesz buty na korku czy coś na niskim obcasie? Może takie botki ,trochę wyższe-tak na pół łydki ala oficerki? Tylko one byłyby prawie na płaskim,ale wygodne przynajmniej do biegania za wózkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska wawaa
Nie miałam neta przez chwilę. A buty chciałabym takie na teraz. Obecnie mam czerwone lakierowane balerinki i czarne na 6cm obcasie z okrągłym noskiem. A ja szukam czegoś do "śmigania" ze wózkiem tak dłużej, nie na spacerek w szpileczkach ;) Miło, że mi pomagasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska wawaa
Milenaaa - nie mam pojęcia co teraz sie nosi, ciążę spędziłam w domu praktycznie, dopiero do ludzi wychodzę ;) Dlatego chciałabym sie poradzić, tym bardziej że jestem niska (158cm) i po ciąży został jeszcze brzuszek, pupa, uda.. Najlepiej mi w niskich obcasach lub najlepiej płaskich bytach ale czy takie będą pasowały? Ot sportowa-elegancja :) coś praktycznego żebym mogła ubrać sie i elegancko i na codzień do "biegania" wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milennnaaa
Widziałam takie fajne z materiału,leciutkie. Tylko do tego typu płaszczyka buty o trochę żołnierskim stylu pasują. Właśnie w stylu oficerek. Badz spodnie rurki o czółenka w sklepach ich pełno ,zielone czerwone różowe fioletowa żołte.Obcasik 3cm (malutki ale jest-takie kaczuszki) kosztują ok50 zł ale nie są ze skóry.Ale to mały wydatek i można sobie 2 pary kupić,różne kolorki. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska wawaa
Te pierwsze mi się podobają :) A jakie spodnie do nich ubiorę i jakiej długości? Jeansy? A jakie buty byś proponowała gdyby ubrać się też na elegancko tzn do materiałowych spodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milennnaaa
Jako też mama polecam Ci czółenka na niskim koreczku,typu kaczuszki. Wybierz wygodne,żeby Ci się chciało na dłuuugie spacery z dzidzią chodzić. Jeśli Cię stać to może jakieś oddychające,wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×