Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

N I E Z A L E Z N A

Zdradzie Mowimy Nie!!!! Zdradzone laczmy sie!!

Polecane posty

Gość michal1090838
Mądry głupiec. Co z ciebie z facet... Po 1-droczenie sie z nastolatką swiadczy o tym, ze jestes chyba jakis zjebany Po 2-taaaa rzeczywiscie macie powody ku temu, aby sadzic, ze chlopak tej dziewczyny jest gejem... bo czeka na to, az ona bedzie gotowa? poza tym bycie prawiczkiem w wieku lat 19 to chyba zaden powod do wstydu. ty zapewne przestałes nim byc w wieku lat 12 ze swoją ręką i jestes z tego bardzo dumny.. zjebane forum dla bab. ide se stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nazwałaas mnie prymitywnym bo pisałas o prymitywnym gadaniu a nie o mnie :D naucz się pisać i czytać ze zrozumieniem dziecko :) znowu się kompromitujesz :D więc chyba Ci nie podkradłem bo ja zrozumiałem co napisałaś :) i jeszcze Tobiw prymitywie żałosny trzeba to tłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marakuja, bez obrazy, ale gdyby 19 - letni facet powiedział mi, że seks ze swoją kobietą nie jest dla niego ważny i może sobie czeeeeekać, az ona sie raczy zdecydować nie wiadomo kiedy (albo i nie, bo może się rozstaną), a do tego, żeby było śmieszniej on się nie masturbuje, to nietety zastatanieałabym się, co jest tutaj nie tak i o czym nie wiem tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garniturek :D Masz cierpliwość:P Co to za gadanie ze to babskie forum, jak babskie to gorsze?? I jak facet na nim siedzi to przegrany jest? To idiotyzm jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne i proste, że jak ktoś gada prymitywnie to jest człowiekiem prymitywnym... Nie przejmuję się waszymi opiniami... I tak uważam się za inteligentną osobę a wasze opinie na podstawie kilku moich komenatrzy mam gdzies i tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks na pewnym etapie związku jest nieodłącznym, bardzo ważnym elementem miłości - i nie ma w tym nic dziwnego, że facet "mysli fiutem" (cytuję) w pewnych sytuacjach, bo to nie wyklucza tego, że kocha i mu zależy tez na innych rzeczach. A co do tego, że komuś zależy na seksie - jedni to własnie ujmą jako "myślenie fiutem" (tak jak niektórzy tutaj :) ), inni to nazwą, że "pragnie się kochać z swoją kobietą" - zwał jak zwał, jesli ktoś chce na siłę podpiąć negatywną ideologię do rzeczy normalnej, naturalnej, to bez problemu to oczywiście zrobi, tyle tylko, że to nie zmieni faktu, że cos jest jednak nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefrytowakotka Oj kobieto. Wykorzytsał cie ktoś, ze jestes tak zazdrosna? To, ze facet jest uczciwy i mnie kocha nie znaczy, ze ma inną na boku... Jestem z moim chłopakiem 15 m-cy, MAM 17 LAT!!! NIE ROZUMIECIE?? Ile lat wy miałyście, jak straciłyście dziewictwo? 15-16? moim zdaniem to głupota i brak rozsądku... a kto powiedział, że nie potrafimy zabawić się w inny sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a kto powiedział, że nie potrafimy zabawić się w inny sposób..." nie wiem, czy WY, potraficie, ale on na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh tak - nefrytowakotka jest zazdrosna dziecku o chłopaka heheh(który jeszcze nie ma popędu) Hehehehehehehehe nie kompromituj się dziecinko HAHAAHAHHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marakuja, jakoś mi sie nie zdarzyło zeby facet mnie wykorzystał:D:D Może dlatego, że myslę. I nie mam czego zazdrościć chocby z tego powodu, że jestem stara gropa :classic_cool: Garniturek, dawno Cie nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja powiedziałam, że mój chłopak nie pragnie seksu ze mną? Wręcz przeciwnie-pyta i to dość często, kiedy będę gotowa... Ale mam pewność, że poczeka, znam go bardzo dobrze i mam też 100 % pewność, że NIE MA ŻADNEJ LASKI NA BOKU... Nie wmawiajcie mi bo gówno wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądry Głupiec-pracy też widzę w Polsce dla Ciebie nie ma skoro cały dzień przy kompie siedzisz? I to jeszcze na forum dla pań... O popędzie mojego chłopaka powiem tyle, że życzyłabym ci takiego `Mądry Głupiec` ;p Myślisz, że masz naiwną 17-natolatkę przed sobą? idiotka z ciebie. mój chłopak nie ma laski na boku bo nie ma na to czasu (w przeciwieństwie do niektórych-pracuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak musiałby być taki przyjebany jak ty. wierz mi, że są jeszcze uczciwi ludzie na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądry Głupiec: \"dla mnie nei jest normalny koleś 10 letni który nie chce bzykac panienki\" Szyk zdania do doopy, a sens to już hit tygodnia :] Widzę, że wcześnie zaczynałeś :) Z jednym mogę się zgodzić, że nigdy nie można być pewnym na 100% czegokolwiek. Jednak droczenie się w tym przypadku jest niesmaczne:P Postawiłeś debilną tezę i jej bronisz :D weź, bo ktoś uwierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdąrzyłam zauważyc, ze ten idiota to facet. a ty jakbys nie zauwazyła to zwracałam się wtedy do klaudynki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robię rogi
Tak sobie czytam tą wasza wojne - ta laska jest za głupia zeby z Wami ją toczyc bo brak jej argumentów - zostawcie dzieciaka. Facet rogi jej przyrabia - wystarczy hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna, ktora uwaza, ze jak sie pracuje, to nie mozna miec na nic czasu :D tzn jesli ktos zapieprza za 1000 zł to faktycznie moze i te 12 godzin tyrać musi... ale garniturek frajerem nie jest i dlatego nie zabija sie za marne grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×