Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

N I E Z A L E Z N A

Zdradzie Mowimy Nie!!!! Zdradzone laczmy sie!!

Polecane posty

Gość monika d
No chyba ma, gdyż dziwię się, że taki `stary kuń` tak wkręcił się w kłótnię z małolatą :P A, że stary kuń to się domyślam, po tym, że już pracujesz... Ojj do czego to doszło.. Ludzie po 20 to już starsze pokolenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lady_Glutter pewnie że może ale to specyficzny wiek a ona się tutaj zarzekała że jakiś skrajny prawiczek - do pierwszej okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wkręciłem się w kłótnię tylko się dobrze bawię :) chyba nie myślisz że traktuję poważnie kłótnie z niepojętnym dzieckiem które gubi się samo w tym co pisze :) stary kun - no cóż całe zycie jesteśmy dziećmi podobno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
Komiczne weź nie przeginaj... Może tym razem mówi prawdę. A my lepiej porozmawiajmy o czymś bardziej na czasie hm?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A my lepiej porozmawiajmy o czymś bardziej na czasie hm?" a co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
Ojj tak. Ale są dni kiedy czuję się staro... 23 lata heh. Najlepsze lata już prawie za mną... Czyli lata studiów. Dobra kobiet o wiek i wagę się nie pyta, ale ja już powiedziałam ile mam lat. Teraz Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
komiczne No może na początek-co robisz na tym forum? Bo chyba jesteś facetem, a temat mi tak bardziej pod babski podchodzi ;] Tylko mi nie mów, że szukasz małolat, którym możesz pojechać po ambicji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja? ja mam 34 lata... a skoro masz 23 lata, to Twoje najlepsze dopiero sie zaczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
Eee tam co Ty gadasz... I tak się nie znamy. A Ci, którzy mają Cię znać to znają :P Domyślam się, że pracujesz przy kompie cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No może na początek-co robisz na tym forum?" Bwie się głupotą tutaj pisujących - obojga płci i robie to w czasie, kiedy w zasadzie pracuje.. ale z uwagi na fakt fatalnego, a w zasadzie zerowego nadzoru i kompletnym braku chęci do pracy, obijam sie strasznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
Pytałam Mądrego Głupca, ale skoro sam mi powiedziałeś to ok:D Mówisz? A mnie się zawsze wydawało, że najlepsze lata to liceum i studia. Zgodzę się, przynajmniej jak narazie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pracuje przy kompie cały dzien, czasem musze wstac... ale tak sie ustawiam, zeby robic to stosunkowo rzadko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
Zazdroszę pracy... Ja takiej spokojnej chyba nie będę miała, jeśli tylko zdołam ukończyć studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pytałam Mądrego Głupca, ale skoro sam mi powiedziałeś to ok" jako znany egoista i megaloman zawsze uwazam, ze wszyscy zwracja sie do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
komiczne hehe tak mają wesoli i otwarci ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopóki bardzo dobrze mi za nic nierobienie płacą, nie narzekam :) a praca w sumie spokojna nie jest, to po prostu ja leje na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
Ej, bo zaraz zmienię kierunek studiów! :P Też bym tak chciała... Chociaż ja-postrzegana jako wariatka nie umiałabym chyba usiedzieć w miejscu przez większą część dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie umiałabyć - jak kwota odpowiednia wpływa na konto bez roboty to co robić jak nie na necie siedzieć :) dobra spadam do domu bo się zasiedziałem dzisiaj coś. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
Garniturek... Ciekawe przezwisko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda kobieto... jesli byś naprawde ciezko popracowała przez jakies pierwsze 10 lat swojej kariery zawodowej, to przeszłaby Ci cała energia, chęć do pracy i tzw "ambicje"... :) ja swoja energie zużywam poza pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
ja też... trzeba pozakuwać trochę, bo się kolokwium zbliża... po medycynie jak się ustawisz też kasa jest, tyle, że nie za siedzenie a za tyranie. ale co powołanie-to powołanie :) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja dobrze zrozumiałam
jakaś laska-niewydywmka (sorry szanująca się) chodzi z kolesiem (pewnie z gimnazjum) dwa miesiące, zero seksiku i ona uważa że ją zdradza i robi z tego aferę jak mężatka z 50-letnim stażem? o jezu :(( "dam po ślubie jak go polubię" a jak nie polubisz to pewnie nie dasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rondanka pp
ale jak mu pokazac?ja szukam "delikatnej "zemsty..przestancie sie klocic tylko dajcie jakis pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu medycyna - za trudne studia, za duzo nauki jak dla mnie... ja lubie lekkie i przyjemne kierunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakujaa
Masz rację tatiana. Ja nie dałam i dowiedziałam się, że jestem niewydymką, idiotką etc. A kiedy dowiedzieli się, że mój chłopak w wieku 19 lat jest prawiczkiem-stwierdzili, że to gej, pedał.. itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×