Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milianna

odzież ciążowa

Polecane posty

Gość milianna

dziewczyny może któraś kupiła sobie fajny niedrogi ciuszek? ciężko o dobrą cenę bo i mało sklepów jest. podajcie jakiś namiar na sklep czy link do strony z ciuszkami, a móze którejś już coś niepotrzebne i chciała by odsprzedac?? dzielmy się informacjami i ciuszkami z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hymhym
Na allegro nawet drogo nie jest:) Dużo promocji:) Ale fakty cznie mało jest sklepów z ozież ciążową a jak już są to c eny strasznie wygorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
no zdzierają strasznie, bo wiedzą że i tak musimy takie ciuszki sobie kupic bo nie mamy wyjścia :( no ale może której się udało coś fajnego dostac i zechciałaby sie podzielic? wiem że trudno kupic jakis fajny ciuszek bo przecież ile można chodzic w dresach i bluzach? :( a może któraś już urodziła i odsprzeda swoją ciążową garderobę? zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm tyle tego
dziewczyny, na allegro tych spodni cala masa, ciezko sie zdecydowac bez mierzenia, moze ktoras z was kupila juz jakies spodnie czy sweterek i moze z czystym sumieniem polecic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
no strasznie dużo a nie każdy ma konto na allegro, moja znajoma strasznie dużo pokupowała bluzek za 20-35 zł ale jak przyszły okazało się niedobrego gatunku i po pierwszym praniu miała je do połowy brzuszka :( kupiła równiez ogrodniczki a że jest wysoka były na nią za krutkie :( podobno H&M ma kolekcje 'mama' ale nie we wszystkich sieciowych sklepach mają ją wystawioną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm tyle tego
no wlasnie, tez sie boje ze jakosc tych ciuchow na allegro jest nedzna. dlatego fajnie by bylo gdyby ktos mogl cos konkretnego polecic. w hm jest jak dla mnie drogo, tym bardziej ze to ciuch tylko na kilka miesiecy my byc, dlatego te dzinsy na allegro kusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może być najpierw poinformowała Kafeteriuszki skąd jesteś? Czy mamy sobie powróżyć? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
nie stworzyłam tego wątku tylko dla siebie, wiele ma ten sam problem w każdym zakątku Polski ;) chodzi mi żeby podzielic się swoimi doświadczeniami w poszukiwaniu garderoby ciążowej wszystkich przyszłych i obecnych mam dla kolejnych którym rośnie szybko brzuszek. tak więc to gdzie mieszkam nie ma najmniejszego znaczenia, bo często jeszcze wyjeżdzam i a nóż w mieście do którego jadę któraś forumowiczka coś poleciła to chętnie poświece czas na małe zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak - ja tak czy siak polecałabym stworzenie Allegrowego konta każdej mamie, która poszukuje ubrań. Bo większość tak jest niestety sprzedawana. To zabezpieczenie dla obu stron. dam głowę, że 99,9% ofert gdyby tutaj się pojawiały, będą.. linkami na allegro. Bo nikt nie prześle drugiej osobie za pobraniem, bo jest ryzyko, że straci kilkanaście zł na wysyłkę a ta wróci. A z drugiej strony kto wpłaci na obce konto taką i taką kwotę bez gwarancji otrzymania towaru? Jak dla mnie sprawa kupna-sprzedaży jest stosunkowo jasna, mamy dostęp do netu, łątwą rejestrację na Allegro więc ja tu nie widzę żadnego problemu... a czy kupisz stąd, czy z Allegro to taka różnica, że tu, jak wspomniałam, zupełnie brak zabezpieczenia dla jednej albo dla drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie masz żadnej gwarancji, że Kafeteriuszka nie prześle Ci bubla. Nawet jak kupujesz w sklepie to nie zawsze wiesz, czy nie podrze się po pierwszym praniu.A co do lokalnych sklepów to Szczecin radzę omijać szerokim łukiem. Nowe rzeczy ciążowe są mocno drogie (w porównaniu do innych miast) i jest strasznie mały wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz za jakies 2 tygodnie bede miala do sprzedania (bo jeszcze uzywam) spodnie zielone grubsze z h&m rozm. z metki M oraz 2 pary jeansow z c&a jedne rozm 40 drugie 42... wszystkie sa w stanie niemal idealnym... jakby ktos byl zainteresowany prosze o wiadomosc na maila (jest pod nickiem)... cena do uzgodnienia... jestem z warszawy... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magunka
tez mam ten problem...jestem w 24 tygodniu ciazy i i jak na razie odpukac tyje tylko w brzuszku...i efekt jest taki iz spodnie ciazowe nawet w rozmiarze s pogrubiaja mnie strasznie bo maja zbyt szerokie nogawki i nie czuje sie kobieco...kupilam ostatnio pare dzinsow w happy mum ale cena ich zwalila mnie z nóg a wiadomo ze przydalaby sie i jakas spodnica i jeszcze eleganckie spodnie i jak tu na wszytsko znalesc fundusze;)...z bluzeczkami nie ma problemu widzialam napradwe fajne i w h&m i w newyorkerze duzo fajnych i niedrogich bluzko-tuniczek jest rowniez odziwo w tesco z serii cheroke (fajnie ze akruat jest teraz moda na dluzsze i luzniejsze bluzki) ale ostatnio wpadlam na genialny pomysl wiec sie podziele moze komus sie przysluzę;) mialam czarne spodnie z lycra (biodrowki)za ktor zaplacilam w terannovie chyba z 40 zl;) wiec zal ich nie bylo;) wycielam z przodu caly zamek w formie polksiężyca i w to miejsce samodzielnie doszylam bawelnianą wstawkę z starej czarnej bluzki....i powiem wam szczerze ze nareszcie mam fajne spodnie dopasowane do figury i jednoczesnie nie uciskające brzuszka...wiec polecam jak ktos ma akurat takie na stanie;) pozdrawiam wszytskie ciezarne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walsnie..najwiecej jest rozmiarow 40-44..a ciaza na szczescie nie zawsze oznacza az taki duzy rozmiar. Ja szukam spodni 36 a o takie wlasnie nabardziej trudno, na allegro tez laski bija sie wlasnie o ten rozmiar. O duzy przeciez nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mylę, że to złośliwość rzeczy martwych. jak szukałam na Allegro 38 to jak na złośc wszystko wykupione i albo 36 miałam do kupienia albo 40 i wzwyż.Te, które noszą 42-44 też pewnie będą mówić, e o 36 przecież nietrudno... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o te 36 -38 najbardziej trudno ;) nawet nie tylko jak chodzi o ciazowa, o zwykla odziez tak samo ;) juz kupilam na allegro kilka reczy i jedne spodnie rybaczki musialam odsprzedac bo za male w nogawkach. Najlepiej jest mierzyc, kupilam w C&A rozmiar 34 i sa super! non stop bm w nich chodzila. Nie ma reguly na rozmiar, a w ciazy to juz wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, jasne, ja nawet nie wiem jaki rozmiar w końcu kupiłam ale patrzyłam na wymiary i się udało.Tylko, że znowu schudłam i chyba sobie szelki kupię... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
fajne modne ciuszki :) szkoda że dla mnie za małe :( gdzie kupiłaś tą fajną czarną tunikę? ;) i gdzie można dostac ciuchy z HALLO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne masz rzeczy ale szkoda że brak konkretnych opisów (wymiarów, materiału, skali rozciągliwości) do każdego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie ciężarna
Miliana ciuszki kupowałam wszystkie w Poznaniu, HALOO w salonie odzieży ciążowej na ulicy Polnej. ngLka- wymiary mioge wysłać na maila, ogólnie jestem szczupłą osobą i większość będzie pasowała na osobę z 36 rozmiarem, z HALOO są w rozmiarze m i faktycznie są troche większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie, skoro większość ma 36 to nie dla mnie, bo ja dość cytata jestem i tu raczej rozciągliwe 38 a nawet więcej (pytałam o wymiary bo rozmiar rozmiarowi nierówny, no ale 36 to raczej będą za małe tak czy siak).szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
no szkoda bo fajne ciuszki :( to ta tunika czarna tez jest z HALLO? a jakie mają ceny? wygurowane czy raczej przystępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie ciężarna
nie ta czarna nie, no ceny mają dosyć kosmiczne, ale jakość bardzo dobra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
podnosze temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESLI CHODZI O ŁODZ to plecam wybrac sie do ptaka i polrosu spory wybór zwłaszcz w polrosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×