Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarBlack

MAMUSIE Z TARNOWA

Polecane posty

zima przyszła z powrotem :O a miało być tak pięknie :D:D:D co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sterta prasowania czeka, a ja się zastanawiam jak to zrobić żeby było wyprasowane, a nie prasować :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga to ta pogoda .. . Borys bawił sie rano z tatą a ja spałam do 9 a i tak czuje sie spiąca i zmęczona . Spacer odpada bo sypie i zimno wiec dzis bedziemy sie kisic w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio prasuje co drugą rzecz. Koszulki niektóre tylko składam :P I tak mąż mój wkłada je pod bluzę wic nie widac :P a jak ponosi chwilę to nie widac ze nie wyprasowana :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Oleńko jak każda matka polka staram się wychowywać dzieciaczki... czasami mi cięzko z tym idzie. Chodza obydwie do przedszkola, więc w sumie nie za wiele tego czasu nam zostaje:)) Pracuje w Urzędzie Miasta w wydziale inwestycji dokładnie zajmuje się budżetem miasta - oraz planowanie i finansowanie inwestycji. Przyjemna praca chociaż jeszcze się wdrażam. Narazie mam umowę na zastępstwo, ale mam cichą nadzieję że zatrudnią mnie na stałe. Tak życie się kręci dzieci, dom praca, mąż - zwyczajna proza życia. U nas też zima powróciła nie wiem w sumie po co?? już tak fajnie cieplusio było. Dziewczyny mam chore- dobrze że mąz ma urlop to z nimi posiedzi bo gdyby nie to , to nie wiem co bym z nimi zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie prasuje:P Dziewczynki wiecie może ile teraz przysługuje macierzyńskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana to ciekawa praca ... w jakim wieku masz córy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dokłądnie ale chyba dwa tyg wiecej niz poprzednio :D a jestes w zastępstwie za kogos na macierzynskim ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia ma 6,5 roku a Iza w kwietniu 3 lata. Tak pracuje na zastepstwo dziewczyny w ciąży. Termin porodu ma na połowe marca wyznaczony... i jestem ciekawa, ktoś mi powiedział że 20 tygodni prawda to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za informacje- czyli 18 tygodni plus jeszcze zaległy ulop tego roczny.. więc jakies 5 miesięcy jeszcze mogę być spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Ja również jestem z okolic Tarnowa i mam w planach rodzić w nowym szpitalu. W związku z tym mam do Was pytanie: co jest niezbędne do szpitala? Zaczynam pakować torbę (32 tc) a słyszałam wiele różnych opinii. Bardzo chętnie przyłączę się do dyskusji :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umbrella ja to miałam mydło jakis tam żel pod prysznic, ręcznik, pizamke, kapcie, książeczke ciazy oczywiście, telefon:) ładowarke, ciuszki dla dzieciaczka - jak sie urodziła córcia to ją w nie ubrali, pieluszki.., potem dowieźli mi laktator, wkladki laktacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana ale masz cudne córki :) Pytam o wiek bo pomału zaczynam myslec o drugim dziecku i nie wiem jaka róznica była by dobra dla mnie i dla nich :D Umbrella - ja rodziłam w nowym :D dla dziecka z ubranek nic nie bierz , ewentulanie przygotuj mężowi jakies kosmetyki bo jak ja byłam to kiepsko było z kremem do pupy i pieluchy bo tylko tetrowe tam leżą . Reszta nie jest Ci potrzebna ..,. Dla siebie kosmetyki podstawowe, ....koniecznie wodę bo jak nie jest pora posiłku to Ci nie dadzą sie napić :O koszulę nocne . odkładów po porodowych brac nie musisz , mnie sie nie przydały ... resztę Ci dowiozą w razie potrzeby , Kubek i sztućce :) i wkładki laktacyjne (mi sie bardzo bardzo przydały :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy sa juz zapisy? Czy mozna zlobek od wew. ogladnac?(sale itd) A najbardziej ciekawa mnie opinie ogolne np. dot. danego zlobka...jaka atmosfera, warunki sanitarne itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka wydaje mi się że wejść i zobaczyć zawsze można, co do zapisów to musisz iśc po karte i termin skaładania jest do końca kwitenia - przynajmniej u nas tak jest. Jeśli chodzi o opinie to Ci nie pomogę:(( Mimi ja strasznie chciałam aby róznica wieku między moimi dziećmi była 1,5 roku maksymalnie 2 lata. Niestety nie udało się , jest 3,5 roku i jak obserwuję relacje między nimi jest to duża różnica. Lata pewnie to zniwelują, ale jak narazie same wojny w domu. To pewnie też zależy od charakterów, bo między mną a moją siostra też jest 3,5 roku róznicy i rodzice mówią że tak się nie zachowywałyśmy jak moje dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana, dziekuje. Czyli trzeba sie w miare spieszyc. A Twoje corki chodzily do zlobkow?Od jakiego m-ca i jak wygladaly pierwsze dni? U moich coreczek bedzie roznica 1.5 roku, wiec licze,ze beda przyjaciolkami na dobre i zle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka to różnica super:))) Moje laleczki nie chodziły do żłobków byłam na zwolnieniu wychowawczym, więc nie miałam konieczności posyłania ich. Iza miała problemy z mową , więc lekarka nie pozwoliła aby poszła do żłobka - bo mogłaby sie uwstecznić. Chciałam ją od września 2008 roku posłać, do przedszkola natomiast sie nie kwalifikowała bo nie miała 3 lat. Jednak udało mi się przez swoja prace załatwić jej przedszkole. Chodzi od lutego a wcześniej przez trzy miesiące chodziła do prywatnego. Nie było problemów, od razu się zaklimatyzowała, nie płakała wstawała z chęcią. Teraz do nowego przedszkola jak poszła to jest jeszcze bardzij achwycona- wiecej dzieci, zabawek itd. Jesli chodzi o obydiwe córcie nie miałam z nimi problemów ... no poza najważniejszymi - zdrowotnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja najbardziej sie boje, ze zwyczajnie Matylda bedzie zazdrosna o siostrzyczke. Caly swiat sie wywroci nogami do gory. W Tarnowie chyba nie ma prywatnych zlobkow/przedszkoli...Nic przynajmniej na necie nie znalazlam:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana urlop macierzyński teraz to 20 tygodni. wiem bo właśnie mi się skończył. miałam mieć 18, ale ustawa weszła i od 1 stycznia tego roku jest 20 tygodni i przedłożono mi urlop macierzyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka to dla mnie super wiadomość - dzieki serdeczne Marteczko nie koniecznie musi być zazdrosna.., Moja starsza nie była wcale- chociaz obawiałam się tego bo przez ponad trzy lata nie odstępowałyśmy się na krok.. Pomysl, że dzieci w żłobkach strasznie choruja Matydla zacznie przynosic do domu choroby zarażać maleństwo. Nie chce Cię straszyć , ale pomyśl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmana, tak wlasnie tez myslalam o tych chorobskach ze zlobka. Poki co,Matylda jest dobrze zahartowana, wogole nie choruje- na szczescie! Asmano, nie wiem jak u Ciebie, ale Tarnow zasypany i ciagle pada:-)Chyba nawet na spacer nie pojdziemy, bo strasznie zacina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko moje dzwieczyny w domu też nie chorowały ;) U mnie nie sypie, nie pada ale paskudnie jest.. Dzisiaj kończe prace dwie godzinii wcześniej i bardzo się z tego cieszę:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×