Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jola 24

Niezbędne kosmetyki dla maluszka

Polecane posty

Gość Jola 24

Jakie są niezbedne kosmetyki dla maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linomag maść, mydełko Bambino/płyn Balneum, dla mnie niezbędne też są chusteczki do pupy - wodą nie jestem w stanie zmyć Linomagu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesssuusjq
jak jest kiełbasa to niema chłopa, a jak jest chłop to oczy podbite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My używamy: do pupy - bepanthen albo linomag do kąpieli - płyn do kąpieli Oilan i szampon Oilatum krem ochronny do twarzy - Nivea na każdą pogodę i Iwostin półtłusty na mróz do buzi - krem Emolium (córka ma bardzo suche policzki, aż skóra się łuszczy) Oliwki, pudru, kremu/balsamu do ciała i mydła nie używamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika Rak
A Bepanthen to maść czy krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pupy sudocrem-nigdy jej nie odparzyło, mydełko i oliwka bambino, chusteczki bambino lub pampers, pieluszki tez tylko pampers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Oilatum emulsja do kąpieli linomag maść chusteczki mokre dzidziuś i więcej nie potrzebuję :) p.s. aha, oliwka ale tylko do masażu ciałka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zamiast drogiego Oilatum - parafinę polecam, niedroga a skuteczna jak drogi specyfik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas pieluszki huggies premium; mydelko bambino, oliwka bambino, sudocrem niezastapiony ! chusteczki bella happy najzwyklejsze badz zapachowe to zalezy..; krem na spacer bambino (niekoniecznie) i w sumei to wszystko :) no jeszcze soli fizjologicznej uzywam do pzremycia noska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×