Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

castaya

jelitowka!!!! ratujcie prosze...

Polecane posty

od wczoraj strasznie meczy mnie grypa jelitowa (tzn nie tylko mnie bo tez mojego tate i moja mame) chodzi o to co moge zrobic zeby moja 7 miesieczna coreczka sie nie zarazila?? a no i co moge brac na mdlosci i biegunke jezeli wciaz jeszcze czasami karmie piersia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsh5h
ja też to mam od dziś... ledwo poszłam do apteki... nabyłam: węgiel, krople żołądkowe i mięte... ale pomogł mi dopiero kieliszek wódki;] wprawdzie biegunkę mam nadal, ale chociaż nie skręca mi jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaczyowaka
Idz do lekarza szybko,do Pediatry z małą!!!!!! Zanim zachoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala piekna 21
smecta ponoc jest dobra na biegunke, ale nie jestem pewna czy mama karmiaca piersia moze ja pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala piekna 21
ale wiem jedno, jezeli jelitowka zaatakuje w domu to niestety trudno sieprzed nia uchronic. U mojego kuzyna wszystkie dzieciaczki byly niestety chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leilaveila
mialam to 2 tygodnie temu, skonczylo sie odwodnieniem i szpitalem. Idz dolekarza, wiegiel nie pomoze, potrzebujesz zastrzyku przeciwwymiotnego dożylnego i przejdzie po kilku godzinach. Jak tylko mala zacznie miec objawy od razu idzdo lekarza PO SKIEROWANIE DO POGOTOWIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaczyowaka
Niestety grypa jelitowa to wirusówka i najczęściej choruje się całą rodziną. Jedynie Brak kontaktu z chorymi jest w stanie zniwelować ryzyko zarażenia!!! Ważne jest byś nadal karmiła piersią to wzmaga siły obronne dziecka!!!! Ale piszę Ci lepiej pędem do lekarza z dzieckiem. Lekarz odrazu powie Tobie co możesz brać. Ale ta grypa to ok 1-2 dni (jednak ciężkie te dni są) Moja niunia zaraziła się od cioci, wzieło ją w nocy. Cały noc wymioty!!!! Pozniej chorowałam ja i mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby biegunki juz nie mam ale mam za to okropne mdlosci jeszcze :-( ej na serio musze juz odrazu isc z corka do lekarza??? nawet jak nie ma objawow????? a ten zastrzyk to normalnie w u lekarza rodzinnego dostane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaczyowaka
Wiesz ja bym poszła na konsultacje do lekarza w sprawie dziecka i tej grypy jelit. nawet jeśli nie jest chore. Ale spytać, jak ustrzec się zarażenia dziecka-zawsze można. Przecież o to możesz spytać nawet rodzinnego,jak pójdziesz po coś dla siebie na grypę. Mam nadzieję,że twoja dzidzia nie będzie chora. Uważaj na ewentualne wymioty,dziecko bardzo łatwo może się zachłysnąć wymiocinami i udusić. Ja przy mojej niuni calutką noc czuwałam (jak wymiotowała) i kładłam ją na bok dla bezpieczeństwa.( a wymiotowała co chwilę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki to dzisiaj zadzwonie po pedjatre zeby do domu przyjechal bo o tej porze to juz przychodnia zamknieta pewnie bedzie :-\ mam tylko nadzieje ze jakos nam to przejdzie :-) dziekuje bardzo za odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da bo potrafi sie
skąd jestes autorko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×