Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarBlack

MAMUSIE Z TARNOWA

Polecane posty

koszyckie osiedle ?? gdzie jest , kurcze nie moge skojarzyć ... gdzie reszta sie podziała ?? Moze sie poodnajdujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa juz kojarzę :D Co Olenko porabiasz ?? Ja połozyłam urwisa spać i mam troche czasu dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooo, ktos sie odezwal!A juz myslalam, ze forum zamarlo na amen;-) Ja troche si etu udzielalam, ale malo( wtedy nie bylam w Tarnowie), ale teraz jestem i mi sie zatesknilo za ziomkami-mamami:-) Moze to wplyw wiosny, jak pisze mini:-) Ja jestem z Do Prochowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja śpi, ale pewnie na krótko. zęby jej idą i sie męczy bidula. jem szybko obiadek. bo jej spanie to takie 20 - 30 minutowe drzemki w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka a gdzie z do prochowni ?? Olenko mojemu smykowi tez zęby idą , tzn na razie jeden :D ale za to strasznie długo wyczekiwany :D:D:D gdzie rodziłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Marteczko co Cię sprowadza do Tarnówka ... Bo doczytałam ześ pod wrocławiem chwilę mieszkała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co sie podziało ze w Krakowie musiałaś rodzić ?? Borysiątko jeszcze śpi ale juz czuje ze niedługo nadejdzie koniec popołudniowej drzemki ... I potem szaleństwo do wieczora ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini, a Ty gdzies z ololic Prochowni?Ja mieszkam narazie w 2-jce. No ja pochodze stad, a we Wrocku rodzilam i tam( tzn. w okolicach) mieszkalam jakis czas( moj M. stamtad pochodzi). Ogladnelam Boryska:-) Wiem co piszecie, u nas tez ida zeby...ale to juz czworki, jest \"wesolo\"...:-o Nocki nieprzespane:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenko - to dobrze ze juz po wszytskiemu :) Jak mała dziś w nocy ?? ząbki dały Wam popalić ?? Co wogóle porabiasz . Teraz pewnie jestes na macierzńskim . Napisz coś moze wiecej o sobie ... Marteczka - widzę własnie ze córę masz nieduzo starszą od Borysa :) Z którego jest miesiąca ?? No i jak sie czujesz :P bo dopiero teraz zauważyłam ze w ciąży jestes :P:P Ja mieszkałam kiedys na do prochowni, w 16 :D och jak bym chciała z powrotem w tych okolicach mieszkać. Niestety los mnie wygnał na drugi koniec miasta i mieszkam teraz na osiedlu kolejowym ( przy krakowskiej za mostem ) Dzis wiosna sie obudziła w Tarnowie i zaplanowałam sobie wielki spacer po obiedzie :) Oby tylko sie nie zachmurzyło natychmiast jak wyjdziemy :P a w sobote (UWAGA) dostałam wychodne od męża :P i wybywam na miasto .Boże jak jak dawno nie byłam na plotach z kolezankami :D Ale emocje co ??he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenko co do imion to widze ze mamy podobne gusta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ, HEJ... mini czyli teraz mieszkasz niedaleko mnie. ząbki od dwóch nocy odpukać nie dały znać o sobie. macierzyński skończył mi się 27 stycznia. teraz jestem na zaległym urlopie wypoczynkowym. jedyne 76 dni :-). do 2 kwietnia mam urlop zaległy, a potem muszę podjęć decyzje co dalej, czy wychowawczy, wtedy biorę resztę urlopu, czy wracam do pracy. co do imion mamy podobne gusta, mam na imię olga, zaś nazwisko niemieckie, żeby było śmieszniej. właśnie robię obiad dla małżonka. placki ziemniaczane i rosół z lanym ciastem. ja będę jeść ryż z jabłkami. karmię piersią więc placki odpadają, a tak je lubię. jak skończę też idę na długi spacer. tak ładnie dzisiaj. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, widzę że topic został reaktywowany:))), na poprzedniej stronie kilka słów o mnie. Pozdrawiam gorąco:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamy! Mini, szkoda, ze wyemigrowalas z Do Prochowni:-)Calkiem przyjemnie tu jest, blisko do Lipia, do Zamku Promiennego... Moja Mama pochodzi z osiedla kolejowego:-)Kiedys tam bywalam czesto...teraz to pewnie sie pobudowalo niezle tam. Fajnie masz z wyjsciem sobotnim:-)Zaszalej! Moja coreczka jest z grudnia:-)A nstepna dziewczynka bedzie w czerwcu:-) Asmana, witaj! Z tego co wyczytalam to nie jestem w T., to gdzie teraz zyjesz sobie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteceeeczko teraz sobie żyję w Olsztynie.. Bywałam na Do Prochowni i to często przecież to tak niedaleko od Leśnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesna jest tuz obok:-) Ale Cie wywialo na polnoc:-)Mam tam pare znajomych, choc w samym Olsztynie nie bylam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz- miłość nie zna granic;) a Ty od zawsze na Do prochowni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu sie wychowalam, tu mam dom rodzinny. I teraz powrocilam( po studiach...pozniej mieszkalam troche za granica i we Wrocku), ale nie na dlugo, na jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rozumieć że nie na długo powróciłaś do Tarnowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale nie potrafie powiedziec, na ile...Zalezy od pracy mojego M. Narazie jest mi tu dobrze...ale nie zadobrze:-) A Ty czesto odwiedzasz swoje strony rodzinne?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starałam się tak co trzy miesiące.., byłam na Święta. Od września mam nową pracę, więc narazie nie zapowiada się abym miała możliwośc wyjazdu, chociaż liczę że na Wielkanoc przyjedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu zaginełyśmy :) Udało mi sie jednak odnaleśc topik :P Jeju ostatnio Borysław nie daje mi życ . Jakiś bunt przechodzi albo co :D maruda do potęgi :P Strasznie żałuje ze nie mieszkam juz na do prochowni . Super okolica , wszedzie blisko , cichutko, przychodnia pod domem , przedszkole , złobek, Niestety mąż mój zagnał mnie na to odludzie :P Wypad do miasta sie udał , było bardzo sympatycznie . Do domu wróciłam koło północy . Mały obudził sie koło 1 potem koło 2 i płakał do 3 wiec poddałam sie i zmieniłam męza :D no i zasnoł mi na rękach po 15 minutach potem przebudził sie o 5 i o 6 juz wstał świerzy i rześki :P Tylko my z mężem coś nie mogliśmy dojsc do siebie he he ... Olga toś Ty dobra żonka :D takie pyszności gotujesz mężowi :D:D:D Marteczka super róznica miedzy dziewczynami bedzie . Ja chciała bym drugiego dzieciaka ale puki co nie wyobrazam sobie miec dwójke dzieci. Borys pochłania mój czas kompletnie . . Asmana co porabiasz w Olsztynie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×