Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytajaacaaa

Psi fryzjer. Pytanie

Polecane posty

Gość gość
Ja sam szczygę mojego pupila mam świetną maszynkę z Bass Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z yorkiem musimy trochę częściej chodzić na strzyżenie bo szybko mu odrastają te kudliska. W pobliskiej lecznicy "W Pałacyku" zatrudniają psiego fryzjera gdzie pięknie obcinają Fufsona. www.weterynarz-szczecin.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Il0naKl0c
Mojego pupila zawsze strzyże Pani Basia, która jest certyfikowanym psim fryzjerem. Pani B. strzyżenie wykonuje w mieszkaniu/domu klienta. Piesek w otoczeniu które zna czuje się swobodnie, nie jest zestresowany co pozytywnie wpływa na jego zachowanie. Jestem całkowicie zadowolony z usługi strzyżenia. Poza strzyżeniem Pani Basia zajmuje się szeroko rozumianą pielęgnacja psów jak: kąpiel, czyszczenie uszu, oczu i obcinanie pazurów. Pełną ofertę możecie znaleźć na stronie: https://psifryzjerkrakow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko jest dzisiaj znaleźć sprawdzonego psiego fryzjera, który naprawdę dobrze zna się na pielęgnacji psów. chętnie bym się dowiedziała o groomerze, który przyjmuje w okolicach Tarnowskich Gór albo w ogóle na Śląsku, na razie znalazłam takiego - http://4lapysalon.pl/, ktoś poleci jeszcze kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deneris

W lecznicy Vita na Kisielewskiego w Częstochowie są też usługi strzyżenia, kąpania itd. Pracuje tam doświadczony grumer. Fajnie ostrzygł mojego kudłatego psa, super psina wygląda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groomer

Szanowni Państwo,
Szkoła Plus Edukacja we Wrocławiu prowadzi 10 - miesięczny kurs " Groomer", zajęcia prowadzone są przez mistrza fryzjerstwa groomerskiego.
Po ukończeniu kursu nie trzeba będzie szukać salonu Groomerskiego dla swojego pupila,
co więcej po naszym kursie każdy sam będzie potrafił wykonywać:
strzyżenie, trymowanie, zabiegi higieniczne, czesanie i kąpiele zwierząt domowych.
A może planujesz otworzyć swój własny zakład Groomerski ? Bedziesz w pełni przygotowany do zawodu w formie praktycznej i teoretycznej ! Nie wahaj się zapisz się już dziś!
tel. 71 727532 (33)
www. plusedukacja.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wybrać po prostu sprawdzony, bezpieczny salon - wtedy zwierzaki będą w dobrych rękach. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja regularnie chodzę z moim samoyedem do psiego fryzjera, bo pielęgnacja jego sierści jest wymagająca i absolutnie nic złego mu się nie dzieje. Chodzimy do fryzjera dla zwierząt przy Przychodni Weterynaryjnej w Rudziczce: https://www.wetfranciszek.pl/oferta/fryzjer-psow-i-kotow Leki uspokajające podawane są tylko zwierzakom, które są agresywne lub skrajnie zestresowane, ale to i tak dzieje się pod okiem lekarza, wiec nie ma się o co bać. Piesek będzie tam w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×