Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarBlack

MAMUSIE Z TARNOWA

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Wklejam zdjęcia z wczorajszych urodzin Zuzanny :) http://images34.fotosik.pl/264/dd240ee8ec956fdf.jpg http://images34.fotosik.pl/264/0b2c0b6a28e2692e.jpg http://images30.fotosik.pl/219/cba531579bf0de48.jpg http://images32.fotosik.pl/264/e547f005cf49888b.jpg http://images24.fotosik.pl/219/956079b90659fe1a.jpg http://images34.fotosik.pl/264/8dfbbdc0f522653f.jpg http://images32.fotosik.pl/264/245a5610ee803f72.jpg Było fajnie aczkolwiek dużo ludzi nie przyszło :) Mar jednak kupujemy w Kerfurze wyjdzie taniej niż na allegro :) Na alllegro od 75 zł + przesyłka a w Kerfurze 56 zł :)tylko mniejszy wybór ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha we wtorek odbieram wyniki prolaktyny i TSH i jestem nieźle obstrachana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie tarnowianki :) Nie wiedziałam, że powstał taki topik :) Fajnie, tylko szkoda, że ja teraz \"nie\" z Tarnowa :( ale sercem i owszem!!! Może napisze coś o sobie. Jestem mamą prawie 22 miesięcznej Martynki, a mój rodzinny dom jest na Westerplatte :) Hania :) buziaki dla Was, a zdjęcia z urodzin super. No i Zuzia taka duża :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej GaGa :D Co tam u Martynki ?? Kiedy przyjedziecie i nas w końcu odwiedzicie łajzy nie dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuje Martynka ma się dobrze :) Zdrowa (tfu tfu). Dba o moje zdrowie psychiczne ;) , oczywiście co by za dobre nie było :):P he he zaczyna się rządzenie dwu-latka :):):) Przylatujemy za miesiąc dokładnie a koło 11 lipca sprowadzam się na westerplatte, także możemy do znudzenia się widywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz mi na gg dlaczego tak ;) I ciesze sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanuś*
heej :D Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się mi nick pomylnął tylko dlaczego jest pomarańczowy jak go zarejestrowałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś wszystkiego najlepszego dla Zuzika! 🌼 ucałuj ją od cioci Mariny hehe :P ale stroisz te swoje laseczki :) a toricik mniam mniam mniam! pewnie sama piekłaś :P Zuzia ma powalający uśmiech :) i chyba podobna jest do Ciebie? 3mam kciuki za wyniki! musi się udać! MAMUSIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! DZIŚ NASZE ŚWIĘTO! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Strasznie mi się spodobał ten pomysł z pościelą! Może swojemu chrześnikowi kupię na 4 urodziny :) myślę, że się ucieszy :) Gaga witaj 🌼 i bywaj częściej! a gdzie teraz mieszkasz? (jeśli mogę zapytać) same Martynki na forum mamy :) może pokażesz córę? i widzę, że prywata kwitnie hehe-znasz Hanię? :) :P :P Nareszcie słońce-od razu chce się żyć :) wiecie coooo... :P zaraz zwijam Nadię i jedziemy do mojej koleżanki na wieś :) AUTOBUSEM!!!!!! :P ciekawe jak ja to przeżyje :) wózek, torba, torebka, prezent aaaa i Nadia jeszcze :P pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie z Tarnowa i przy okazji wszystkiego naj, naj lepszego z dniu naszego świeta. Ja mam dwie córcie Natalia 6 lat - urodzona w Tarnowie(stary szpital) Iza 2 latka - urodzona w Olsztynie. Też już nie mieszkam w Tarnowie od 4 lat, ale moje serce zawsze tam pozostało:). Mój rodzinny dom jest na ulicy Lesnej- teraz mieszka tam moja siostra z mężem i córcią. W Tarnowie bywam tak często jak tylko jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana witam :) Leśna to niedaleko mnie :D Mar tak znamy się z Gagą ;) osobiście :D nawet na jej weselu się wybawiłam :D Kiedy idziemy na ten spacer :D Odwiedziłam dzisiaj dyskont koło McDrive kobity ciuszki jak nowe za grosze z Anglii sprowadzane :d całą torbe dotachałam do domu :P Ciekawe jak tam Motylek* :) Ja też Wam życzę wszystkiego NAJ NAJ Mamuśki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asamana pozwól, że przywitam Cię i ja, w naszych skromnych progach 🌼 widzisz, wszyscy z Tarnowa uciekają, a TY za nim tęsknisz :( ehhh życie... Hania świetny filmik, nie ma co:P Hania, a kiedy Ci pasuje? wiesz, ja teraz mam pracę w domu, ale myślę, że się dogadamy i gdzieś wyjdziemy :) właśnie, Motylek dawno nie było no i Mini też :( Właśnie dużo dobrego słyszałam o tym seconhandzie! chyba się tam wybiorę! tylko jak :( ? z Nadią to nie bardzo, chyba, że zadzwonię do Małgosi mojej-może będzie miała czas :) ooo i przy okazji poszukam czegoś na naszą rocznicę ślubu :) na wsi było suuuuuuuuuuuper przez duże S! Nadii powietrze wiejskie służyło :) mi z resztą też :P fajny taki domek z ogródkiem, trawka, warzywka, kwiatuszki, krasnale itp. itd no dobra, bez tych krasnali :P ciężko mi było z wózkiem :( jakie macie pojazdy? ja byłam zadowolona, nawet bardzo...do czasu! pozdrawiam! czekam na jakiś wieczorny \"czacik\", bo sama w domu siedzę :( A. dziś w pracy na późna :( i znów go chcą do tej Wa-wy :( ale ja nie dam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar mi pasuje o każdej porze z wyjątkiem 10-14 wtedy Zuzanka śpi :) Dostałam Martini na dzień Matki ;) i go pomalutku sączę ;) Ja mam spacerówkę Greco i jestem BAAARDZO zadowlona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Wszystkiego Najlepszego Mamusie 🌻 !!! Mar---> Znamy się Hanią :) I w sumie prawie okna na przeciwko miałyśmy. No ale ona się wprowadziła (tam gdzie teraz mieszkam) jak ja już zdąrzyłam się do teściów wynieść :( Obecnie mieszkam w Birmingham, UK. Miało byc na dłuższą chwilę... A teraz zastanawiamy się czy nie na zawsze. Ech... Hania---> pracujcie, pracujcie nad Rysiem, coby mój Szymuś miał się z kim bawić jak do Polski przylecimy ;). Może powtórka z rozrywki??? Ty maj... Ja wrzeseń... 2009 oczywiście :P Mi ten termin takby fajnie pasował. Fofek się śmieje, że teraz będzie celował na 3 września :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaGa nie ja celuje na marzec kwiecień ;) Ale zanim wyjdę z problemów hormonalnych to pewnie i na wrzesień mi się przesunie :( Padnięta dzisiaj jestem zmykam do spania :) Mar zaganiałaś nas na ploty a sama do spania poszłaś :P Obcięłam włoski Zuzi ;) Nowa wersja Zołzy :P http://images25.fotosik.pl/219/5f09c764aa922c2cmed.jpg Mar a może jutro mały spacerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunkuuuuuuuuuuuuuu! Mam nos jak balon :( znów ta cholerna alergia :( coś mi pyli pod oknem :( nawet na spacerze nie byłyśmy, bo jak rano wyszłam po bułki, myślałam, że się uduszę nim wrócę do domu :( Hanuś mogłabyś mi podać dokładny model Twojego wózia? Martini mniam :) chociaż ja teraz preferuję rum :P Gaga chyba strasznie tęsknisz coo... :( ja bym tak chyba nie mogła :( no ale masz tam męża, dzieci :) masz co robić i dla kogo żyć, a to najważniejsze :) Hania z tymi problemami faktycznie nie wesoło :( ja też długo walczyłam z hormonami! ale warto było :) trwało to ponad rok u nas :( ale masz śliczną Zuzolinkę :) taka zalotna i zaczepna-2w1 :P a co dziś u Was? zaraz za obiad się biorę :P oby mi wyszedł bo to nowy przepis-módlcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania dziś miały byś Twoje wyniki TSH i prolaktyny? i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej :) Mar tak odebrałam wyniki. Byłam u lekarza i nadal GUZIK wiem :O dostałam Duphaston na uregulowanie cyklu i w zasadzie tyle :( Mar a leki antyhistaminowe nie pomagają ? Zyrtec, Alertec ? Mojej Zuzi pomaga Claritine 2 dni brania i spokój :) A mój wózek to : http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=369037611 Zastanawiam się czy nie wziąść dziewczyny d Pilzna do Muzeum Lalek ale obawiam się że Zuzka wypnie dupke na lalki ona wli samochody :P A tak wogóle to zaraz idę do sklepu a potem Zuzia spanie a po spaniu rosołek i w świat ;) Dzisiaj jedziemy do mini zoo w ładnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 Z OKAZJI DNIA DZIECKA, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH POCIECH! DUŻO RADOŚCI I MIŁOŚCI. BEZTROSKIEGO DZIECIŃSTWA. SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ. ZDRÓWKA! Gdzie jesteście dziewczyny?????????????????????????? Hanuś tulam Cię mocno! Jeszcze będziesz tulić Rysia. Sama zażywałam długo Duphaston-sama wiesz, nic przyjemnego. Ale przecież wiesz, że warto :) dacie radę! a przecież staranka mogą być taaaakie przyjemne :P Leki antyhistaminowe pomagają, ale tylko doraźnie. Teraz piję sobie Clemastinium (nawiasem mówiąc siostra mówiła, że ona dawała to dziewczynkom jak miały ospę) sama nie wiem :( a Claritine to jest taki syrop? silnie aromatyzowany? właśnie chyba dostałam na niego recepte w razie \"w\" Fajny wózio :) ja sama nie wiem co zrobić z naszym :( no i gdzie mogłabym go sprzedać :P w sumie, to my mamy już dwa wózki - bo jeden kupiliśmy sami na allegro, a drugi Nadia dostała od wujka chrzestnego :) Wiesz w Pilźnie jest bardzo fajnie :) byłam w tamtym roku z siostrą i dzieciakami, jak jeszcze w ciąży byłam-nie tylko ogląda się lalki, ale można zrobić własną, ulepić osobistą figurkę, dzbanuszek, wypalić go, pomalować własnoręcznie, obejrzeć teatrzyk lalkowy, jest też plac zabaw, fajna mała gastronomia - no i w sumie nie jest to jeszcze aż tak bardzo daleko :) a może kiedyś wspólna wycieczka do Inwałdu do Muzeum Miniatur? może byśmy się zgrały i wreszcie się poznały? my dziś byliśmy w trójeczkę w parku :) ale ludziiii :P Nadia nie chce już leceć na prosto we wózku co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Coś mi się z systemem porobiło i nie wem czy się tu zalouje a jak nie to nowy nick muszę mieć :( W końcu gorsza pogoda :D Jezuuu już miałam dość tego słońca :O Wczoraj to było grubo ponad 30 chyba :/ Mar Claritine w smaku jest obrzydliwe (Zuzia o dziwo lubi) A co do spotkania jestem jak najbardziej na tak :D :D :) Ogólnie to tydzien temu umierałam :P poszłam sie opalać i siedziałam tyłem do słońca i przygrzało mi kark,,,, Boziu gorączka, dreszcze MASAKRA !! od 2 dni doiero przestała mnie boleć głowa :) Dziewczyny gdzie jesteście kurcze ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Kochane MAMY !!! Wiem, wiem dawno mnie nie było. Jestem taka zalatana, że hej :) Obrona mi się zbliża (3LIPCA) - rany jak ja to przeżyje . No i już po egzaminach - wszystko OK, zaliczone :):) Została ta nieszczesna obrona i teraz własnie męcze się z przygotowaniami do niej. U dzidzi w brzuszku wszystko OK, w 28 tygodniu ważył 1300 - dobrze?? teraz mam już prawie 30 tydzień :) Czuje się dobrze, choć te upały to mnie chyba wykończą . Szymek sobie spi :) POZDRAWIAM WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kurcze jestescie :D wiosna idzie co ?? Co u Was dziewczyny ?? Ja siedze w domu , mysle niesmiało o powrocie do pracy . Borys juz duży chłop łazi mi po mieszkaniu i maltretuje koty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×