Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

N I E Z A L E Z N A

Zdradzie Mowimy Nie!!!! Zdradzone laczmy sie!!

Polecane posty

Kochane zostalam zdradzona. Byl takim aktorem ze szok. Ja sie tu dowiaduje ze on zaprosil sobie panienke i z nia igraszkowal. Czy wam tez sie to przydarzylo?? jakie macie sposoby na slodka zemste?? Kobiety piszcie. Laczmy sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys bylam z gosciem co oprocz mnie mial kilka innych panienek na boku ale teraz na szczescie jestem szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie czegoś mu brakowało z twojej strony skoro zdecydował się zdradzić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej perfidna zemsta, powiedzieć najlepszej koleżance że ma małego fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to smutna prawda... facet zdradza tylko wtedy, gdy czegoś mu w związku brakuje a partnerka nie spełnia jego oczekiwań :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spałaś z nim? to jak on Cie mogł zdradzić? :D:D byliscie przyjaciółmi i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłaś jego dziewczyną? :D:D:D a co na to wskazywało? to, ze sie spotykaliscie i rozmawialiscie? :D:D ja tak robie z kolezankami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana nie obraz sie ale chyba po 2 miesiacach nie mozna stwierdzic ze sie kogos kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro chodzi z dziewczyną dwa miechy, to chyba moze oczekiwać, ze da mu dupy :o Ile mozna jechać na rękawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty se chyba jaja robisz kobito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> dac mu moge po slubie jak go polubie buhahahahah :D :D w takim razie nie licz, że utrzymasz jakiegokolwiek faceta przy sobie dłużej niż miesiąc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuuuuuuuuuu
Komiczne! Ale ten tekst o brakowaniu czegoś w związku , niespełnianiu oczekiwań jako powód zdrady, działa w dwie strony, tak? Bo pamietam , że zwierzyłeś się kiedys ,że laska Ci doprawiła rogi. Czego Ty jej nie dałeś,jakch jej wymaganiom nie byłes w stanie sprostać ,że na to się zdecydowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet nie zawsze zdradza bo mu czegoś brakuje..... Po prostu czasem jest ochota na \"wyryw\" :) A zdrada typu - zdradził a ja z nim nie sypiałam jest dla mnie szczytem ośmieszenia sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ale ten tekst o brakowaniu czegoś w związku , niespełnianiu oczekiwań jako powód zdrady, działa w dwie strony, tak? Bo pamietam , że zwierzyłeś się kiedys ,że laska Ci doprawiła rogi. Czego Ty jej nie dałeś,jakch jej wymaganiom nie byłes w stanie sprostać ,że na to się zdecydowała?\" ten tekst TO I-R-O-N-I-A!!! Znasz takie słowo? To kpina z tego, co piszą zawsze debilki z tego forum, kiedy pojawi sie temat o zdradzających kobietach :D Rozumiesz, czy mam to dokładniej opisać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też zdradził. Impreza, zakończenie liceum na działce. Dużo alkoholu. Krótki pocałunek z największą kurew.ką w moim mieście... Był kompletnie pijany. Wybaczyłam mu, choć nie wiem, czy dobrze zrobiłam... Od tamtego zdarzenie minął prawie rok. My jesteśmy razem już prawie 15 m-cy... Jestem pewna, że mnie kocha. Wierzę, że nie robił tego świadomie. Morze i jestem naiwna, ale widzę poprawę. Nie chodzi już na żadne imprezy, chyba, że ze mną. A jak zdarzy mu się jakiś wypad z kolegami z pracy na piwo to może iść tylko wtedy, gdy nie ma dziewczyn... Pozdrawiam. Trzymajcie się. To boli do końca zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Komiczne. Napisz dokładniej, bo nie rozumiem. Proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem dziewicą, on jest prawiczkiem. Więc chyba jasne, że pocałunek jest dla mnie zdradą... Gdyby każdy myślał tak, jak Ty... Ludzie nie rozumieliby znaczenia słowa `wierność`. Gdyby uprawiał z nią seks-nie byłabym z nim teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×